Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 62 гостей на сайті

Реклама

Політика

ЄС виділить грант 1,5 млн. євро на реалізацію енергоефективних проектів

 Європейський Союз виділить 1,5 млн. євро грантової допомоги на реалізацію енергоефективних проектів у 10 малих містах України. Про це УНІАН повідомили у прес-службі Представництва ЄС в Україні. Згідно з повідомленням, кошти будуть, зокрема, виділені на реалізацію проектів підвищення енергоефективності муніципальних систем тепло- і водопостачання, теплової санації будівель соціальної сфери (дитячі садки і школи), а також проектів, пов`язаних з переходом на місцеві відновлювальні джерела енергії (біомаса).

 

Відповідь на депутатський запит Л.Оробець

В темі про відміну зупинки поїзда Чернівці-Київ у нашому місті є нові результати. Як відомо раніше депутат Л.Оробець надсилала в Укрзалізницю депутатське зверення із проханням прояснити ситуацію. 25 січня прийшла відповідь, яка дуже схоже на просту відписку. Як і в попередніх листах Укрзалізниця наголошує на тому, що на зупинці в середньому сідає близько 4 людей. Дуже дивно чути таку відмовку, адже в сусідньому Хоросткові зупинка є і я дуже сумніваюсь, що там пасажиропотік значно більший. Прочитати саму відповідь на звернення можна далі.

 

На Кутці встановили освітлення вулиць

З ініціативи активних депутатів Копичинецької міської ради – Нарадки Зіновія, Марака Євгена (ВО «Свобода») та Кащака Євгена («Батьківщина»), при підтримці жителів вулиць Шашкевича, Кутець, Наливайка, Сірка – було проведено вуличне освітлення. Освітлювальні ліхтарі для цієї мети були виділені Копичинецької міської ради. Далі пропонуємо корототенький фото звіт

 

За справу зупинки в Копичинцях взялась депутат Верховної Ради

 За справу із відміною зупинки в м.Копичинці взялись також і народні депутати, так зокрема відповідне звернення до керівника Укрзалізниці направила Леся Оробець. Ознайомитись із текстом самого звернення можна за "детальніше"

 

Мультфільм про податки „Місто мрії”

На велике прохання державної податкової інспекції у Гусятинському районі пропонуємо переглянути мультфільм "Місто мрії".

Державна податкова адміністрація у Тернопільській області повідомляє на своєму сайті:  "Це історична подія, до якої ми готувалися більше року. Ми прагнули донести до кожної дитини просту і зрозумілу думку: необхідно ділитися та допомагати одне одному.

 

Робоча поїздка по району

Голова районної державної адміністрації Олександр Собань здійснив робочу поїздку по району. керівник проїхав відрізок траси Гусятин - Копичинці, Копичинці - Гримайлів через Хоростків та із Гримайлова на Гусятин. Під час поїздки керівник вивчав стан проведення робіт із очистки придорожніх смуг. За виконкомами місцевих рад, структурними підрозділами РДА, іншими службами дорученням голови закріплено певні ділянки автошляхів, що пролягають районом. Олександр Володимирович побував у місті Хоросткові. У міській раді поцікавився проблемними питаннями, які їх турбують. Також ознайомився із ходом робіт, які проводяться у місті з благоустрою територій, ліквідації стихійних сміттєзвалищ, підготовкою до новорічно-різдвяних свят.

 

Укрзалізниця не хоче зупинки в місті

1 грудня цього року депутатом Копичинецької міської ради було направлено запит в Укрзалізницю з метою прояснити причини відміни зупинки поїзда 327 котрий з'єднував наше місто із столицею. Нещодавно на ім'я Елиїва Тарас Андрійовича прийшла відповідь, котру ми публікуємо. Слід сказати що до листа також було прикріплено і 260 підписів від жителів міста, але схоже що в Укрзалізниці відносяться до таких запитів не надто серйозно, от навіть ім'я написали з помилкою - Олександр Андрійович. Відповідь читайте далі, щоправда нажаль все звучить не надто оптимістично.

 

Статистика відвідування сесій депутатами

Добігає до свого завершення ще один рік. Як підсумок до вашої уваги публікуємо статистику відвідування пленарних засідань депутатами Копичинецької міської ради VI скликання. Загалом відбулось 13 сесій - 30 пленарних засідань. Статистика далі.

 

Завершено освоєння коштів на ремонт вулиць

Сьогодні 5 грудня, було завершено освоєння коштів, виділених Головою Тернопільсьої обласної ради - Олексієм Кайдою, в сумі 300 тисяч гривень на ремонт вулиць - Хмельницького і Шашкевича. Дані кошти були виділенні на прохання депутатів Копичинецької міської ради від ВО "Свободи"  Нарадки Зеновія та Елиїва Тараса, згідно з розробленим проектом Копичинецькою міською радою по ремонту цих вулиць. Найактивнішу участь в освоєнні цих коштів брали - міський голова  Пеляк Володимир, заступник міського голови Гусак Богдан, депутати міської ради Нарадка Зеновій, Марак Євген та Повражек Володимир.

 

Зремонтовано обвал дороги

2 грудня на  вулиці Чортківській, (біля музичної школи) з ініціативи депутата міської ради свободівця Нарадки Зеновія та заступника міського голови Гусака Богдана, та за матеріальної підтримки депутата Гусятинської районної ради Білиці Ярослава було ліквідовано обвал проїзджої частини дороги. А саме, відновлено водостічний канал.

 
Сторінка 11 з 23