Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 54 гостей на сайті

Реклама

Повідомлення
  • Simple Image Gallery Notice: It looks like PHP's 'GD Image Library' is not installed/enabled on your system. Please ask your hosting company to enable/install it.

"Файне місто" у файному місті

Цих вихідних, 20 та 21 липня, на міському острівку «Чайка» у парку ім.Тараса Шевченка Тернопіль приймав гостей з різних куточків України на першому фестивалі рок-музики «Файне місто». Не зважаючи на те, що паралельно в Україні відбувалось ще 4 фестивалі, «файному» вдалось зібрати чимало любителів «музики не для всіх». Ціна в 100₴ по перепродажу, і 120 при вході за два дні драйву в оточені однодумців – себе виправдовувала, оскільки важко було серед присутніх знайти когось без посмішки на обличчі))

24.07.2013 - додали фото

Дуже привітними були музиканти, які охоче фотографували і роздавали автографи колоні фанатів, яка вибудовувалась за сценою одразу після виступу. За два дні, виступили 23 команди, серед яких як молоді, так і вже добре відомі в своїх колах музиканти.

{gallery}2013/fayne{/gallery}
- МОТОР'РОЛЛА
- O.TORVALD
- ФЛІТ
- МЕРІ
- ХОЛОДНЕ СОНЦЕ
- LOS COLORADOS
- МЕДОВИЙ ПОЛИН
- ОРАТАНІЯ
- ROCK-H (РОКАШ)
- ГУЦУЛ КАЛІПСО
- EPOLETS
- WE ARE!!
- БЕЗОДНЯ
- СЕРЦЕВИЙ НАПАД
- МЕХАНІЧНИЙ АПЕЛЬСИН
- ТРИСТА8ІСІМ
- К402
- MY*17
- ОДИН
- FAR IN HATE
- AS/DS
- БРЕМ СТОКЕР
- ФІОЛЕТ
що першого, що другого дня, ці хлопці і дівчата не давали спокою палким серцям відвідувачів. За якість звуку/світла/сцени відповідала тернопільська муз.контора «Шлягер», яка, впринципі, досить не погано справлялась із поставленим завданням.
Підсумовуючи, хочеться сказати, що загалом фестиваль вдався, не зважаючи на різні дрібні нюанси, які таки мали місце. Надіємось, фестиваль стане доброю традицією і наступного року ми його зустрінемо ще кращим, ще більшим, ще драйвовішим.

Фото: Сергій Оцел, Тарас Хлібович


Коментарі:

Додати коментар