Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 38 гостей на сайті

Реклама

«Танцювальний гурток» Оксани Дереворіз

Нещодавно до рук потрапила свіжовидана книга знаної копичанки. Мова йде про посібник для хореографів, автором якого є керівник місцевого танцювального колективу «Первоцвіт», Оксана Дереворіз. Приємно, що окрім успішних виступів на українській танцарені, колектив демонструє сильний потяг і до теоретичного розвитку танцю. Зокрема, Оксана Дереворіз зберегла нелегку працю у письмовій формі, випустивши у світ книжку під назвою «Танцювальний гурток».

 

Зазначене видання ознайомлює з організацією роботи танцювального гуртка. Автор дає методичні рекомендації та практичні поради для педагога-белетмейстера, описи постановки народних танців. Подана програма розрахована на відповідну тривалість часу.

 Посібник містить:
- програму танцювального гуртка першого та другого років навчання;
- методичні рекомендації та практичні поради для педагога-белетмейстера;
- тематичний план роботи гуртка;
докладні описи народних танців зі схемами і фотографіями.

 

Критичний огляд книжки, поза сумнівом, висуває оцінку «відмінно». Вдале поєднання тексту, графіки та малюнків заставляє читача захопливо поринати у світ танцю, а хореографам, власне, якнайкраще засвоїти подані уроки. Молодець, Оксано Дереворіз!

 Спонсор допису: У вас є різні проблеми котрі можливо вирішити за допомогою юристів? Тоді звертайтесь у http://lcs.com.ua/, там вам обов'язково допоможуть


Коментарі:

Коментарі  

 
#2 Tar.ko 16.10.2009, 13:30
Цитую bigfan:
Ого, скоро копичани будуть задавати моду у народних танцях

А вони вже давно задають ;-)
Цитата
 
 
#1 bigfan 13.10.2009, 16:11
Ого, скоро копичани будуть задавати моду у народних танцях
Цитата
 

Додати коментар