Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 26 гостей на сайті

Реклама

А було колись місто гонорове

До вашої уваги сюжет каналу ТТБ, про схід громадян 27 березня в ЦКіД нашого міста

Спонсор допису: Цікавитесь заробітком в мережі? Знайте, що деньги в интернет можна заробити не докладаючи особливих зусиль


Коментарі:

Коментарі  

 
#32 Zori__ 12.04.2011, 05:56
Підтримую думку Террі щодо сплати податків - тільки таким чином у міста можуть бути кошти для розвитку.
А щодо Пеляка, то вважаю його нормальним мером. Замість того, щоб критикувати, підтримайте його і тих депутатів, що дійсно щось роблять для міста. Адже, є цікаві ідеї і перспективи.

Цитую Романівна:
чому б мерові не пройтися з комісією і хоч раз не зібрати штраф за миття автомобілів на березі ставка? може боїться, що то йому не вдасться, бо не має поваги в очах людей і ризикує заробити копняка

А що той мер може зробити, коли в окремих людей нема поваги до самих себе. Щоб збирати штрафи і слідкувати за виконанням законодавства необхідна урядова підтримка і функцінуюча робота органів охорони порядку. Тоді нікому в голову не прийшло б дати копняка голові громади. От до чого довели Україну.
Тут один вихід - самим перестати забруднювати екологію ставка. Ті, що миють машини, що не знають, що свинець, який при цьому попадає у грунт та воду водойма, потім появляється в питтєвій воді? Цей отруєний метал завдає найбільшої шкоди для дітей та вагітних жінок, впливає майже на всі органи. Наслідки: нефтонія, коліки і болі в животі, пошкодження нервової системи у дітей, підвищення артеріального тиску, пошкодження мозку і нирок, і навіть смерть.
Цитата
 
 
#31 ue-ue 11.04.2011, 10:37
Ти піди та сам подивись... Точно Микола Космос ходиш і нічого небачиш
Цитата
 
 
#30 Сіра Потвора 08.04.2011, 15:34
Цитую bigfan:
Цитую Сіра Потвора:
Цитую Zori__:
Cіра Потворo, хіба я писала, що від пана мера нічого не залежить? Та проблема, як і проблема з водою, стара і запущена по цілій області.
Права людини порушуються на кожному кроці. Я вже навіть не знаю, який тут вихід. Революція, мабуть...
А у вас які пропозиції?


революція? хм..була вже в нас порівняно недавно одна " революція " ось зараз якраз "розхльобуємо" те, що вона по собі залишила. :-*

Краще закрити очі й жувати соплі далі



або балаболити по форумах. :-*

або в міській раді... :lol:

імітуючи " бурную деятельность " :lol:
Цитата
 
 
+2 #29 bigfan 08.04.2011, 07:57
Цитую Сіра Потвора:
Цитую Zori__:
Cіра Потворo, хіба я писала, що від пана мера нічого не залежить? Та проблема, як і проблема з водою, стара і запущена по цілій області.
Права людини порушуються на кожному кроці. Я вже навіть не знаю, який тут вихід. Революція, мабуть...
А у вас які пропозиції?


революція? хм..була вже в нас порівняно недавно одна " революція " ось зараз якраз "розхльобуємо" те, що вона по собі залишила. :-*

Краще закрити очі й жувати соплі далі
Цитата
 
 
+5 #28 terry_usa 07.04.2011, 18:50
Цитую Дьома:

А це я прямим доказом того, що нас банально грабують. Але не є доказом того, що саме так платять податки.
А ця конкретно стаття написана любителем, який далекий від призначення податків. Наприклад, ПДВ це не є податок з продажу. Це різні речі. Є три країни, де нема ПДВ - Штати, Японія, Індія. І саме ці країни найбільше продають інтелектуальний продукт. А ПДВ - такий податок, який стимулює експорт товарів і наказує тих, які продукують його для внутрішнього ринку. В Україні є проблеми з поверненням ПДВ, наприклад, на цьому залетіла компанія Міттел.
Цитата
 
 
#27 Дьома 07.04.2011, 17:53 Цитата
 
 
-1 #26 Сіра Потвора 07.04.2011, 14:21
Цитую Zori__:
Cіра Потворo, хіба я писала, що від пана мера нічого не залежить? Та проблема, як і проблема з водою, стара і запущена по цілій області.
Права людини порушуються на кожному кроці. Я вже навіть не знаю, який тут вихід. Революція, мабуть...
А у вас які пропозиції?


революція? хм..була вже в нас порівняно недавно одна " революція " ось зараз якраз "розхльобуємо" те, що вона по собі залишила. :-*
Цитата
 
 
+3 #25 terry_usa 06.04.2011, 22:03
Ніхто тут Пеляка не захищає. На його місці міг бути і хтось інший (інша), навіть Арнольд Шварцнегер, але результат би від того не змінився. По простій причині хронічної відсутності коштів в бюджеті міста і повної відсутності стратегії розвитку міста.
Дивлячись на відео з веб-камер, є враження, що пів Копичинець зараз хто де. Тільки в Чікаго наших є біля 80 людей. А скільки в Італії, Іспанії, Португалії, Польщі,Ізраїлі, Кореї, Британії, Ірландії,Канаді - того ніхто точно не скаже. Тернопіль, Київ, Росію навіть не згадую...І нікому в голову не приходить якось використовувати цей потенціал в цілях розвитку міста! А чого люди їдуть? Та бо життя надто коротке, щоб чекати на покращення життя. Час іде!
Цитата
 
 
-1 #24 ozik 06.04.2011, 21:44
На рахунок гопніків які поломали дошку огголошень то тут я вже пробував вияснити і результат був нульовим....
а шодо ялинки то ти сам повинен знати які на україні зарпліти і нас скинутися на прикраси ой як важно ья то кину рублі які я зможу нарисувати а чи інші зможуть...????
я вже пробув робити прикраси на день валентина... мені особисто дуже сподобалось і зал був класним але догодити всім неможливо ітому я не збираюся робити того шо другий не хоче... і обще то чому ти захищаєш Пеляка і владу????Тері ти шо прагнеш показати шо ти шось може зробити зараз для нас всіх??? Чому ти за кордоном хіба на україні ні заробляти??? мені здається ти сам маєш знати чому ти зараз за кордоном і чому ти не є дієвою особою якому можна буде висловити всі свої жалоби щоб їх втілити в життя....... хіба не так...???
ти заробляєш гроші у чужій країні шоб прокормити своє потомство... ти попробуй в нас їх заробити....і пройдись центром міста не куча сміття і смітники на кожному кроцці....я побачив як ти би ставився до цього і шо би ти писав у коментах до таких статтей...
Цитата
 
 
+4 #23 Жора 06.04.2011, 20:37
Всі постійно нарікають на владу, але ж не все від неї залежить, якби ми самі, як ми гордо називаємо себе "Європейською" нацією, змінили ті стереотипи, які нашим дідам, батькам, а з годом і нам самим нав"язували на протязі багатьох десятиліть, то ми і змогли б змінити рівень свого власного життя і всієї країни в цілому. Потрібно всьго навсього подивитись на все з другого боку, і не винити саму владу, адже всі ми в деякій мірі винні в теперішньому становищі нашої держави, почати треба з себе самого, але чи кожен із 45000000, зможе пожертвувати чимось заради добробуту іншого, нажаль у більшості людей нашої країни такий менталітет, "Живу сам для себе", це питання потрібно висувати на рівні держави, але знову ж таки тут породжується давно нам знана проблема, чи є при владі такі люди які готові на таке, і чи дадуть їм інші, хоча б попробувати щось зробити ?
Цитата