Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 54 гостей на сайті

Реклама

Повідомлення
  • Simple Image Gallery Notice: It looks like PHP's 'GD Image Library' is not installed/enabled on your system. Please ask your hosting company to enable/install it.

Випускний дзвоник в школі-гімназії

Комплексне свято останнього дзвоника і випускного вечора школи-гімназії пройшло в Центрі культури і дозвілля у минулу п’ятницю. В черговий раз шкільна домівка була вимушена попрощатися зі своїми найдорожчими випускниками. Та й приводу для хвилювання не бракувало. Спершу по всьому місту виникли несправності в електропостачанні, а згодом доповнив цю прикрість рясний дощ. Втім, школярі разом з випускниками вчасно і в сухому вигляді заповнили сцену міського Будинку культури.

Цьогоріч керівництво школи-гімназії мало на меті кардинально змінити традиційний спосіб проведення випускних вечорів. Оперативно, на території школи, з комфортом, низькими витратами, а, головне, індивідуально. Та, видно, комусь не прийшла до душі така ідея. Доказом цього стала кваплива підготовка залу в ЦКіД, і, як наслідок, брак декорацій. Але декорації там були зайві, бо на сцені глядачі побачили справжню українську молодь, вдягнуту в українській стрій та з позитивним настроєм, який передавався всьому залу!

Загалом свято виявилось дуже емоційним та непередбачуваним. До привітань, які лунали з боку глядачів, батьків, вчителів, інтелігенції міста, наш портал додає і своє скромне побажання випускникам бути вірним своїм поглядам у житті, впевнено іти назустріч долі й ніколи ні за чим не шкодувати. Пам’ятайте, що саме школа стала тим ґрунтом, з яких ви виросли людьми!

До вашої уваги пропонуємо переглянути фотографії, які зробив батько школярів цієї гімназії – Степан Калимін. Раптом ви побачите на фотографіях себе чи своїх знайомих, і захочете ці фото мати у себе вдома в альбомі – телефонуйте за номером 0672083899.

{gallery}/2010/school1_vypusk/{/gallery}


Коментарі:

Коментарі  

 
+1 #3 bigfan 02.06.2010, 09:20
Випускний в стилі школи гімназії. А ви кажете як можна зекономити на випускному, ось наглядний приклад.
Цитата
 
 
+1 #2 pashko 30.05.2010, 16:50
Відео теж має бути гарним. Тільки треба дочекатися його.
Цитата
 
 
+1 #1 Дьома 30.05.2010, 16:10
гарні фото. зал традиційно повний! шкода тільки що дії міносвіти роблять всякі непорозуміння в організації шкільних випускних %)
Цитата
 

Додати коментар