Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 106 гостей на сайті

Наша кнопка

Підтримайте Копичинці та розмістіть нашу кнопку в себе на сайті.

Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста над Нічлавою

Код:

Погода

Погода в Україні

Реклама

Майстер-клас від актора

Друк PDF

shykula.jpgЦьогорічна мистецька осінь в Україні означена низкою кіно-театрально-літературних фестивалів, що відбувалися в столичному Києві та інших містах і містечках. Бажаючи якось долучитися до такого культурного «нон-стопу», Копичинецький музей театрального мистецтва Тернопільщини започаткував ряд заходів, щоб якось пожвавити мистецьке життя в місті: ще більше зацікавити творчо заангажованих людей та інших відвідувачів музею.

 

Україна пам'ятає, світ визнає!

Друк PDF
 
 В суботу 22 листопада в 16.00 по всій Україні буде оголошена хвилина мовчання за загиблими у голодоморі 1932-1933 років. Опісля, запалення свічок... В Копичинцях вшанування відбудеться о 16.00 біля пам'ятного хреста, що встановлений біля колишньої тюрми НКВС. Засвіти і свою свічку!
 

Міф №2 "Випити на свято — споконвічна традиція"

Друк PDF

558.jpgБагато людей люблять повторювати, що наш народ завжди пив, п'є й буде пити. І дуже рідко комусь спадає на думку ідея перевірити цю «істину».  Насправді вік цієї «традиції» - не більше одного-двох століть. Звертаючись до історії слов'янських народів, до XVI століття ми взагалі не знайдемо слідів масового споживання алкогольних виробів.

 

 

Копичинці.com.ua. Версія 2.0

Друк PDF

kopychyntsi.com.ua.vol2.0.jpg

Мабуть, всі помітили зміни, котрі стались на сайті за останніх два дні. Але про все зроблене по порядку :)

 

 

Пристрасті навколо книгарні у Копичинцях

Друк PDF
kinoteatr_nez_rekon_11.jpgЦей інцидент мав місце в Копичинцях ще першого листопада, у суботу. Але хвилі, розбурхані ним, чуються в районі і нині. Що ж сталося?
 

«Надія» - бронзовий призер

Друк PDF

news-uzfiv2rr7j.jpgФінальні змагання Всеукраїнського дитячого футбольного фестивалю під девізом «Даруймо радість дітям» проходили 18-27 вересня в Переяслав-Хмельницькому Київської області. Радує, що Тернопільську область на цьому фестивалі представляв громадський дитячо-юнацький спортивний клуб «Надія» м. Копичинці.

 

Копичинецький музей у сімці чудес Гусятинщини?

Друк PDF
teatral_museum.jpgГусятинсьна земля багата на розмаїті природні та історико-культурні об'єкти, котрі є візитною карткою краю. Однією із культурно-мистецьких перлин Гусятинщини є Копичинецький музей театрального мистецтва Тернопільщини. Це один із унікальних музейних закладів області і навіть України.
 

Міф № 1 "Малі дози нешкідливі"

Друк PDF

mif001.jpgДля алкоголю не існує нешкідливих доз, як і для будь-якого іншого наркотику — морфію, героїну — призначуваних лікарями тільки у виняткових випадках і на короткий строк, тобто на 1-2 дні. Інакше, як і від алкоголю, виникне наркотична залежність, людина стане наркоманом і не зможе жити без наркотику, прирікаючи себе на загибель.

 

Корупція по-копичинецьки

Друк PDF
У редакцію газети «Нова Ера» звернувся мешканець м. Копичинці Гусятинського району Лев Сагайдак, який розповів про численні зловживання чиновників міста та району, зокрема в земельній сфері.
 

Замість книгарні - сміття і політичні амбіції

Друк PDF
На запрошення Михайла Савчука, який відкрив першу книгарню у Гусятині на Тернопільщині, члени Української Асоціації видавців та книгорозповсюджувачів поїхала у містечко Копичинці Гусятинського району. Однак, як розповів заступник голови асоціації, голова Асоціації видавців та книгорозпосюджувачів Львівщини Михайло Ватуляк, на місці вони побачили лише купу сміття і політичні амбіції.
 
Сторінка 192 з 267

Веб-камера

Соціальне


 

 

 

 

 

Реклама


Яндекс цитирования Рейтинг@Mail.ru
Каталог веб ресурсів Тернопільщини  Село Мшанець, що на Теребовлянщині Городок підльвівськийВовчинець - між горою і містом село. Історія, опис, мешканці, пам'ятки, світлини села Вовчинця Наше Місто - Івано-Франківськ - Інформаційно-розважальний портал м.Івано-Франківська, новини, анонси, погода, карта спілкування на форумі, фотогалерея культурних подій, календар Стрий.com.ua  Адреси, телефони підприємств, організацій, квартирних телефонів Тернополя і Тернопільської області