Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 71 гостей на сайті

Реклама

Відео скандального Нового року

 Пам'ятаєте, в нас на сайті в 2008 році в коментарях точилась справжня війна про Новий рік 2008 у школі №2. Одним дуже сподобалось, іншим зовсім ні. Можете зацінити все на власні очі і зробити висновки.


Коментарі:

Коментарі  

 
-2 #12 Таня Левченко 26.01.2011, 13:31
Тарас,я зверталася не до тебе,там є псевдонім людини якій адресований коментар,хоч я вважаю недоцільним розміщати на сайті події 3 річної давності-це моя думка!!!
Цитата
 
 
#11 Дьома 23.01.2011, 14:19
Цитую Таня Левченко:
А я взагалі не розумію,невже в Копиченьцях немає інших важливих подій,щоб повертатися у минуле аж на 2 роки,це просто комусь знову захотілося відчути запах смаленого.Критикувати то не мудре діло,кожен зможе,а довести ,що можна краще,слабо.....Тополя,ти своїм висказуванням образив багато людей,а хто тобі дав на це право,хто ти такий і що ти зробив такого, чим би можна було похвалитися!!!!!Кожен помиляється,згадайте як починав Менделєєв,а став великим хіміком.....

події є, але оскільки відео дістав аж тільки зараз вважав за доцільне його обпублікувати. я ж ніякого тексту не писав і відео не коментував ;)
Цитата
 
 
-2 #10 Таня Левченко 22.01.2011, 21:07
А я взагалі не розумію,невже в Копиченьцях немає інших важливих подій,щоб повертатися у минуле аж на 2 роки,це просто комусь знову захотілося відчути запах смаленого.Крити кувати то не мудре діло,кожен зможе,а довести ,що можна краще,слабо.... .Тополя,ти своїм висказуванням образив багато людей,а хто тобі дав на це право,хто ти такий і що ти зробив такого, чим би можна було похвалитися!!!! !Кожен помиляється,зга дайте як починав Менделєєв,а став великим хіміком.....
Цитата
 
 
+3 #9 Дьома 16.01.2011, 09:33
та не можна так критично. придурків всюди хватає, як і нормальних людей
Цитата
 
 
#8 Тополя 16.01.2011, 02:23
Друга школа - це взагалі повний брЄд. З тієї маси можна виділити тільки декілька осіб, з котрими приємно спілкуватися та мати якісь справи. Усі решта - то є купа шмурдяку))))))
Цитата
 
 
+2 #7 Дьома 06.01.2011, 16:56
тоді жерлись на славу, аж по місту гуляла та стаття. насправді ніхто нікого не хотів образити, просто написали свою думку
ось та скандальна стаття: kopychyntsi.com.ua/.../...
Цитата
 
 
-1 #6 Tar.ko 06.01.2011, 16:03
мда....
Я навіть не знаю, що написати, щоб на мене зараз не накинулись(((( адже враження і справді не дуже_
Після перегляду, підняв архів і перечитав все, що було написано і сказано два роки назад.
От після подивився можна і висловити свою думку, адже тоді мало хто був присутній на дійстві, а говорили всі і багато до того ж(((
Отже....щодо авторки і її критики, то складно непідтримати та непогодитись із Танею....аж занадто багато попси(російсько мовної попси), а ще кинулась у вуха значна кількість фононрам...(із такої кількості пісень лише декілька були заспіванні в живу). Невже не було парочка учасників, які б змогли заспівати...(не будучи великим шанувальником репу, але всеодно було приємно послухати Славік)....але то таке...лише моя думка
як писав автор комусь спобався виступ, а комусь ні...як то кажуть в народі: " скільки людей, стільки ж думок"
Веселого вам Різдва
Цитата
 
 
+1 #5 mukala 06.01.2011, 15:56
я памятаю, так нічо тоді жерлись)))))
Цитата
 
 
+2 #4 bigfan 06.01.2011, 15:11
Де вони тількі ті сценарії беруть :-x
Цитата