Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 54 гостей на сайті

Реклама

Повідомлення
  • Simple Image Gallery Notice: It looks like PHP's 'GD Image Library' is not installed/enabled on your system. Please ask your hosting company to enable/install it.

В Копичинці привезли найбільш дримбу в Україні - символ "Черемош-фесту"

Днями жителі нашого міста і всі охочі мали змогу побачити на власні очі найбільшу дримбу в Україні та навіть зробити пам'ятне фото на згадку. Цей музичний інструмент було виставлено для загального огляду на площі біля Центру Культури та Дозвілля. До слова, дримба є символом фестивалю "Черемош-фест", який відбудеться 2-4 травня в с.Криворівня, Івано-Франківської області.

{gallery}2014/drymba{/gallery}

2-4 травня 2014 року в с. Криворівня на Івано-Франківщині, відбудеться фестиваль карпатської культури та екологічного туризму – «Черемош-фест 2014». Криворівня – мальовниче село, де Сергій Параджанов творив «Тіні забутих предків».

У музичній програмі Фестивалю візьмуть участь:
Kozak System, ДримбаДаДзиґа, ТаРута , Фолькнери , Сергій Підкаура (Київ), КораЛЛі, Перкалабські придатки, Фліт (Івано-Франківськ),  Los Colorados (Тернопіль), Один в каное (Львів), Триста8ісім(Ужгород),  «Гуцули» Миколи Ілюка (Верховина), Петрос (Ворохта), Гуцули (Косів), Чумацький шлях (Хмельницький), Гуцул Каліпсо (Чернівці), Вертеп (Дніпропетровськ), Lemon Bucket Orkestra (Canada).

Важлива складова фестивалю – рафтинг Чорним Черемошем. Сплави рікою – переродження традицій відважних дарабників-керманичів (сплавників лісу). Черемош - ланцюг традиції, що поєднує покоління (екстремалів), ілюстрація важливості економічно-рекреаційного потенціалу ріки. «Черемош-фест 2014» – місце для дискусій, спрямованих на збагачення екологічної свідомості наших гостей, творча лабораторія під відкритим небом. Саме цим він відрізняється від будь-яких інших фестивалів.

«Черемош-фест» виникла у 2013 році як креативна ініціатива на захист карпатських річок. Фестиваль має спрямування на розвиток рекреації та туризму в басейні Черемошу, як Чорного, так і Білого.
"Черемош фест":

+38063 415 2520 (Мишко Адамчак)
+38067 339 7638 (Андрій Мельничук)
+38097 745 0316 (Василь Рибчук)

http://cheremosh-fest.org
https://www.facebook.com/festival.cheremosh
http://vk.com/cheremosh.fest
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
Ініціативна група "Черемош фест" - ГО "Арт-Ґішефт" (Івано-Франківськ)
Спонсор допису: Займаєтесь реконструкцією квартири чи будинку? Тоді вам потрібно знати про набор смесителей Hansgorhe, щоб зробити все якісно


Коментарі:

Коментарі  

 
#1 Сіра Потвора 18.04.2014, 09:36
а ми вже маєм квитки, і їдемо на той фест. :lol:
Цитата
 

Додати коментар