Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 185 гостей на сайті

Реклама

Як вдягається молодь Копичинців?

Не секрет, що теперішня молодь у будь-чому ходити не збирається. Вона, все ж таки, цікавиться новинками моди і дуже часто оновлює свій гардероб. Смаки у всіх різні і це ні трохи не дивно. Бо хтось надає перевагу оригінальним речам, а хтось піддається спокусі популярного жанру: що всім подобається, то й мені повинно сподобатися. Цікаво, як вдягається молодь Копичинців? Спробуємо дізнатися про це далі.

 

Джинси вже давно стали класикою. Біла футболка підкреслює діловий стиль, зелена футболка у стилі R`n`B party, а світлий джинсовий топік у дівчини спрямований на легкий флірт. Модними вже стали великі темні окуляри із заокругленою формою.

Футболки – та річ, яку одягає кожен. А от яку, то вже інше питання. Добре, що є люди, які надають перевагу футболкам у національному стилі. Таким, де зображено фото письменника, поета чи будь-якого героя України. Тут бачимо образ Івана Франка із словами з твору „Не пора”.


Майки. Минулися часи, коли написи на них були модою. Тепер модно носити чисті майки різних кольорів. До майок слід одягати світлі джинси з невеличкими розрізами. Не завадять такі аксесуари як: пов’язки, „антігопи”, ланцюжки та ін. По бажанню можна прикрити шию якоюсь прикрасою. Це може бути ланцюжок, хрестик, або інший сувенір.


Написи на футболках. Пам’ятайте, що напис на футболці – це зло. Перш ніж купувати річ, перекладіть зміст написаного тексту. Часто на них можна зустріти такі дурниці. Не всі зрозуміють вашу футболку, але грамотна людина буде сміятися довго. То ж, не осоромтеся. А, на цій футболці все нормально. Вона оригінальна та не застаріла. Ніяких BOSS і т.д. Також модно носити рюкзаки та пов’язки для витирання поту. І обов’язково від фірми ADIDAS :)


Якщо вам набридло носити те, що й усі, то придумайте свій стиль. Беріть приклад з цієї дівчини. Зауважте, що синьо-жовта стрічка підходить до будь-якого одягу. І не треба потім робити великі очі, навіщо її носити. Слава Україні!


Найоригінальнішим одягом є найстаріший одяг. Той, у якому ще козаки ходили. Шаровари не тиснуть, в кабаті не зимно, у чоботях тепло, під боком шабля, вишиванка чиста. До таких козаків дівчата частіше липнуть...

Спонсор допису: Жіночий день вже пройшов, але жінки ніколи не перестають слідкувати за своєю зовнішністю. І женский сайт красота здоровье допомагає їм в цьому!


Коментарі:

Коментарі  

 
#8 Pashko 24.10.2007, 13:35
Ну і що? Надішли своє фото, Чупакабра, додамо до Стріт Стайлу, бля... :P :D
Цитата
 
 
#7 4упакабра 24.10.2007, 13:13
Ше мені один диктатор МОДИ! Стріт Стайл Бля..!!!
Цитата
 
 
#6 vika 13.04.2007, 18:42
Pruvit Pashko. Postarays', ta chasy ne bagato. Tu molodetc. klasnui sait. Yak moi ridni Kopychyntsi pozhuvayt'? Kiss you*
Цитата
 
 
#5 Pashko 13.04.2007, 13:24
Привіт, Віка. Як справи? ЗАходи частіше в чат!!!
Цитата
 
 
#4 vika 12.04.2007, 21:08
:zzz
Цитата
 
 
#3 vika 12.04.2007, 21:00
:D privetik, Kopychyntsi. jak v vas spravu? tce Vika U>S>A> Pushit*
Цитата
 
 
#2 Pashko 12.04.2007, 12:54
УГУ!
Цитата
 
 
#1 bigfan 11.04.2007, 15:43
:D Класно!
Цитата
 

Додати коментар