Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 64 гостей на сайті

Реклама

Повідомлення
  • Simple Image Gallery Notice: It looks like PHP's 'GD Image Library' is not installed/enabled on your system. Please ask your hosting company to enable/install it.

Антиалкогольне рішення

 До вашої уваги рішення Міської ради про обмеження продажу алкоголю в нашому місті, котре було прийнято на попередніх сесіях. Читайте повний текст далі.

{gallery}2011/rish{/gallery}

Спонсор допису: У вас є власний принтер і виникає проблема із його обслуговуванням? Дізнайтесь про Заправка картриджей, та використовуйте техніку на 100 процентів


Коментарі:

Коментарі  

 
+3 #15 ILIT 06.02.2011, 19:03
Заборонити вживання алкоголю взагалі - це дуже неправильна і не дієва стратегія. тому що, як правило, - коли щось забороняють - цього хочеться найбільше )Вся справа в культурі людей, які продають алкогольні напої та які їх купують. А обмеження продажу спиртного після певної години та неповнолітнім - це хороша, загальноєвропей ська тенденція, яка показує непогані результати.

Думаю що це рішення хороший крок в боротьбі з алкоголізмом. Головне, щоб його дотримувалися, і тоді точно будуть хороші результати
Цитата
 
 
+2 #14 bigfan 30.01.2011, 11:44
Нашим людям ніколи не догодиш, не та географія, не такий підхід. Кажеш Пашко будуть пити вдень, але продати наприклад пиво неповнолітньому в 19,00 це не те саме що в 22,00, при тому що штраф 6800 грн., а це відповідно процент до зниження вживання, а розмови типу це треба робити на державному рівні, вибачаюсь за слово звичайний триндьож. Також мене здивувала фраза «школярі та школярики просто вийдуть бухати посеред білого дня. Краще вже вночі їм продавати, щоб не бачити того.», як то кажуть очі не бачать, серце не болить, оце по-нашому, по-українськи. Мало-помалу воно дасть результат, якщо звичайно справу доведуть до кінця, в що я щиро вірю.
Цитата
 
 
-3 #13 Сіра Потвора 29.01.2011, 23:39
малі, як пили так і будуть пити.
дійсно таке враження, що РІШЕННЯ ( капєц який пафос ) спрямовано проти конкретно знаних закладів.
краще зробили б жорсткіший режим : відео камери в магазинах, точна перевірка документів при продажі...а то так знаєте..чую дзвін а не знаю де він...))))
Цитата
 
 
+2 #12 Zori__ 28.01.2011, 09:26
Надання неповнолітнім алкоголь - це навмисне штовхання їх до алкоголізму. Тому добре, що приймаються відповідні рішення. Це хоч якісь кроки, щоб оберігти наших дітей.
В українському законодавстві вже давно є закон про заборону продажу алкоголю та тютюнових виробів тим , хто не досяг 18 років. Закономірно, цеї дискусії взагалі не повинно було бути, адже не виконання цього закону - це кримінальна відповідальнісь ть перед державою і порушення конституційних прав неповнолітніх. Як то так, що школярі можуть розпивати алкоголь і курити серед білого дня? Кому взагалі піднялася рука їм це продати? Що роблять батьки( ясно, що не виконують батьківських обов'язків)? Чому жителі Копичинців байдуже спостерігають, коли дитина нищить своє життя? Що моя хата з краю....?
От тому то і було прийняте те рішення. А географія і часові обмеження продажу це хоть якісь перешкоди. Що робити, коли інші методи не працюють?
Цитата
 
 
#11 Тризуб 27.01.2011, 22:24
Цитую pashko:
Не в образу, але прийняти цей закон це те саме, що нічого не прийняти. Положення в ньому зовсім необдумані і не несуть позитивного результату. Хочете знищити пияцтво? Ліквідуйте торгівлю алкоголем! А поки горілка-пиво-і решту хрєні виготовляється, доти нація спиватиметься. Спиватиметься, бо: а) це типу традиція; б) бо слабка; в) це "засіб" від усіх проблем; г) тощо.
Тож поки алкоголь є, ніщо не зможе заборонити його продаж. А люди, якщо й пють його, мусять твердо розуміти, що псують своє здоров*я, вкорочують і зазвичай руйнують і до того ж не вельми хороше життя.
Висновок, послухайте, вельмишановні депутати, що люди кажуть, і внесіть адекватні зміни до рішення. Так щоб цей закон виглядав повним і дісйно важливим.

