Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 81 гостей на сайті

Реклама

Повідомлення
  • Simple Image Gallery Notice: It looks like PHP's 'GD Image Library' is not installed/enabled on your system. Please ask your hosting company to enable/install it.

Свято що стало всеукраїнським фестивалем

В ніч на Івана Купала с.Чагарі вже вдруге збирають на свято "Купальська феєрія". Цьогоріч воно переросло у всеукраїнський фестиваль сільської молоді. Меценатом свята є п.Михайло Мацієвський, котрий є уродженцем даного села. Фестиваль насправді набув вражаючих масштабів, лише у програмі зазначено більше 20 учасників як з району, області так і з цілої України та навіть з-за кордону.

7.07 - додано сюжет каналу "Інтер"

Цьогоріч до організації свята долучилось чимало установ та організацій. Це і Міністерство культури і туризму України, Тернопільська ОДА та облрада, Гусятинська РДА та райрада, Тернопільське земляцтво в м.Києві "Тернопільщина", Київське товариство "Лемківщина" ім. Богдана-Ігоря Антонича. Розважали гостей свята виконавці як з нашого району, інших районів області так і гості з цілої України та навіть із закордону. Ведучим був народний артист України - Гриць Драпак, котрий своїм саркастично-гумористичним стилем вів увесь фестиваль.
 
Дістатись на свято можна було без проблем, адже майже постійно рухались автомобілі в сторону Чагарів або ж таксисти люб'язно підвозили під сам фестиваль за двадцятку. Звісно не обійшлось і без гостей фестивалю. Цього року людей було ще більше у порівнянні з минулим. Хоростків, Копичинці, Гусятин, Чортків, Тернопіль - це далеко не повний перелік населених пунктів присутніх на святі. Автомобілів було настільки багато, що ті хто трішки припізнив був змушений паркуватись майже на початку села зі сторони Копичинців, а це ще 1-2 км від сцени. А людей було мабуть ще більше ніж автомобілів :). Ближче до ночі фактично все фестивальне поле було всіяне людьми.
 
Є надія що фестиваль буде чудовою традицією в нашому районі. До зустрічі наступного року! До вашої уваги фоторепортаж зі свята!
{gallery}2010/feyeriya2010{/gallery}
Фотографії Rulya, bigfan
 
 
P.S. Можливо згодом тут з'явиться відео з фестивалю, тому слідкуйте за даною темою 

Коментарі:

Коментарі  

 
#4 bigfan 08.07.2010, 09:33
Звєзди. :lol: В живу не все так було красиво як по телевізорі. В мінус стара програма і неформатні виступи оперних співаків. Було б стократ краще якби запросили Los Colorados чи навіть Коралі. А то вийде, поспіває, вискочать, потанцюють, одноманітно якось, в принципі футбол теж був не цікавий :lol: В плюс масовість, харчування і взагалі що таке відбувається саме в Чагарях.
Цитата
 
 
#3 Дьома 07.07.2010, 21:51
і я бачив сюжет на Інтері. у вечірніх новинах доволі багато показали. у копичинецьких брали навіть коментар. наразі в неті того відео немає, я в Інтер написав, може нададуть...

додано сюжет з Інтера
Цитата
 
 
#2 Юля-хитруля 07.07.2010, 17:26
свято взагалі вдалося на всі сто!!!мені сподоболася.Тіл ьки що дивилася по новинах на інтері про чагарі...!!!кла с!!!! :lol: :P
Цитата
 
 
#1 Дьома 07.07.2010, 14:58
пів Копичинців було там, а всі мовчать....
Цитата
 

Додати коментар