Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 31 гостей на сайті

Реклама

Як Підкамінь став міжнародним

 Як завжди літо це час активного відпочинку та фестивалів. На щастя останніх зараз дуже багато, головне щоб було бажання кудись мандрувати. Одним із таких, вже зараз традиційних для копичан заходів є етнофестиваль Підкамінь, котрий цьогоріч отримав до своєї назви і приставку "міжнародний".

Саме місце проведення вибрано дуже вдало. Фестивальна сцена розташована на величезному полі, котре стелиться біля гори з величезним каменем на вершині. Звідси і назва селища - Підкамінь. А враховуючи величний монастирний комплекс та інші памятки архітектури Підкамінь є привабливим для туристів і в не фестивальний період.

Ну а тепер безпосередньо до програми цьогорічного фестивалю. Протягом 3-ох днів на сцені фестивалю виступали такі гурти: Етно ХL, Очеретяний кіт, КораЛЛі, Тінь Сонця, КОМУ ВНИЗ, Самі свої, Полікарп, Русичі, ТІК - гурт «Дзвони» (Коломия), Чорнобривці, Made in Ukraina, Опіум, та гості з Білорусії гурт Unia.

Цьогорічний фестиваль також став сюрпризом в погодньому плані. Незважаючи на запевнення синоптиків про хорошу погоду, Підкамінь все таки був Підкаменем. 2 дні з трьох було доволі холодно та мокро :) Для любителів минулорічного болото організаторами спеціально було споруджено болотяне футбольне поле, так би мовити для ностальгії.

 

 

І взагалі описувати фестиваль це зовсім інше, адже варто все таки один раз побувати щоб зрозуміте все самому. Хороша дружня атмосфера на фестивалі у поєднанні із якісною музикою - оце справжня атракція! 


Коментарі:

Коментарі  

 
#6 Rupun 08.07.2010, 18:34
а того чувака в віночку я знаю то є Зиновій Пипка а ну і ще за одно Іван Дулін і просто Тарас :o
Цитата
 
 
#5 Дьома 18.12.2009, 21:54
тема з тих новіших)))
Цитата
 
 
#4 Tar.ko 18.12.2009, 15:05
Якщо чесно, то очікував більшого(((
Цитата
 
 
#3 pashko 30.07.2009, 16:42
:-) Веселі фото
Цитата
 
 
+1 #2 Галичанка 30.07.2009, 11:19
А остання фотка взагалі конкуренції не підлягає :D
Цитата
 
 
+1 #1 Діма Астапавєц 29.07.2009, 22:44
О які фото))))))Гарно було)))))
Цитата
 

Додати коментар