Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 80 гостей на сайті

Реклама

Вистава "Ніч на полонині" зібрала чимало глядацьких аплодисментів

 Сьогодні в Копичинецькому ЦКіД для любителів театру було показана вистава "На полонині" акторами театру поезії "Слово". Режисером постановником була Руслана Савка, котра власне і зігріла також одну із ролей. Слід сказати що прийшло подивитись виставу чимало копичан - зал був заповнений приблизно на 2\3. Яскраві костюми, чудові декорації та гра акторів не залишили глядачів байдужими - зал аплодував стоячи. Отже до вашої уваги великий фоторепортаж із вистави, а також короткий відеофрагмент.

 


Коментарі:

Коментарі  

 
#12 shynrech 19.12.2011, 22:07
Браво!!!Відгуки про прем"єру дуже і дуже гарні! Вартує повторити. Думаю молоді актори будуть тільки раді цьому. Чекаємо з нетерпінням!
Цитата
 
 
#11 Випадковий 19.12.2011, 19:44
Фото супер!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
На виставі не був, але емоції вже вирують!
Висловлю прохання від себе, але напевно і скажу за багатьох: "Виставу треба зіграти ще раз, ще раз і ще не один раз". Несіть між люди культуру і красу. МОЛОДЦІ!
Усім учасникам і їхнім режисерам низький уклін!!!!!!!!!! !!!!!!!!!
Цитата
 
 
-2 #10 СВ1Й 19.12.2011, 12:38
Спам хто це пiд моїм ніком брєд несе?
Цитата
 
 
+2 #9 RomF 19.12.2011, 12:11
Цитую bigfan:
Судячи з фото класна десь була вистава, надіюсь буде повторний показ.

Також надіюсь на повтор, постараюсь прийти. Фото СУПЕР - Білик чимось на Ступку подібний, а нечисть не страшна - а навіть симпатична! Учасникам - respect!
Цитата
 
 
+2 #8 tolialiapin 19.12.2011, 10:13
Цитую СВ1Й:
Слава героям УПА,яким не було такого репортажу з панахиди 14 жовтня!вони розуміють що їх забули!головне мавки і чорти!плакати хочеться

Герої українських казок хвилювали і захоплювали і М.Гоголя, і В. Стефаника, і І. Франка, і Л. Українку... І зараз є актуальними в передсвятковий Новорічний і Різдвяний час, особливо для дітей і молоді. Це наша культура і наші традиції. Не треба про це забувати. Нехай герої казок і герої УПА не вносять в наше життя розбрату і ворожості. Любімося, бо ми того варті !!! ( А вистава всеодно чудова, актори і постановники МОЛОДЦІ )
Цитата
 
 
+1 #7 tolialiapin 19.12.2011, 09:53
Вистава просто чудова, а за оперативність Тарасові велике спасибі :roll:
Цитата
 
 
#6 bigfan 19.12.2011, 00:10
Цитую Дьома:
Цитую СВ1Й:
Оправдання все знайдеться

надалі тертиму коментарі які не стосуються теми статті

Цитую bigfan:
Судячи з фото класна десь була вистава, надіюсь буде повторний показ. Тарас, ти вже оцінив 85-ку?

так, потрохи. 85-ка супер, портрети просто чудові навіть у поганому освітленні

Та я бачу, теж собі її до весни візьму
Цитата
 
 
#5 Дьома 19.12.2011, 00:08
Цитую СВ1Й:
Оправдання все знайдеться

надалі тертиму коментарі які не стосуються теми статті

Цитую bigfan:
Судячи з фото класна десь була вистава, надіюсь буде повторний показ. Тарас, ти вже оцінив 85-ку?

так, потрохи. 85-ка супер, портрети просто чудові навіть у поганому освітленні
Цитата
 
 
#4 bigfan 19.12.2011, 00:03
Судячи з фото класна десь була вистава, надіюсь буде повторний показ. Тарас, ти вже оцінив 85-ку?

Цитую СВ1Й:
Оправдання все знайдеться

І зараз почнеться черговий словесний понос :(
Цитата
 
 
+1 #3 Дьома 18.12.2011, 23:54
Цитую СВ1Й:
Слава героям УПА,яким не було такого репортажу з панахиди 14 жовтня!вони розуміють що їх забули!головне мавки і чорти!плакати хочеться

вам ще не набридло? якщо так переживаєте за героїв УПА треба було надіслати фотографії з панахиди. Телепорта нажаль ще не придумали, щоб бувати одночасно і в Києві і вдома. І щоб хоч щось судити для початку треба піти на виставу, а то тролити в інетернеті це найлегше
Цитата