Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 26 гостей на сайті

Реклама

Повідомлення
  • Simple Image Gallery Notice: It looks like PHP's 'GD Image Library' is not installed/enabled on your system. Please ask your hosting company to enable/install it.

У мистецькій "кав'ярні" відзначили 125-річчя Леся Курбаса

26 лютого Копичинецький музей знову запрошував на смачну каву. Цього дня в приміщенні музею Театрального мистецтва Тернопільщини вшановували великого українця і нашого земляка Леся Курбаса та відзначали його 125-річчя. Увесь захід було умовно поділено на дві частини.

Першою частиною була екскурсія по музею. У копичинецькому музеї зібрана досить велика експозиція присвячена Лесю Курбасу, фотографії, книги. Екскурсовод розповів детально про життя митця, цікаві рядки з його біографії. Цікаво є те що Лесь був пов'язаний із нашим містом, адже сам актор та його театр приїжджали у Копичинці та ставили тут свої вистави.

{gallery}2012/kurbas_sm{/gallery}

Друга частина відбулась у залі музею на 1-му поверсі Центру Культури та Дозвілля. Тут театром поезії "Слово" було показано кілька сценок із п'єси Василя Василька "Чашка чорної кави" котра присвячена саме Лесю Курбасу.

 

На завершення вечору було також анонсовано, що в музеї і надалі відбуватимуться схожі творчі вечори, зокрема найближчим часом планується провести фотовиставку під робочою назвою "Америка очима українця", про що ми повідомимо на сайті додатково.

Спонсор допису: До футбольного чемпіонату вже не так далеко тому вам слід купити украинские сувениры щоб подарувати їх друзям. Це буде хорошим знаком пам'яті


Коментарі:

Коментарі  

 
#1 bigfan 27.02.2012, 19:09
Цікава і пізнавальна цього разу була кава, жаль що тільки одна вчителька з двох шкіл відгукнулась на запрошення пані Руслани, хоча були повідомлені всі. Можна не дивуватись учням, але чим таким занята наша інтелігенція, що раз в 2-3 місяці не може виділити 2 години часу.
Цитата
 

Додати коментар