Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 45 гостей на сайті

Реклама

Виставка до Дня Голодомору

Голод… Наше покоління не знає, що таке голод і за це потрібно дякувати Богу.
В четвер 22 листопада в школі-гімназії проходила виставка присвячена невинним жертвам Голодомору 1932-33рр. Особисто мене вона сильно вразила. Отож пропоную і вам переглянути світлини із виставки, які відображують кожний факт цього жахливого злочину.
Коментарі:

Коментарі  

 
#6 Емілі 27.11.2007, 12:53
Думаю, ті хлібці в такій кількості там ставили, як пожертву, як те, чого не вистачило для життя тим людям, які загинули, як певну пожертву, а не як відображення того, що в них було. Знаєш, як в церкву в поминальні дні, на приклад, приносять хліб... Хоча, може, я й помиляюсь...
Цитата
 
 
#5 bigfan 27.11.2007, 12:47
Щось на тій виставці забагато хлібів. Доцільніше було б поставити тарілку баланти з кропиви та лободи
Цитата
 
 
#4 Інфо 24.11.2007, 23:46
Верховна рада цієї республіки не визнала Голодомор геноцидом української нації. Таким чином Верховна рада підтвердила, що нічого спільного з українцями вона не має. Історія українців є чужою для цього українофобськог о кагалу.
_______________ _______________ __________Жахливе масове знищення українців за національною ознакою не є чимось значимим для абсолютної більшості депутатів. Депутати засвідчили своє українофобство. Верховна рада – місце критичної концентрації українофобів.

Вони навмисно не платять гідні для існування зарплати, пенсії, стипендії, вони навмисно депортують працездатних співвітчизників за кордон, заселяючи наші землі легальними і нелегальними мігрантами, вони навмисно руйнують наші історичні ландшафти, вони навмисно зомбують трудящих інформаційним ідіотизмом. Геноцид триває.

Ні для кого не секрет - нечуваний соціальний екстремізм (катастрофічне підняття цін на квартплату), масова економічна депортація українців, розгул українофобськог о екстремізму в засобах масової інформації, затримання українців за національною ознакою в центрі Києва 4 листопада цього року – усе це справа рук окупаційного лоббі. Окупанти не визнають Голодомор, бо Голодомор був справою рук окупантів. Окупанти не хочуть нести відповідальніст ь за свої криваві звірства. Але це не означає, що нести відповідальніст ь за найстрашніший злочин в історії цивілізації окупанти-україн офоби не будуть. Маємо досвід остаточно вирішення Князем Святославом хазарського питання. Маємо досвід Козаччини. Пам’ятаємо боротьбу ОУН-УПА. Хто сказав, що старі добрі часи не повернуться?

Найбільше, чого бояться окупанти-україн офоби – це поіменне оприлюднення організаторів та виконавців Голодомору. Український трудовий народ, дізнавшись імена своїх терористичних вбивць, неодмінно відновить історичну справедливість. Кожен екстреміст-укра їнофоб відповідатиме за свої криваві злочини персонально, живий цей екстреміст чи мертвий. Вкрадене у вбитих українців майно буде повернене нащадкам жертв. Голодомор терміну давності не має. Заважати народу у відновленні історичної справедливості не треба.

Розкриття правди про Голодомор стане принциповим кроком відновленої Української держави, нащадком Київської Русі.
Цитата
 
 
#3 Інфо 24.11.2007, 23:43
Що ж насправді прийняла Верховна рада 28 листопада 2006 р.?
_______________ _______________ __________


Верховна рада: у нього немає національності, і винних у його вбивстві немає.

Ейфорія, що охопила після бурхливого спалаху парламентського мазохізму морально нестійку ліберальну інтелігенцію, спадає. І що ж виходить? А виходить, що Верховна рада не визнала Голодомор геноцидом української нації. „Український народ”, відповідно до Конституції, як справедливо зауважили під час обговорення ліберальні нардепи – це передусім не тільки українці, а національні меншини – цигани, жиди, росіяни, ассірійці, гагаузи та інші. Таким чином, виходячи з тексту документу, страшні муки голодної смерті мільйонів українців прирівняні до тогочасного самопочуття керівного складу окупаційного НКВД або банди конокрадів. На цьому слід наголосити: Верховна рада відмовилася визнати Голодомор геноцидом української нації. Саме так. І не інакше.

Не будьмо наївними: жодної відповідальност і за заперечення Голодомору ніхто не понесе. Адже українофобія наразі є чи не офіційною ідеологією цієї республіки СНД. Для того, щоб в цьому переконатися, достатньо ознайомитися з топонімікою будь-якого населеного пункту. Або роздивитися асортимент найближчого газетного кіоску.

І головне. В прийнятому документі немає жодного слова про організаторів та виконавців цього найстрашнішого злочину в історії цивілізації. Правда про масове знищення українців за національною ознакою лишається жорстким табу.

Правда про Голодомор лякає ліберально-кому ністичну республіку. Лякає з відомих причин. А давайте назвемо вбивць поіменно, з вказуванням національної приналежності? Що, страшно? Ксенофобія? Але це правда. Якщо правду замовчують, значить вона життєдайна.

