Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 86 гостей на сайті

Реклама

Тиха риболовля

Хоч є не фанатом тієї справи, але на риболовлю змусило піти настирливе прохання мого сусіда. Взявши на озброєння 6 вудок та непогану наживку, ми з екологічних міркувань обминули Нічлаву і вирушили на так званий «другий фабричний ставок». На відміну від минулих років, зараз там жахливо мілко і риби стало також набагато менше. На скільки менше, дізнаєтесь далі…

Риболовля – то річ не проста. Для одних - це азарт, коли спостерігаєш за різнокольоровими поплавками, яких ось-ось величезний короп потягне за собою на дно замуленого ставка. Добре, якщо короп – він одразу потягне і можеш сміливо тягнути його до себе, зважаючи лише не та, щоб в корчі на втік разом із вудкою. А от якщо карасик капризний попадається, то він і сіпає наживку, і сіпає, а особливо якщо на гачечку наживлена картопля. Кукурудзи він не чіпає, мабуть, не підходить за кулінарськими вподобаннями.

Наживка


Для інших риболовля – це тиха година, де можна поспати, відпочити від хатніх і т.п. клопотів, набратися сили у спокої. Але деколи той спокій переростає у нудоту, а ще якщо не ловиться риба, тоді так і хочеться чимшвидше втекти з берегів ставка. Ага, стосовно ставка забув. Кілька років тому, усі фабричні ставки (яких є три), були вщент заповнені водою і рибою. Можна було і покупатися, і риби досхочу спіймати. Але, як і все інше, ставки з часом зруйнувались і діла до них тепер нема. На «другому фабричному ставку» зараз найбільша глибина сягає 1 метра, якщо не менше. Але любителів порибалити збирається улітку багато, здебільшого їх складають школярі.

Погляд вудки

Перша рибина


Того дня ми зловили 4 рибини: 2 коропи і 2 карасі. Точніше, все це зловив мій сусід, я ж залишився осторонь рибальських подій, бо займався фотозніманням подій. Хоча, й мені довелось витягувати рибину з води. Щоправда, голими руками. Збоку від нас рибалив один літній дядечко. Тягнучи величеньку рибку зі ставка, вона заплуталась у корчах. То ж я поспішив на допомогу дядькові. Довго не думаючи, заскочив у воду і витягнув бідолашну рибину. Дідусь був щасливим тоді, а я ні. Ще б пак, це він рибу спіймав, а не я :) Тоді дядько ще не раз знервував нас. Після витягненої рибини, його вудлище ще двічі заплутувалось у водяних надрах. Лізти довелось у воду не нам, а йому. І це частково добре. Та все ж, після скаламученої ногами дідуся води, рибина клювати перестала надовго. Крім цього інциденту загрозою для вдалої риболовлі стали кілька десятків качок, які весело табунами плавали біля наших поплавків та нагло час від часу покльовували їх. Ще годинку посиділи, понервувалися і все – на сьогодні риболовля закінчена. Але завтра буде нова для нас і, можливо, для вас.

За рибою голими руками і підкоченими штанами

Спонсор допису: Автомобіль дуже корисна і зручна річ. Якщо ви цікавитесь цим то вам варто про цікавий портал де є новые автомобили, а також дуже багато іншої цікавої інформації


Коментарі:

Коментарі  

 
#4 Rulya 19.07.2007, 01:57
ТАРАСЕ,ДЯКУЮ ЗА ПОРАДУ,ТРОХИ ВСЯДЕТЬСЯ ФОСФОР, :sigh: ПОЇДЕМ І НА БУДКУ,І НА РУДКИ...ЩЕ ОДНЕ:ПАША ТРОХИ СПІШИВ,НАЛИШАВ ТУТ ВАГОН ПОМИЛОК,ВИПРАВ, PLEASE,АДЖЕ КРИТИКІВ НАМ НЕ БРАКУЄ,ПОЧНУТЬС Я ЛЄВІ КОМЕНТИ,НАЄЗДИ І Т.П...
Цитата
 
 
#3 admin 18.07.2007, 17:27
А Будки що кажуть? Поїдьте з Рулею ще туди
Цитата
 
 
#2 Pashko 18.07.2007, 16:25
Є, і така нормальна. Порибалити можне зараз тільки тут. На Нічлаві також можна, але справа в тім, що тільки порибалити, а риби вживати не можна.
Цитата
 
 
#1 bigfan 18.07.2007, 15:45
Я щось і не думав, що на фабриці ще є риба, ще й така велика. Знаю, що 2 роки тому Сметана вирощував там коропи, але так зрозумів, що він вже закинув ту справу. А жаль, а де ще можна порибалити в Копичинцях?
Цитата
 

Додати коментар