Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 50 гостей на сайті

Реклама

Повідомлення
  • Simple Image Gallery Notice: It looks like PHP's 'GD Image Library' is not installed/enabled on your system. Please ask your hosting company to enable/install it.

"В очікуванні Різдва" від Братства Тверезості

 Вчора, 4 січня в приміщенні школи-гімназії було проведено театралізоване дійство "В очікуванні Різдва". Організувало це свято копичинецьке Братство Тверезості, котре діє при храмах міста. В ході вистави глядачі мали змогу познайомитись із українськими традиціями Святого вечора, Різдва Христового.

Цікавим є також той факт, що безпосередніми учасниками театралізованого дійства були копичинецькі священники, настоятелі храмів Воздвиження Чесного Хреста та св.Миколая - о.Руслан Корнят та о.Ігор Середа. Власне глядачі також доповнювали саму виставу, підспівуючи за акторами всім знайомі різдвяні колядки. Додатковим бонусом на святі було проведення майстеркласів з плетення дідухів та приготування куті. Хід свята можна переглянути по фото та відеорепортажі далі.

{gallery}2011/v_ochikuv_rizdva{/gallery}

Також глядачів частували традиційними різдвяними пампушками та узваром, котрі є неодмінним атрибутом найбільшого зимового свята. Після завершення свята учасники та глядачі домовились до наступного Різдва зплести великий міський дідух, але для цього потрібно буде підготуватись завчасно, назбирати багато колосків пшениці під час жнив 2011 року ;)

Фото: Tar.ko
Відео: Дьома


Коментарі:

Коментарі  

 
+1 #5 Ivan Kuteckyj 16.01.2011, 23:08
До oleg_iv : Парафії вказані в статті , читати треба . Можливо ви мали на увазі конфесії ? А дійство справді гарне і потрібне , шкода , що не зміг прийти .
Цитата
 
 
+1 #4 Дьома 14.01.2011, 01:43
у театралізованом у дійстві були отці УГКЦ, але у залі були присутні і УПЦ КП і РКЦ
Цитата
 
 
+1 #3 oleg_iv 13.01.2011, 21:13
о, беруть участь і отці, цікаво і оригінально. а до яких парафій вони належать?
Цитата
 
 
+3 #2 Олена Іванівна 07.01.2011, 20:41
Дякую організаторам за дійство, мені та моїм друзям дуже сподобалося)))) ))
Цитата
 
 
+2 #1 bigfan 06.01.2011, 09:43
Гарно мабуть було, жаль що мені не вийшло прийти
Цитата
 

Додати коментар