Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 39 гостей на сайті

Реклама

Повідомлення
  • Simple Image Gallery Notice: It looks like PHP's 'GD Image Library' is not installed/enabled on your system. Please ask your hosting company to enable/install it.

Підкамінь 2011. Змінна погода - не змінна атмосфера

 Вже 4 рік поспіль, традиційно для себе маленьке селище міського типу Підкамінь на Львівщині приймає етнофестиваль з однойменною назвою "Підкамінь". Традиційно сюди зїжджаються люди із всіх куточків України, адже сполучення доволі зручне. Цьогоріч фестиваль виявився популярним, адже на вечірній концерт в суботу зібралось близько 15 тис. людей, це так, по моїх прогнозах. Фоторепортаж дивіться далі.

Взагалі Підкамінь дуже гарно організований фестиваль, адже тут вам і душ, хороша природа, комунікації. Так цього року на всій території фестивалю був безкоштовний wi-fi, безліч наметів де можна смачно та недорого поїсти ну і звісно хороша музика під час вечірнього концерту.

Фестиваль тривав три дні, проте я побував лише в п'ятницю та суботу. В п'ятницю веселили гурти "Верлібена" (Сімферополь), "АтмАсфера" (Київ), "ТаРУТА" (Київ), "Дримба та Дзиґа" (Київ), "Веремій" (Київ) ну і хедлайнерами були "Тінь Сонця" (Київ), котрих (точніше лише соліста Сергія Василюка) вже добре знає копичинецька публіка.

{gallery}2011/pidkamin2011{/gallery}

У суботу "Наземний Відмінок" (Тернопіль), "Ренесанс" (Ірпінь), "Бандур Бенд" (Харків), "Кораллі"(Івано-Франківськ), "Русичі" (Білгород-Дністровський) ну і просто таки розірвали всіх "Гайдамаки" (Київ).

У неділю традиційно для Підкаменя програма формувалась так би мовити для місцевої публіки, тому сьогодні на фестивалі виступлять: Остап Стахів, Теодор Кукурудза, Тарас Курчик і на завершення гурт «Оратанія» (Львів).

Спонсор допису: Цікавитесь сучасними розвагами і бажаєте щось придбати для себе? Дізнайтесь більше про батут, і як його використовувати


Коментарі:

Коментарі  

 
-2 #6 Дьома 26.07.2011, 17:43
кому тре, той собі найде фотки копичинецьких ;), я все виклав і в блог і у Facebook та ВК, ну і в Гугл+
Цитата
 
 
-1 #5 bigfan 26.07.2011, 16:11
Цитую козак Мамай:
та просто катя тож хотіла бути на фотках... :lol:

Ні Каті ні Колі
Цитата
 
 
-1 #4 козак Мамай 26.07.2011, 12:38
та просто катя тож хотіла бути на фотках... :lol:
Цитата
 
 
#3 Петросян 25.07.2011, 10:34
Чак Норріс не ходить зустрічати сонце, то сонце зустрічає Чака Норіса)).
Цитата
 
 
-1 #2 bigfan 25.07.2011, 01:07
Цитую Катя222:
добре шо хоч копичинецькі присутні на фотках.

А шо недоброго?
Цитата
 
 
#1 Катя222 24.07.2011, 20:41
добре шо хоч копичинецькі присутні на фотках.
Цитата
 

Додати коментар