Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 31 гостей на сайті

Реклама

Повідомлення
  • Simple Image Gallery Notice: It looks like PHP's 'GD Image Library' is not installed/enabled on your system. Please ask your hosting company to enable/install it.

Рурисько - фестиваль із душею

Цих вихідних, 6 та 7 липня вже втретє проходив літературно-музично-мистецький фестиваль «Рурисько» у місті Бережани. Кілька десятків українських гуртів, відомих і не дуже, молоді писаки - поети та прозаїки, ярмарка народних прикрас, різноманітні майстер-класи зібрали навколо себе за ці два дні кілька тисяч осіб.

17.07.2013 - додано ще фотографій

Для гостей з інших міст було організоване наметове містечко у лісі. Тішило наявність джерела поблизу, тож проблем з водою у жителів наметового не виникало. Також навколо було достатньо дров, щоб готувати і грітись вночі біля вогнища. Дехто знаходив і смажив неподалік знайдені гриби. А для тих, кому було в лінь везти з собою харчі, чи просто любителів фаст-фуду на території фестивалю цілодобово працювали ятки, з доволі доступними, як на таке дійство цінами. Пожертвувавши «Купальською феєрією» в с.Чагарі на «Рурисько» приїхало з десяток копичан.

{gallery}2013/rur{/gallery}

Із кількагодинною затримкою, але таки розпочався перший день фестивалю. Спочатку на сцену по черзі виходили молоді і менш відомі гурти, які не зважаючи на невеликий досвід не менш запально заводили публіку. Опісля – зірки-хедлайнери, заради яких фанати і приїжджають на подібні фестивалі часто долаючи не одну сотню кілометрів. Учасниками першого дня стали:
- Орест Лютий (Київ)
- Спейс Джем (Калуш)
- Медовий Полин (Борщів)
- Механічний апельсин (Львів)
- LosKolorados (Тернопіль)
- TonyVanGott (Кременець)
- Ультиматум(Чорків)
- Без нот(Бучач)
- Torf (Бережани)
а також закордонні гості – гурт Пава з Білорусі, що судячи з відгуків у офіційній групі фестивалю у vk, були дуже приємним відкриттям для фестивального люду. Чесно кажучи, я сам був гарно вражений етно-денс-роком у виконанні цих бравих хлопців та дівчат. Через вже вищезгадане запізнення сам концерт першого дня тривав аж до 4-ї ранку.

Другий же день почався вчасно, але як виявилось згодом – це не такий вже й плюс, бо при липневій спеці багато людей ховалось то в холодку попиваючи квас/пиво, а той взагалі просто не виходили із лісу. Як результат – під час виступу перших гуртів мало людей біля сцени. Але це вже нюанси. Отож, 7 липня музичну сцену представляли:
- Раманьяна (Київ)
- Один (Франківськ
- ВорсТ (Рівне
- Триста8ісім (Ужгород)
- КораЛЛі (Івано-Франківськ)
- QARPA (Київ)
- Kozak System (Київ)
- Містерія ( Чортків)
- Ларинель ( Тернопіль)
- VERITAS ( Чортків)
- FAKTORIAL ( Бучач)
на завершення пройшла ще й етно-дискотека, де залишились тупцювати найвитриваліші.

В продовж двох днів, паралельно на малій мистецький сцені відбувались літературні читання, з вільним мікрофоном. Спеціальним гостями літературної були Антін Мухарський і скандально відома Ірена Карпа. Щодо останньої, то дуже багато люду прийшло власне на її виступ, хто просто послухати/подивитись, хто за автографом, а хто ще питання задавав перетворивши все на міні конференцію-інтерв’ю .

Також на території фестивалю були організовані умови для гри в волейбол і не зважаючи на спеку багато народу таки грали. Навіть влаштовували поміж собою маленькі турніри. Можна було пограти і в твістер, і покидати тарілку(фрізбі), чи навіть спуститись на тролеї (швидкий екстремальний спуск на закріплених діагонально тросах).

Узагальнюючи все, можна сказати, що «Рурисько» - це фестиваль, в якого дійсно є душа. Тож будемо надіятись, що у 2014 він пройде не менш вдало. Будемо чекати!

Фото: Віталік Оцел


Коментарі:

Додати коментар