Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 94 гостей на сайті

Реклама

Подорожі

Зашків 2011 - Коновальцю 120 років

 Літо в повному розпалі, як і фестивальний сезон. Щоправда в Україні окрім суто музичних фестивалів існують також і фестивалі інших напрямків - скажімо Зашків, котрий традиційно проводиться на честь відомого українського діяча, Євгена Коновальця.Цьогоріч на 120-річницю святкування в Зашків Львівської області зїхалось чимало людей, переважно молоді. Орієнтовно в пік було близько 3-4 тисяч. Село Зашків зовсім не далеко від Львова, проте дуже мальовниче, адже фестивальний майданчик з однієї сторони межує з озером, а з іншої - пагорби. Відбувалось все 19-20 червня, а як саме, читайте далі.

 

Фестиваль "Захід 2010". Як все було

Трошки затягнув з написанням статті про чудовий український фестиваль "Захід", але як то кажуть, краще пізно ніж ніколи, тим більше копичинецькі фестивальники там відзначились. От Вінта, Димна Суміш, Карна, Мерва - ось неповний коротенький список гуртів котрі виступили на сцені фестивалю.

 

Розклад роботи копичинецької залізничної каси

Мене особисто часто запитують про розклад роботи копичинецької залізничної каси, особливо тепер, в період відпусток. Запитували? Відповідаємо...

 

Рурисько 2010. Перший етнофест Тернопільщини

В п'ятницю та суботу 9 та 10 липня у м.Бережани проводився перший на Тернопільщині етнофестиваль "Рурисько", у одноіменному урочищі поблизу міста. За два дні на фесті відпрацювало 15 гуртів. З доїздом в Бережани не було проблем, кожні 15 хв. з автовокзалу м.Тернополя відправляються автобуси. Отже, як проходив фестиваль читайте далі.

 

ФортМісія на кордоні

2-4 липня цього року у селі Поповичі, Мостиського району Львівської області вже проходив вдруге фестиваль мистецтв FortMissia. Особливістю даного фестивалю є його географічне положення, адже він фактично розташований на кордоні між Україною та Польщею. Вже так історично склалось що фестивалі відвідують не тільки люди з ближніх місцин, але й так як і ми - з доволі далеких.

 

Поїздів поменшає

Черговий сюрприз підготувала Укрзалізниця для жителів м.Копичинці та й взагалі населених пунктів, котрі розташовані по залізничній лінії Чернівці-Тернопіль. З 30 травня 2010 року вводиться новий розклад руху пасажирських та приміських поїздів. Можу сказати одне, цього разу не все так весело. Що саме змінилось читайте далі.

 

З днем туриста!

 27 вересня весь світ відзначає День туриста, тому хочеться привітати всіх хто любить подорожувати, тих хто на цьому заробляє гроші, ну і тих хто тільки мріє мандрами, бо мрії мають властивість збуватися, тільки треба прикласти зусилля. Бажаю незабутніх вражень, якісного спорядження, веселих компаній, хорошої погоди, смачних похідних наїдків та вражаючих фото. А до привітання прикріпляю в подарунок низку своїх світлин зроблених у туристичному 2009році. Може когось жаба задавить і в нас появиться ще один турист, а то нерідко буває, ну на раз нема з ким у люди вийти :) 

 

Як Підкамінь став міжнародним

 Як завжди літо це час активного відпочинку та фестивалів. На щастя останніх зараз дуже багато, головне щоб було бажання кудись мандрувати. Одним із таких, вже зараз традиційних для копичан заходів є етнофестиваль Підкамінь, котрий цьогоріч отримав до своєї назви і приставку "міжнародний".

 

У пошуках Збручанського ідола

Літо – найкраща пора для подорожей. Проте не лише десь далеко до моря чи в сусідні країни. У нас, фактично «під носом» є дуже багато чого цікавого. У своїй теперішній розповіді я розкажу про наш локальний маршрут, котрий проходив населеними пунктами Гусятинського району.

 

Горрррри!!!

Ех Карпати! Писано-переписано, а дійсної краси передати словами неможливо. Їх потрібно бачити, відчувати, вдихати та дурманіти. Велич гір, свіжість повітря, життєдайність джерельних струмків, колорит місцевих жителів. Як тішилась душа, коли все-таки вдалося організувати таку очікувану мандрівку.
 
Сторінка 2 з 4