Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 59 гостей на сайті

Реклама

Вечір пам'яті Сергія Кузьмінського. Як це було

В неділю 16 серпня за підтримки комп'ютерного клубу "Kopy.com" відбувся вечір пам'яті С.Кузьмінського, лідера групи "Брати Гадюкіни". Незважаючи на те що був вихідний день нажаль чи то на щастя людей було не так багато, проте це не завадило створити хорошу атмосферу, послухати улюблену музику, згадати про чудову людину, котра нажаль вже не з нами.

Як і було зазначено на афіші в програмі вечора відбувся перегляд концерту 2006 року "Вродило!", котрий відбувся в Києві в Палаці Спорту.

Загалом концерт був дуже класним. Веселі репліки Кузі та й взагалі поведінка всієї групи на сцені це щось. А в поєднанні із загальновідомими "Всьо чотко", "Файне місто Тернопіль", "Було не любити" це просто вищий клас.

Не зважаючи на відносну "веселість" самого концерту вечір все таки був доволі сумним, адже аж тепер, усвідомлюєш що така талановита людина більше не з нами і що подібних концертів точно вже не буде наживо.


Коментарі:

Коментарі  

 
#5 bigfan 24.08.2009, 06:44
Цитую полковник:
шану наркоману віддали????про який талант йде мова??

А ти назви мені хоч одну групу, фрази з пісень якої стали народними афоризмами, крім того переслухавши багато музики Братів Гадюкинів я щодного разу не почув, щоб Кузя призивав вживати наркоту. Їхня музика вічна.
Цитата
 
 
#4 Дьома 24.08.2009, 06:40
Булгаков також морфієм коловся, але до цих пір всі захоплюються шедевральним твором "Майстер і Маргарита"
Цитата
 
 
#3 полковник 23.08.2009, 22:43
шану наркоману віддали????про який талант йде мова??
Цитата
 
 
#2 bigfan 20.08.2009, 16:44
Було цікаво, побільше б таких зустрічей
Цитата
 
 
#1 Boduk 20.08.2009, 16:10
Ага, а хотілось би побувати на живому звуці....
Цитата
 

Додати коментар