Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 35 гостей на сайті

Реклама

Українська казка потрапила у список кращих видань світу

"Казка про Старого Лева" Мар'яни Савки потрапила у престижний щорічний каталог кращих видань світу "White Ravens - 2012". Сюжет твору полягає в тому, що Старий Лев, втомившись володарювати, оселяється у славному Львові, у чудовій мансарді з вікнами на площу Ринок. Ця віршована казка – справжня візитка міста Львова, де ледь не щодень стаються дива. Книга була закуплена у 2011 році за кошти обласного бюджету відповідно до обласної "Програми підтримки вітчизняного книговидання на 2007 – 2011 роки". Зазначимо, каталог "White Ravens" - це список 250 кращих дитячих книг, виданих у 40 країнах світу. Це видання вважають одним з найвпливовіших і авторитетних у світі дитячої та підліткової літератури. Джерел: tsn.ua


Коментарі:

Коментарі  

 
#2 Ivan Kuteckyj 10.04.2012, 20:58
Отримав книгу, читав дітям, сподобалося. Дуже гарна і цікава казка, її можна назвати "Візитною казкою Львова". Малюнки чудові, доречі на одній сторінці серед людей зображена авторка.
Цитата
 
 
#1 Ivan Kuteckyj 30.03.2012, 11:35
Вже замовив казку через інтернет. Приємно за Маряну, добре, що є такі люди. Мої діти дуже люблять, коли я їм читаю казки.
Цитата
 

Додати коментар