Пашко, це не закон, це РІШЕННЯ. закони приймає тільки Верховна рада. І якщо є пропозиції і зауваження по змісту цього рішення прошу їх чітко сформулювати і написати!
Цитата
 
 
+2 #10 bigfan 27.01.2011, 21:23
Цитую RomF:
Цитую bigfan:

до #5 RomF Рома, вживання пива то є дуже поганий приклад для твоїх славних дітей, переходи на йогурти )

:lol: Я великий прихильник будь-яких молокопродуктів, а також великий неприхильник мясопродуктів.

Ага, камінь в мій город :) Думаю проблему легше виводити з коріння, бо по великому рахунку багатьом батькам майже байдуже в якому стані його чадо ходить по БК. А на рахунок перегляду спортивних подій під пиво, то вважаю зовсім не важко запастися хмільним заздалегідь, тим більше пиво має термін придатності до одного року. Я і сам люблю пиво, але якщо такими заходами вдасться хоч якось змінити ситуацію, то я готовий на жертви.
до Тризуб: а такі заклади як Еліт, Аркан і т.п. теж підпадають під категорію роздрібної торгівлі?
Цитата
 
 
-3 #9 Назарчик 27.01.2011, 14:22
Тризуб, а коли закриють кафе Театральне???
Цитата
 
 
-2 #8 crumb 27.01.2011, 10:18
Тризубе, ти замість того, щоб ставити мінусики в даній темі, виніс на обговорення в МР якісь більш приземлені питання, що потребують не менш нагального вирішення. а то роздули антиалкогольну кампанію, як за союзу. таке враження, що в Копичинцях одні алкоголіки живуть

можеш мені вліпити мінус))))

хто не схоче пити - той не купуватиме алкоголь.
Цитата
 
 
-1 #7 RomF 26.01.2011, 19:38
Цитую bigfan:

до #5 RomF Рома, вживання пива то є дуже поганий приклад для твоїх славних дітей, переходи на йогурти )

:lol: Я великий прихильник будь-яких молокопродуктів , а також великий неприхильник мясопродуктів. але важко уявити себе коли сидиш ввечері дивишся ДИНАМО-БАВАРІЯ або КЛИЧКО-ВАЛУЄВ і сьорбаєш Мої Корівки - Микулинецьке краще. а питання Дня Незалежності перетвориться на зібрання Братства тверезості. Більш ефективним у цій ситуації могло би бути діяльність МВС- взяли б 3-4 порушники до себе наніч, потім надругий день по школі би провели і показали героїв.
Цитата
 
 
+4 #6 bigfan 26.01.2011, 06:57
Та чого, як на мене нормальне рішення. Не згідний хіба що з пунктом про бібліотеки. Не думаю що наприклад Престиж, якось може вплинути на відвідування дитячої бібліотеки. Ми ж як звикли, перед диско заправка літром хмільного біля фонтану, далі гопца пляски, через годину відчуваєш що для повного щастя мало і автоматично ноги ведуть до "Озіка". І тоді починається весіля, бійки, ригання, п'яні крики під вікнами католицьких ксьондзів, обсикання стін колись славного своїми талантами на всю Україну закладу. Так виховуються справжні козаки, патріоти, майбутнє нової України.
до #5 RomF Рома, вживання пива то є дуже поганий приклад для твоїх славних дітей, переходи на йогурти )
Цитата
 

Додати коментар