Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 26 гостей на сайті

Наша кнопка

Підтримайте Копичинці та розмістіть нашу кнопку в себе на сайті.

Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста над Нічлавою

Код:

Погода

Погода в Україні

Реклама

Новий рік по-малоросійськи

Друк PDF
byhariky001.jpg…десь рік назад Пашко зайшов до школи №2 написати про один із святкових вечорів. Написавши критичну статтю, отримав лише «схвальні відгуки». Пашко навіть не міг тоді припустити, що побачене ним «радянське свято» – лише «квіточки», порівняно з новорічним вечором 2009 року. Лише «квіточки»…
 

Є трохи клепки. Є, але мало…

Друк PDF
Прибрана ялинка 2009 року так-сяк, але то не біда – вночі вся краса обмежиться світловими вогниками. Тим не менш, вона є.
 

Пора одягати ялинку. А звідки ця традиція?

Друк PDF

elka001.jpgТрадиція прикрашати ялинку бере початок із давніх здавен – їй понад 2000 років. Люди вважали, що всі дерева наділені добрими силами, що в них живуть добрі духи. Розвішувавши на деревах пригощання і подарунки, люди прагнули таким чином задобрити духів, привернути їхню прихильність.

 

Темно? А мені до лямпочки!

Друк PDF

anglepoise_lamps.jpgМоліться на сніг, щоб той частіше падав і зовсім не зникав із землі чорної. Бо кажуть, що сніг має властивість освітлювати природу. А відповідно і ваші темні вулички… 

 

Чужі кращі ніж свої?

Друк PDF

kopiia_granica.jpgРаніше Україна славилася духовністю та моральністю. З напливом імігрантів поширилась розпуста, наркоманія. І як наслідок – поширення серед українців нетипових хвороб. Чужинці несуть з собою цілий комплекс таких проблем. Але непроханим гостям надаються найкращі умови для проживання за наш з вами рахунок.

 

Відкриття Меморіалу. Відео 2006 року

Друк PDF
229057780_200.jpgЯк я і обіцяв, вже зараз ми отримали декілька відео з життя міста. Вже зовсім скоро Україна святкуватиме 100 річчя з дня народження провідника ОУН-УПА Степана Бандери. Діяльність цієї організації була дуже поширеною на Західній Україні, зокрема в Копичинцях. Саме тому першим відео матеріалом буде відкриття Меморіалу борцям за волю України у 2006 роц. Надалі будемо публікувати й інші відео репортажі. Якщо у вас є якесь відео, повязане з життям міста і ви хочете поділитись зі всіма, повідомте нас і ми його розмістимо.
 

2008 рік. Як це було

Друк PDF
diagr2008_sm.jpgОсь минає черговий рік. Як і в кожної людини, так і в нашого сайту у 2008 році були як радощі так і тривоги, як злети так і падіння. Прийшов час підводити підсумки про роботу.
 

Удавана побожність або вигода для себе передусім

Друк PDF

Масовому християнству помилково здається, що їх об’єднує любов до Бога. Насправді ж Церква має на меті виховати любов між людьми. На жаль, лише одиницям небесні сили відкрили очі…

 

Телегонія. Що це?

Друк PDF

123.jpg


Телегонія - від грец. «tele» — вдалину, в далечінь, далеко та «gone, gonos» — народження, породження; отже — «віддалене народження». Ця історія з таємничого розділу науки про фізіологію людини почалася ще 150 років тому приятелем Чарльза Дарвіна, лордом Мартоном, який під впливом свого друга вирішив зайнятися біологією.

   

 

Обличчям чи все ж спиною?!..

Друк PDF

a_eb70ca7f.jpgЯкщо ви помітили у соціальних мережах аватарки із зображенням спини або статус в ICQ «Я повернувся до влади спиною» - не дивуйтеся. Таким чином вже більше тижня триває та набирає обертів Всеукраїнський флешпротестмоб «Повернись до влади спиною». Протест бездумності та егоїзму українських політиків.

 

 
Сторінка 192 з 270

Веб-камера

Соціальне


 

 

 

 

 

Реклама


Яндекс цитирования Рейтинг@Mail.ru
Каталог веб ресурсів Тернопільщини  Село Мшанець, що на Теребовлянщині Городок підльвівськийВовчинець - між горою і містом село. Історія, опис, мешканці, пам'ятки, світлини села Вовчинця Наше Місто - Івано-Франківськ - Інформаційно-розважальний портал м.Івано-Франківська, новини, анонси, погода, карта спілкування на форумі, фотогалерея культурних подій, календар Стрий.com.ua  Адреси, телефони підприємств, організацій, квартирних телефонів Тернополя і Тернопільської області