Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 70 гостей на сайті

Реклама

Рурисько 2010. Перший етнофест Тернопільщини

В п'ятницю та суботу 9 та 10 липня у м.Бережани проводився перший на Тернопільщині етнофестиваль "Рурисько", у одноіменному урочищі поблизу міста. За два дні на фесті відпрацювало 15 гуртів. З доїздом в Бережани не було проблем, кожні 15 хв. з автовокзалу м.Тернополя відправляються автобуси. Отже, як проходив фестиваль читайте далі.

За два дні на фестивалі виступили такі гурти як Варка (Черкаси), Azgard (Тернопіль), M.O.N.O(Львів), Ті, що падають вгору (Тернопіль), Медовий полин (Борщів), Los Colorados (с. Тетильківці, o Шумського району, Тернопільської області), Front (Львів), Ze_Fear (Буськ), SPLIT (Львів), Verlibena (Cімферополь), Інший день (Київ), Антре (екс. Н.Три) (Київ), Nameless(Тернопіль) та інші. Кілька з них вже відомі і копичинецькому загалу по "Рок Сардельці", а саме Azgard, Медовий Полин та Ze Fear.

Говорячи про фестиваль слід сказати, що людей було дуже мало. Не знаю що могло відштовхнути чи то притягнути від фестивалю гостей. Можливо що це ціна фесту, адже квиток на 1 день коштував 30 грн, на 2 дні - 50 грн., можливо мінімальна кількість реклами в т.ч і в інтернеті. Як би там не було, у розпалі свята під сценою було максимум 1 тис. людей. Щоправда до організаторів не може бути жодних претензій - майже всі заявлені гурти виступили, туалети були, харчування також. Щоправда було дещо дивно побачити на етнофестивалі гурти які не грають навіть щось подібне до етномузики, як то альтернатива чи дезкор. Тим не менше свято відбулось, можливо на наступний рік фестиваль набере обертів і в Бережани з'їдеться ще більше людей.


Коментарі:

Коментарі  

 
-1 #9 Алла 06.04.2011, 10:00
Ведучий фестивалю — запальний Мяч Дредбол. Тільки позитивний настрій і мегаатмосфера
Тепер за щастям далеко їхати не потрібно, якщо в тебе є мрія - ми знаємо, як її втілити в життя!

Чекаємо всіх пошановувачів всеукраїнської фестивальної культури в урочищі Рурисько, місті Бережани Тернопільської області 9-10 липня 2011 р.
Цитата
 
 
-1 #8 Алла 06.04.2011, 09:59
Надзвичайну увагу приділяємо чистоті виключно живого звуку та якості звучання ваших улюблених композицій. Намагаємось, щоб ви насолоджувались змістовною українською музикою.
Це соціальний молодіжний проект, що обєднує велику кількість лідерського потенціалу та креативних ідей. Саме тому в рамках Фестивалю проходитиме величний літературний перформенс, буде відкрито Фестиваль світового короткометражно го кіно у “нічному кінотеатрі”. А також активно діятиме мистецька поляна з майстер — класом та продажем мануфактури. Буде також драйвова етно — дискотека.
Цитата
 
 
-1 #7 Алла 06.04.2011, 09:58
Фестиваль проходитиме тривалістю у два дні в одному з наймальовничіши х куточків Опілля — урочищі Рурисько, надзвичайна поляна з запашними травами, зі всіх сторін обнята мішаним лісом.Тут протікає джерело з кришталево чистою водою, а також на території Руриська є невеличке озерце, і професійно оснащене футбольне поле.
Цитата
 
 
-1 #6 Алла 06.04.2011, 09:57
Тепер ти сам можеш долучитись до організації великого молодіжного проекту - просто розкажи про "Рурисько" всім своїм друзям, адже не часто в маленькому місті ти бачиш The gees, Nameless, Ті, що падають вгору, Azgard, Brio,Los Colorados, Медовий полин (Тернопіль), Ze-fear (Буськ),Split, Front , M.O.N.O(Львів), Варка (Черкаси),Verli bena (Cімферополь),І нший день,
Антре (екс. Н.Три) (Київ) - 2010.А от 2011 буде масштабнішим та грандіознішим.
Цитата
 
 
-1 #5 Алла 06.04.2011, 09:56
Грандіозний проект в рамках розвитку української музики, надзвичайна подія на Західній Україні, такого ще не було! В рамках фестивалю відбуваються виступи гуртів з різних куточків України,ми не обмежені ні територією, ні різноманітністю світоглядів!
Цитата
 
 
#4 Jackass 27.07.2010, 00:05
Verlibena там всіх порвала;)
Цитата
 
 
#3 Сіра Потвора 13.07.2010, 19:09
нда..щодо гуртів, то практично " ті самі гості в ту саму хату " ....

:o
Цитата
 
 
#2 bigfan 13.07.2010, 07:26
Його поки не пізно треба переносити в Копичинці, :lol: і перейменувати з етно на рокфест, бо шось не пасує з такою підбіркою гуртів така назва
Цитата
 
 
#1 Дьома 12.07.2010, 18:21
класно було, от якби ще людей побільше ;)
Цитата
 

Додати коментар