Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 24 гостей на сайті

Реклама

Уніж 2008 (2)

Літо закінчується, а розвиток музики на Батьківщині все набирає обертів. У День Незалежності в селі Уніж відбувся фестиваль українського формату, на якому, як завжди присутня частинка копичинецької молоді.

Взагалі було дуже гарно і весело. Словами просто не можу передати всіх емоцій і подій, що відбувалися з нами. Дуже хороше розташування Унежа в плані природи, оскільки самий фест проводився практично на березі річки Дністер. Охочі могли покупатися в водичці, зняти з себе втому і літню спеку. Хоча панкам не довго парило в їхні шкіряні штани - кожний день відзначався дощем. Однак ми не сумували ні хвилини. В денну пору існувало безліч занять. Особисто мені дуже подобаються заходи такого плану, бо збирається досить гарний люд і такої близькості з артистами не можна відчути на сольних виступах, концертах, тощо. Музиканти з нами жили, відпочивали, їли те, що й ми. Ввечері зі сцени звучали захоплюючі концерти, котрі тривали до ночі. Виступали такі гурти, як: Оt Vinta, Етно XL та Бреm Сtокер(Рівне), Тінь Сонця, Рутенія, Кораллі, Перлини Степу та Amalgamma (Київ), Сад (Дніпропетровськ), Полинове Поле (Львів), Гуцул Каліпсо та Серцевий напад (Чернівці), Фанкоманія (Житомир).

Щоб читачеві було легше уявити все це, пропоную кілька світлин:Роман Шухевич
Стіни колишнього колгоспу займають націоналістичні картини. Проводився конкурс графіті.Колишній повстанець навчає хлопців як копати криївку.


Під час виступу гурту "Транс-Формер" відключилася електрика. Хлопці не розгубилися, зійшли зі сцени і вже сидячи на траві продовжували концерт."Кораллі" рулили цілий вечір)Змучились
"Бла-бла"

Коментарі:

Коментарі  

 
#6 gratko 27.08.2008, 15:51
Уніж - це дуже кльовий фест!!! Мені там дуже-дуже сподобалось!!!! :-) :-) :-)
Цитата
 
 
#5 nameless 27.08.2008, 15:30
мегакрутий фестиваль! :zzz І Гуцул Каліпсо як завжди найкращий! :-*
Цитата
 
 
#4 Дьома 26.08.2008, 18:16
дуже круто що існує така фестивальна територія як Уніж. Воістину круте місце! Один фестиваль, за який платив з ОХОТОЮ!
Цитата
 
 
#3 pashko 26.08.2008, 18:07
Ага, Кораллі мене теж проперли! Рульні чуваки!!!
Цитата
 
 
#2 bigfan 26.08.2008, 17:55
Найкраще що бачив це Коралі, хлопці просто супер :P
Цитата
 
 
#1 Дьома 26.08.2008, 13:09
класно було!
Цитата
 

Додати коментар