Нові праві зобов’язані продовжувати боротьбу за правду про Голодомор, активно викриваючи характерні мордяки вбивць-окупанті в, називаючи їх поіменно, прямим текстом. Каганович – це Каганович, Реденс – Реденс, Кацнельсон – Кацнельсон, і так далі.

Нікого на забудемо, нікого не пробачимо!
Цитата
 
 
#2 Інфо 24.11.2007, 23:40
Вони вбивали українців.
Називаємо поіменно виконавців найстрашнішого злочину в історії цивілізації - Голодомору 1932/33 років - з вказуванням національної приналежності.
_______________ _______________ __________
За данними СБУ sbu.gov.ua/.../...
керівний склад НКВД в Україні 30-х років ХХ століття був наступним:

Нарком В.А.Балицкий
заступники - К.М.Карлсон
З.Б.Кацнельсон

Решта:
С.С.Мазо
М.К.Александров ский
В.Т.Иванов
С.Н.Миронов-Кор оль
О.Б.Розанов
М.М.Тимофеев
М.Д.Шаров
Ю.І.Бржезовский
Г.Б.Загорский
Я.З.Каменський
В.ЗОЛОТАРЕВ
Б.В.Козельский
Я.К.Крауклис
Ю.Ф.Кривец
В.Я.Левоцкий
П.В.Семенов
Д.М.Соколинский
М.Г.Чердак
П.Г.Шестак-Соко лов
С.М.Циклис
М.Ю.Амиров-Пиев ский
Л.С.Арров-Танде тницкий
И.Я.Бабич
О.М.Берман
В.М.Блюман
Я.Д.Борецкий
Б.Ю.Борин
С.І.Борисов-Лен дерман
Н.Я.Боярский
С.С.Брук
И.А.Вепринский
А.И.Геплер
О.С.Глуховцев
М.И.Говлич
С.И.Гольдман
Г.А.Гришин-Клюв гант
В.А.Двинянинов
М.Г.Джавахов
С.М.Долинский-Г лозберг
Г.Т.Донец
Т.П.Дорожко
Н.Б.Едвабник
Ю.Д.Елькин
О.Г.Евгеньев
С.И.Заславский
М.О.Извеков
Б.Б.Каган
И.Я.Казбек-Капл ан
Ю.Е.Каневский
А.Е.Караганов
С.Т.Карин-Данил енко
Я.Л.Карпейский
М.Я.Кларов-Соло вейчик
И.И.Ключкин
М.Б.Корнев
Д.С.Леопольд-Ро йтман
В.Я.Лея
В.И.Ляшик
Б.А.Манькин
Д.М.Медведев
И.Д.Морозов
И.С.Найдман
Н.Ш.Новаковский
В.И.Окруй
Д.В.Орлов
Г.М.Осинин-Винн ицкий
Я.А.Пан
Я.В.Письменный
М.Т.Приходько
Я.І.Райхштейн
А.М.Ратинский
П.М.Рахлис
Л.Й.Рейхман
О.И.Риклин
В.М.Розов
Н.Л.Рубинштейн
С.И.Самойлов-Бе сидский
С.И.Самовский
А.Я.Санин-Затур янский
А.В.Сапир
О.К.Уралец-Кето в
Я.Ю.Флейшман
М.Г.Ханников
М.И.Шелудченко
Ю.С.Шатов
О.М.Шерстов
Р.Е.Штурм
Л.Т.Якушев

Національність. Національний склад найвищого керівництва НКВД
УССР був таким:

жиди — 60 (66,67%),
росіяни — 13 (14,44%)
українці — 6 (6,67%),
латиши — 3 (3,33%)
поляки — 2 (2,22%)
білорус — 1 (1,11%),
немає даних — 5 (5,56%)

За статистикою в УССР в 1926 році проживало

75,4% українців
8,1% росіян
6,5% жидів
5,0% поляків
1,5% німців
1,1% молдаван и румун
0,5% болгар
0,5% татар и тюрків
0,3% угорців
0,3% греків
0,2% білорусів
0,07 % вірмен
0,5% інших.
III . П А Р Т І Й Н І С Т Ь

Члени ВКП(б) — 82 (91,11%)
Кандидат у члени ВКП(б) — 1 (1,11%)
Немає даних — 7 (7,78%)
Завжди пам'ятаємо, ніколи не простимо.
Цитата
 
 
#1 Інфо 24.11.2007, 23:36
“Пора донести до власного народу та світової громадськості всю правду про причини, винуватців та наслідки великого терору. Бо вже давно майже все таємне стало явним, а свідчень очевидців тисячі. Від них справді кров холоне в жилах. Одначе правда про нього буде до кінця осмислена лише за умови пізнання передісторії, викриття ОРГАНІЗАТОРІВ, ІДЕОЛОГІВ ЦЬОГО злочину. Ідеологічні витоки більшовицького терору ГОЛОДОМ треба шукати в першу чергу у “вождя пролетаріату” Ульянова-Леніна . Адже він учився у Маркса... І не були вони атеїстами, бо обоє вивчали ТОРУ та ТАЛМУД. Інша справа, що вони були запеклими ворогами християнства, що декларувало “нову заповідь”: “любіть один одного” на противагу нормі “око за око, зуб за зуб”.
Цитата
 

Додати коментар