Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 12 гостей на сайті

Наша кнопка

Підтримайте Копичинці та розмістіть нашу кнопку в себе на сайті.

Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста над Нічлавою

Код:

Погода

Погода в Україні

Реклама

Пора одягати ялинку. А звідки ця традиція?

Друк PDF

elka001.jpgТрадиція прикрашати ялинку бере початок із давніх здавен – їй понад 2000 років. Люди вважали, що всі дерева наділені добрими силами, що в них живуть добрі духи. Розвішувавши на деревах пригощання і подарунки, люди прагнули таким чином задобрити духів, привернути їхню прихильність.

 

Темно? А мені до лямпочки!

Друк PDF

anglepoise_lamps.jpgМоліться на сніг, щоб той частіше падав і зовсім не зникав із землі чорної. Бо кажуть, що сніг має властивість освітлювати природу. А відповідно і ваші темні вулички… 

 

Чужі кращі ніж свої?

Друк PDF

kopiia_granica.jpgРаніше Україна славилася духовністю та моральністю. З напливом імігрантів поширилась розпуста, наркоманія. І як наслідок – поширення серед українців нетипових хвороб. Чужинці несуть з собою цілий комплекс таких проблем. Але непроханим гостям надаються найкращі умови для проживання за наш з вами рахунок.

 

Відкриття Меморіалу. Відео 2006 року

Друк PDF
229057780_200.jpgЯк я і обіцяв, вже зараз ми отримали декілька відео з життя міста. Вже зовсім скоро Україна святкуватиме 100 річчя з дня народження провідника ОУН-УПА Степана Бандери. Діяльність цієї організації була дуже поширеною на Західній Україні, зокрема в Копичинцях. Саме тому першим відео матеріалом буде відкриття Меморіалу борцям за волю України у 2006 роц. Надалі будемо публікувати й інші відео репортажі. Якщо у вас є якесь відео, повязане з життям міста і ви хочете поділитись зі всіма, повідомте нас і ми його розмістимо.
 

2008 рік. Як це було

Друк PDF
diagr2008_sm.jpgОсь минає черговий рік. Як і в кожної людини, так і в нашого сайту у 2008 році були як радощі так і тривоги, як злети так і падіння. Прийшов час підводити підсумки про роботу.
 

Удавана побожність або вигода для себе передусім

Друк PDF

Масовому християнству помилково здається, що їх об’єднує любов до Бога. Насправді ж Церква має на меті виховати любов між людьми. На жаль, лише одиницям небесні сили відкрили очі…

 

Телегонія. Що це?

Друк PDF

123.jpg


Телегонія - від грец. «tele» — вдалину, в далечінь, далеко та «gone, gonos» — народження, породження; отже — «віддалене народження». Ця історія з таємничого розділу науки про фізіологію людини почалася ще 150 років тому приятелем Чарльза Дарвіна, лордом Мартоном, який під впливом свого друга вирішив зайнятися біологією.

   

 

Обличчям чи все ж спиною?!..

Друк PDF

a_eb70ca7f.jpgЯкщо ви помітили у соціальних мережах аватарки із зображенням спини або статус в ICQ «Я повернувся до влади спиною» - не дивуйтеся. Таким чином вже більше тижня триває та набирає обертів Всеукраїнський флешпротестмоб «Повернись до влади спиною». Протест бездумності та егоїзму українських політиків.

 

 

Будуть діяти нові автобусні маршрути

Друк PDF

bussss001.jpgВідбулося засідання конкурсного комітету з організації та проведення конкурсу щодо укладення договорів на перевезення пасажирів автомобільним транспортом на приміських маршрутах загального користування, що не виходять за межі території району. На засіданні конкурсного комітету визначено маршрути Гусятин- Копичинці через с.Жабинці і Целіїв-Гусятин-Копичинці . Очолює роботу комітету виконувач обов’язків заступника голови райдержадміністрації І.Гінайло.

 

Міф №5 "Алкоголь зігріває, допомагає при застуді"

Друк PDF

pd_wine_070522_ms.jpg

Часто можна почути, ніби то горілка зігріває; гарна порція вина - і грипу наче й не було.

Незважаючи на те, що алкоголь дійсно є джерелом енергії, процес взаємодії цієї енергії з нашим тілом набагато складніший, ніж просто отримання калорій. Якщо б це було так, то люди, що вживають алкоголь, були б значно повнішими, ніж непитущі. Алкогольні калорії не живлять і не зігрівають організм (на відміну від такої ж кількості калорій, отриманих, скажімо, з вуглеводів), а спалюються без користі, а часто і руйнуючи при цьому організм. 

 
Сторінка 192 з 270

Веб-камера

Соціальне


 

 

 

 

 

Реклама


Яндекс цитирования Рейтинг@Mail.ru
Каталог веб ресурсів Тернопільщини  Село Мшанець, що на Теребовлянщині Городок підльвівськийВовчинець - між горою і містом село. Історія, опис, мешканці, пам'ятки, світлини села Вовчинця Наше Місто - Івано-Франківськ - Інформаційно-розважальний портал м.Івано-Франківська, новини, анонси, погода, карта спілкування на форумі, фотогалерея культурних подій, календар Стрий.com.ua  Адреси, телефони підприємств, організацій, квартирних телефонів Тернополя і Тернопільської області