Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 66 гостей на сайті

Реклама

Відео-кліп гурту "Земляки"

До нас в руки останнім часом потрапляє щораз більше відео, котре повязане тим чи іншим чином з Копичинцями та їх мешканцями. На цей раз раді запропонувати вам до перегляду відео-кліп вже відомого не лише в області але й Україні гурту "Земляки". Кліп має навіть ротуватись на обласному телебачені, але особисто сам ще його там не бачив. 


Коментарі:

Коментарі  

 
#16 pashko 26.03.2009, 21:09
Цитую Іра:
А мені цікаво, а чи взяли права у О.Янчука на те, щоб використовувати кадри з його фільму "Залізна сотня"?!


Ціхо, Іруся. Не наклич біди))
Цитата
 
 
#15 Niavka 26.03.2009, 18:27
А мені цікаво, а чи взяли права у О.Янчука на те, щоб використовувати кадри з його фільму "Залізна сотня"?!
Цитата
 
 
#14 Boduk 26.03.2009, 12:39
Цитую Pashko:
Цитую terry_usa:
Поки нема Нечая, я додам свій коментар. Добре так прогуглив інтернет і щось на історичних знімках практично нікого не видно в таких строях, в яких завжди малювали бравого солдата Швейка! Розумію, що на концерти така форма пасує, але в кліпі то виглядає якось фальшиво...


Персонажі кліпу це також добре розуміли, але нічо не вдієш - іншого вбрання нема. Та й не всі люди розуміються в чому насправді вони мали бути одягнені :)



Ага, може уніформа косити під "сірожупанників ", але то ще за І світової. Павло Скоропадський формував такий полк з українців, що попали у полон до Австро-Угорщини . Або ще з військ СС "Галичина", "Нахтігаль" чи "Роланд". Вони ж по ідеї мали німецьку форму і нашивали собі тризуби. Тому правдоподібніст ь є)
А кліп знято на мою улюблену пісню з їхнього репертуару! :-)
Цитата
 
 
#13 pashko 21.03.2009, 14:06
Цитую О.К!:
Пашко, говорячи про гусятинський міст, я мав на увазі міст між Копичинцями і Чагарами, а не той що в нашому місті. Колись його ще називали колійовим мостом. Може ти не знаєш, але десь через 200 м в сторону Копичинець під полотном колії є перехід до так званої "шкілки", де працівники Гусятинського лісництва мають городи. До речі, мої припущення підтвердив і сам керівник гурту І.М.Галонський.Ми з з ним там деколи гриби збираємо. Так що Котівкою і Кутцем там і не пахне.


А, то звиняйте. Просто такий самий перехід є біля тієї "шкулки"
Цитата
 
 
-2 #12 О.К! 21.03.2009, 13:10
Пашко, говорячи про гусятинський міст, я мав на увазі міст між Копичинцями і Чагарами, а не той що в нашому місті. Колись його ще називали колійовим мостом. Може ти не знаєш, але десь через 200 м в сторону Копичинець під полотном колії є перехід до так званої "шкілки", де працівники Гусятинського лісництва мають городи. До речі, мої припущення підтвердив і сам керівник гурту І.М.Галонський. Ми з з ним там деколи гриби збираємо. Так що Котівкою і Кутцем там і не пахне.
Цитата
 
 
-2 #11 pashko 20.03.2009, 21:09
Цитую О.К!:
Пісня,звичайно,дуже хороша! Як і всі їхні пісні. Сюжет кліпу на рівні початку 90-х. Але з чогось колись треба починати.
До речі,побачив дуже багато знайомих місць, особливо перехід під залізницею біля гусятинського мосту. Ми там в дитинстві дуже часто бавилися в "війну".Ностальгія!!!!


Гм... навряд ці кадри зроблені біля так званого гусятинського мосту. Гусятинський міст проходить саме по вулиці Гусятинська, а там Залізницею і не пахне. На мою думку, кадри зроблені у переході, що розташований під мостом, що веде на одне з стихійних сміттєзвалищ в районі полів с. Котівки і залізничного полотна, що проходить ближче до Кутця.
В мене теж ностальгія :) Колись там, та що там колись! Ще досі недавно ящірки на батон ловили :)
Цитата
 
 
#10 О.К! 20.03.2009, 20:00
Пісня,звичайно, дуже хороша! Як і всі їхні пісні. Сюжет кліпу на рівні початку 90-х. Але з чогось колись треба починати.
До речі,побачив дуже багато знайомих місць, особливо перехід під залізницею біля гусятинського мосту. Ми там в дитинстві дуже часто бавилися в "війну".Носталь гія!!!!
Цитата
 
 
#9 pashko 20.03.2009, 13:05
Цитую terry_usa:
Поки нема Нечая, я додам свій коментар. Добре так прогуглив інтернет і щось на історичних знімках практично нікого не видно в таких строях, в яких завжди малювали бравого солдата Швейка! Розумію, що на концерти така форма пасує, але в кліпі то виглядає якось фальшиво...


Персонажі кліпу це також добре розуміли, але нічо не вдієш - іншого вбрання нема. Та й не всі люди розуміються в чому насправді вони мали бути одягнені :)
Цитата
 
 
#8 НечайМічурін 20.03.2009, 09:45
Н.Мічурін задумливо толерантно мовчить з твердою впевненістю в те, шо краще зробить шось , ніж не зробити нічьо)
Цитата
 
 
#7 kopycom 20.03.2009, 06:27
Молодці хлопці.
Кліп - це вже "щось". Крок вперед.
А пригадую як пару років тому перші компакт диски Роман в нас (в копікомі) з касет робив. І непогано виходило :)
Цитата