Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 44 гостей на сайті

Реклама

Ото був фестиваль "Stare Misto"!

Минулими вихідними невеличка ватага з міста Копичинці вирушила до Львова, щоб перевірити правдивість інформації про мега-рок-фестиваль із задіяними в ньому таких же мегазіркових гуртів. І, забігаючи на перед, можемо зі стовідсотковою впевненістю констатувати, що саме й таким був фестиваль «Stare Misto» у Львові: веселим, співучим і просто мегафестивалем!

На межі літа, 31 травня-1 червня 2008 року, львів`яни і гості міста просто неба побачили та почули найкращі рок-групи. Зокрема, 31 травня був більш етно-роковий день, глядачі відривалися під українські "Воплі Відоплясова", молдавські "Zdob Zi Zdub", білоруські "Пиво удвох" і фрік-кабаре-бенд "Срібне весілля". Наступного дня, 1 травня, запалу у стилі рок-н-рол і поп-рок додали мега-гурти "Океан Ельзи", "Esthetic Eduсation" і "С.К.А.Й".

Що цікаво на фестивалі «Stare Misto», для того, щоб з`ясувати, кого саме хочуть почути жителі Львова, організатори («Перша приватна броварня») навіть провели спеціальне маркетингове дослідження. І це дуже правильно, адже всі групи нікого не заставили стояти осторонь під час їхніх виступів.

За словами організаторів, «концепція львівського рок-фестивалю припускає виступ груп, які працюють в найрізноманітніших стилях, але до кожної з них висуваються певні вимоги. Зокрема, участь можуть брати лише запрошені музичні колективи, музиканти мають виступати на живу, кожна команда повинна відпрацювати 1-2 годинну програму, всі запрошені групи зможуть виконувати ті пісні, які вони самі оберуть». Насправді ж були певні відхилення у графіку, але для кожного приблизно і виділялось по 2 години для виступу (враховуючи час для підключення апаратури).

Очікувалось, що фестиваль "Stare Misto" впродовж двох днів відвідає 80-100 тис. чол. В принципі, за два дні стільки могло й назбиратися, до того ж фест проходив майже в центрі Львова, біля Монумента Слави (вул. Стрийська). Крім приїжджих гостей, головно із Західної України, значну частку натовпу становили саме львів’яни, яких у місті налічується мало не мільйон.

Вхід на перший фестиваль «Stare misto» був повністю безплатним, а от в наступні роки планується вже збирати данину за виступи ще мегазірковіших гуртів, яких організатори не бояться запрошувати з будь-якого європейського міста. Тому вже на самому фесті вони провели соціологічне опитування, де кожен мав змогу вписати той гурт, який найдужче хоче побачити наступного, 2009 року. З листівок моїх знайомих я прогледів такі найменування гуртів, як ТНМК, ВВ, Iron Maiden, Amatory, ТОЛ. Ну а я скромненько, зате з великою надією вписав у поле листівки System Of A Down :)

Також організатори наголосили, що «метою проекту є створення щорічного міжнародного фестивалю якісної сучасної музики у форматі «open air»». За їхніми словами, місцем проведення обрано саме Львів з погляду його привабливості як популярного для українських і європейських туристів. Вартість проекту становить близько 200 тис. дол.

На відміну Черновецького Free Fat Fest`у, який обійшовся меру Києва у 2 мільйони баксів, затрати львівського фестивалю у 10 разів менші. На жаль, різниця була відчутна. Хоч організатори обіцяли хороший звук, звукорежисери «Старого міста» не допрацювали, ба навіть заставили іменитий молдовський гурт «Zdob[SI]Zdub» півгодини чекати на продовження свого виступу :(Сцена біля Монумента Слави у ЛьвовіІ за сценою було де погудіти :)Пантоніми підносили усім настрійВиступ молдовської етно-фольк групи "Zdob[SI]Zdub""Zdob[SI]Zdub" повертаються після півгодинної паузиХедлайнер першого дня фестивалю - "Воплі Відоплясова"

Олег Скрипка мало не весь виступ грав, сидячи на стільці, оскільки у нього виявились проблеми із ногою. Але, навіть попри біль, зірка українського року не покинула своїх шанувальників!Гості міста розглядаються запрошення на фестивальКожен охочий мав можливість вказати бажану на наступний рік групуЗ хедлайнером концерту організатори на помилились - "Океан Ельзи" порвали всіх!Відпочивальники підкріплялися всім, чим можна, навіть під час танців

Коментарі:

Коментарі  

 
#20 pashko 16.07.2008, 15:55
2 SoundEngeneer

Я випадково прибув на фестиваль, тому не встиг завчасно виробити акредитацію для змоги мати безпосередній доступ до всій події на сцені. Тому у своєму тексті довірився переказам, які, як зараз виявилось, не зовсім точні. Звукорежисерів не мав на меті ображати (та й взагалі не маю у крові критичних ноток), бо сами завдяки їхнім старанням ми отримуємо чудовий звук на тих чи інших музичних заходах.
Цитата
 
 
#19 SoundEngeneer 16.07.2008, 15:29
2 Pashko
звичайно. :-)
Цитата
 
 
#18 pashko 15.07.2008, 23:58
2 SoundEngeneer:

В такому випадку винні електрики, що не забезпечили нормальну подачу струму.
Цитата
 
 
#17 SoundEngeneer 15.07.2008, 23:23
ЦИТАТА:
Хоч організатори обіцяли хороший звук, звукорежисери «Старого міста» не допрацювали, ба навіть заставили іменитий молдовський гурт «Zdob[SI]Zdub» півгодини чекати на продовження свого виступу :(

Навіщо робити наклепи на звукорежисерів. Проблемою було банальне відключення мережі!!! Без напруги навіть АЛАН ПАРСНОС нічого не зміг би вкоїти. Ви чули кращий за цей звук у Львові на будь-якій акції???
Цитата
 
 
#16 pashko 06.06.2008, 19:45
То була б БОМБА! 8)
Цитата
 
 
#15 Boduk 06.06.2008, 17:01
Якби SOAD, чи хоча б Tankіan приїхали, то було б діло!
Цитата
 
 
#14 Емілі 06.06.2008, 14:38
і я не проти :-) Але й цікавіше було б, як, на приклад, на 700річчя - кілька сцен, більший вибір гуртів. Поруч Парк культури, який вже має чималий досвід розміщення кількох альтернативних сцен та проведення одночасно різноманітних концертів та дійств... :-* Як на перший фестиваль - чудово, але є й простір для вдосконалення та збільшення масштабності... ;-)
Цитата
 
 
#13 pashko 06.06.2008, 14:26
Я не проти послухати знову ті самі гурти наступного року)
Цитата
 
 
#12 Емілі 06.06.2008, 14:24
Так, фестиваль (концерт) був файний, але глобальна відсутність смітників і бруківка, встелена склом, явно свідчить про портебу вдосконалення підготовки і організації у майбутнньому... :sigh: SOAD, не SOAD, а ТОЛ на наступний рік ну просто зобов"язані приїхати :-)
Цитата
 
 
#11 bigfan 06.06.2008, 11:49
Серж Тенкіян хоч і файний хлопака, але трохи воно не то, нема тієї енергетики що була в SoD. А скло дійсно кумарило. У Франіку на опен аєрах менти нікого не пускали із склотарою, і хоч можна було попасти під кокакольний чи пивний душ, але пляшкою по голові, чи просто кусок скла в ногу, не йде ні в яке порівняння.
Цитата
 

Додати коментар