Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 36 гостей на сайті

Реклама

Повідомлення
  • Simple Image Gallery Notice: It looks like PHP's 'GD Image Library' is not installed/enabled on your system. Please ask your hosting company to enable/install it.

В Копичинцях вперше пройшла ніч українського кіно

Купальська ніч в Копичинцях і околицях була справді насиченою. В Чагарах в цей вечір відбувався фестиваль сільської молоді, в Копичинцях, доречі вперше, проходив фестиваль українського кіно "Відкрита ніч" Дубль 16. Цього року, фестиваль суттєво розширив свої географічні межі, тому фільми мали змогу переглянути не лише жителі Києва, Львова але й такого маленького міста як Копичинці.

Проходило все на штучному полі стадіону. Доречі місце було підбрано просто чудово, від штучного покриття не тягнуло холодом, вологою і зрештою чудова можливість почепити екран, проектор тощо.

Розпочалось все близько 22.00 коротким словом Богдана Келічавого, одного з організаторів цього перегляду в нашому місті. Богдан коротенько розказав про історію даного фестивалю, його засновників, а також коротко про те що ж буде показано на екранах цієї ночі.

{gallery}2012/vidkryta_nich{/gallery}

Не зважаючи на великий фестиваль в Чагарах, людей на перегляд зібралось досить багато, причому різного віку - як дорослі так навіть і діти. Протягом ночі глядачі мали змогу переглядати як конкурсну програму, так і позаконкурсні фільми, ретроспективу, анімацію, тощо.

Тривав перегляд практично до самого ранку, а глядачі мали змогу поділитись своїми оцінками щодо кожного фільму, заповнивши спеціальні бланки фестивалю.

Ніч кіно зовсім неординарна подія в місті зі своєю атмосферою, а перегляд фільмів під відкритим небом має свою романтику та шарм. Надіюсь схожі фестивалі стануть хорошою традицією в нашому місті і ми ще не одноразово матимемо змогу зібратись і разом оцінити сучасне українське кіномистецтво.

Фото: Тарас Демчук


Коментарі:

Коментарі  

 
+1 #3 marachorna 08.07.2012, 19:45
дуже цікаво було, хочеться таких вечорів побільше...
така атмосфера перегляду: прохолодно, над головою зоряне небо, а лежиш,замотаний в спальник, і дивишся короткометражки на величезному екрані. Супер ;-)
Цитата
 
 
+2 #2 bigfan 07.07.2012, 23:48
Ідея й саме виконання супер, дякую за гарно проведений час та атмосферу
Цитата
 
 
+3 #1 Ivan Kuteckyj 07.07.2012, 15:15
Я також надав перевагу кіно цієї ночі перед сільським гламуром. Зовсім не шкодую, отримав масу задоволення! Напевне ще довго буду в голові прокручувати сюжети фільмів і аналізувати, є над чим подумати. Велика подяка організаторам, приємно, що Копичинці на рівні з великими містами мали таку можливість! Вважаю, що молодому українському кіно потрібен глядач і навпаки теж. Буду з нетерпінням чекати наступних "ночей"!
Цитата
 

Додати коментар