Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 40 гостей на сайті

Реклама

24 жовтня - зустріч кандидатів на посаду мера міста з виборцями

У неділю, 24 жовтня 2010 року в приміщенні Центру Культури та Дозвілля м.Копичинці відбудеться зустріч кандидатів на посаду мера міста з виборцями. Початок о 16.00. Вхід вільний

P.S. Хто не зможе бути присутнім, обіцяємо згодом викласти відео та фото з події


Коментарі:

Коментарі  

 
#19 Баба Лазаручка 30.10.2010, 19:45
Бігфене, бо Влодко обіцяв басеїн і підприємство же чистит подушки ;-) .
За Баворівщину "зачот" +100, але я копичинецька.
Цитата
 
 
#18 RomF 28.10.2010, 08:27
Цитую Дьома:
відео записав і змонтував. триває близько 2 годин. зараз стискаю до розміру 500 мб щоб можна було розмістити на одному з відео-хостингів. думаю до вечора появиться на сайті

Чекаю на відео :-)
Цитата
 
 
#17 Роман2 26.10.2010, 23:19
!!!!!!!!!!!!!!
Цитата
 
 
+1 #16 pashko 25.10.2010, 16:13
весело вчора було)
Цитата
 
 
+4 #15 Дьома 25.10.2010, 10:50
відео записав і змонтував. триває близько 2 годин. зараз стискаю до розміру 500 мб щоб можна було розмістити на одному з відео-хостингів . думаю до вечора появиться на сайті
Цитата
 
 
+3 #14 bigfan 25.10.2010, 08:47
Цитую Баба Лазаручка:
Цитую Свій:
Цитую Tar.ko:
[quote name="Свій"]Якщо чесно, то серед кандидатів у мери взагалі нема кого вибирати. І це сумно (( Самі клоуни, генки і пеляки ))

якщо ти такий умнік, тоді чому сам не балатуєшся...чи ти тільки по тріпаню язиком ???!!!


Чуєш чоловічку, обережно з висловлюваннями!!!!

Важий Тар.ко, бо ше тя Свій наб*є :sad: ((( Ніц не мржна говорити :-? .

Цитую Свій:
Якщо чесно, то серед кандидатів у мери взагалі нема кого вибирати. І це сумно (( Самі клоуни, генки і пеляки ))

Як нема? А наш Влодко Пеляк чим поганий мер ?

Шо то за жінка кукає за шторою на знимці? Ся дивлю, дивлю і не годна впізнати хто.

Бабцю, а що це ви так за Влодком тягнете, ви часом не з Баворівщини?
Цитата
 
 
-1 #13 Петросян 24.10.2010, 19:31
Цитую Свій:
Цитую Tar.ko:
[quote name="Свій"]Якщо чесно, то серед кандидатів у мери взагалі нема кого вибирати. І це сумно (( Самі клоуни, генки і пеляки ))

якщо ти такий умнік, тоді чому сам не балатуєшся...чи ти тільки по тріпаню язиком ???!!!


Чуєш чоловічку, обережно з висловлюваннями!!!!


увеличение члена на 20-30 см всего за неделю!
Цитата
 
 
+2 #12 Баба Лазаручка 22.10.2010, 23:20
Цитую Свій:
Цитую Tar.ko:
[quote name="Свій"]Якщо чесно, то серед кандидатів у мери взагалі нема кого вибирати. І це сумно (( Самі клоуни, генки і пеляки ))

якщо ти такий умнік, тоді чому сам не балатуєшся...чи ти тільки по тріпаню язиком ???!!!


Чуєш чоловічку, обережно з висловлюваннями!!!!

Важий Тар.ко, бо ше тя Свій наб*є :sad: ((( Ніц не мржна говорити :-? .

Цитую Свій:
Якщо чесно, то серед кандидатів у мери взагалі нема кого вибирати. І це сумно (( Самі клоуни, генки і пеляки ))

Як нема? А наш Влодко Пеляк чим поганий мер ?

Шо то за жінка кукає за шторою на знимці? Ся дивлю, дивлю і не годна впізнати хто.
Цитата
 
 
-2 #11 Свій 22.10.2010, 20:12
Цитую Tar.ko:
[quote name="Свій"]Якщо чесно, то серед кандидатів у мери взагалі нема кого вибирати. І це сумно (( Самі клоуни, генки і пеляки ))

якщо ти такий умнік, тоді чому сам не балатуєшся...чи ти тільки по тріпаню язиком ???!!!


Чуєш чоловічку, обережно з висловлюваннями !!!!
Цитата
 
 
+4 #10 Tar.ko 22.10.2010, 17:10
Цитую Свій:
Якщо чесно, то серед кандидатів у мери взагалі нема кого вибирати. І це сумно (( Самі клоуни, генки і пеляки ))

якщо ти такий умнік, тоді чому сам не балатуєшся...чи ти тільки по тріпаню язиком ???!!!

Цитую Shtyk:
Бду вдячний за відео.
Бажано, щоб те "згодом" було не після 31 жовтня.

угу...я також хотів би подивитись, тому що не получається прийти_
Цитата