Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 21 гостей на сайті

Реклама

У хореографічному конкурсі-фестивалі «Галицькі фрески» переміг колектив із Копичинців

26 танцювальних колективів із 12 областей України приїхали до Тернополя на хореографічний конкурс «Галицькі фрески». Всеукраїнський фестиваль для дітей та молоді відбувається у нашому місті вже третій рік поспіль, – розповів заступник міського голови з гуманітарних питань Олег Марушій.

26.10.2010 - Додано відеорепортаж каналу "ІНТБ"

Упродовж двох днів у рамках хореографічного фестивалю «Галицькі фрески» в палаці культури «Березіль» відбувалися відбіркові тури, а на третій, заключний день, організатори заходу влаштували гала-концерт та нагородили переможців. Гран-прі здобули вихованці танцювального колективу з міста Копичинці «Первоцвіт». Керівник цього зразкового дитячого аматорського народного ансамблю Оксана Дереворіз зізнається, що першість танцюристи здобули тільки завдяки наполегливій праці.

Катерина Кравець приїхала на конкурс зі своїм колективом «Вікторія» з Феодосії, що в Криму. Дівчина вже 8 років займається хореографією. Вона зізнається, що завдяки танцям об’їздила багато українських міст, а також побувала й за кордоном.

Фестиваль «Галицькі фрески» вперше відбувся у 2007 році. Він проводиться щороку і жовтні. Засновник танцювального конкурсу – Тернопільська міська рада.

Мар’яна Том’як

Джерело: ІНТБ

Спонсор допису: Цікавитесь російською політикою і знаєте про розкоші сучасних депутатів? Дізнайтесь більше про Слуцкий вертолет та зробіть висновки


Коментарі:

Коментарі  

 
+1 #3 Дьома 26.10.2010, 16:02
згодом додам відео ;)
Цитата
 
 
+2 #2 bogun 26.10.2010, 14:57
Приємно! Знай наших. Хороший керівник Оксана Дереворіз.h
Цитата
 
 
+2 #1 bigfan 26.10.2010, 12:23
Хто б сумнівався :-) молодці
Цитата
 

Додати коментар