Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 45 гостей на сайті

Реклама

Сьогодні - всесвітній день культури

23 березня — всесвітній день працівників культури та аматорів народного мистецтва. Тому від колективу інформаційно-розважального порталу kopychyntsi.com.ua вітаю усіх хто працює у сфері культури нашого міста. Низький уклін аматорським та народним колективам ЦКіД, художнім групам Будинку школяра, музичної та загальноосвітніх шкіл.

Які? хоч інколи, але приносять у наше сіре буденне життя ту життєдайну силу, яка допомагає  вирватись із тенет повсякденних проблем і поринути у світ мелодійної гармонії та спокою.

Ми знаємо як нелегко створювати щось справді чудове, коли винагородою зачасти є хіба що оплески глядачів. Коли ти, стоячи на сцені, викладаєш душу, а якийсь шмаркач у п`тому ряді розмовляє по мобільному телефоні на весь зал. Якби він знав, скільки потрібно докласти зусиль, провести репетицій та недоспати ночей, щоб стати на загальний огляд перед вибагливою міською публікою.


Радує те, що на тлі повсюдного розчарування та духовного знебожіння в Копичинцях почастішали концерти, виступи, художні звіти та інші заходи, які наші мешканці із задоволенням відвідують, отримуючи при цьому величезну насолоду. А це ще раз доказує, що Копичинці э справді культурним і духовним центром нашого району. Тому ми, як справжні патріоти, повинні завжди підтримувати молоді таланти, бути терпеливими, не шкодувати долонь, а перед концертом не полінитись купити квіти і подарувати тим, котрі роблять наше життя щасливішим.

Спонсор допису: Піклуєтесь про здоров'я власної родини? Тоді до ваших послуг існує семейная стоматология котра вирішить ваші проблеми із зубами


Коментарі:

Додати коментар