Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 28 гостей на сайті

Реклама

Слухай українське!

Зараз часто чую такі вислови, типу  „Чувак, ти чув групу Факультет?!!!, послухай, це просто супер”, чи „В тебе нема часом Полинового поля, чув що дуже класна група?!”, таке та  інше в цьому ж дусі. Ви спитаєте: „Хто і що це таке?”. Я скажу - це відгуки про сучасну українську музику, яка, на мою думку, має шалену популярність.

 

Розповідаючи про музику в Україні, хочу підкреслити, що для мене українська музика не та, яку нам нав’язують з попсових каналів та радіостанцій.
Лобода, Віагра, Сердючка – вибачте за слово, але це не музика, і тим більше не українська. Вище перечислені та їм подібні давно не українські, адже гроші заробляють в Росії, підриваючи наш український шоу-бізнес. Але парадокс такий, що в них проблем із ротацією на радіо та телебаченні теж немає (а жаль шо немає :) )
 
 
Зараз в Києві існує дві неформатних радіостанції, котрі „крутять” класну українську музику, яку не зустрінеш на інших ФМ-діапазонах. А що сказати за провінцію? Про Копичинці? В нас ситуація не найкраща. З ранку до ночі з каналів ТБ і радіостанцій  „годують” російською „попсою”. І тільки дехто має доступ до музичного каналу Ентер, у якого дуже класна ротаційна політика, завдяки якій в ефір попадають класні не попсові пісні.
 
 
Це одна з проблем. Але існують мільйони інших, які примушують повільніше розвиватись сучасній українській пісні. Одна з них – це самі люди, які звикли до попси, шансону та іншої біди, а послухати щось неординарне, але водночас чудове, не до снаги :(.
 
 
Наступне – це відсутність грошей та спонсорів у молодих команд (як приклад -  наша Калі-Юга). Адже простіше розкрутити пару дівок з голими ц...ками але без голосу та слуху, ніж дати гроші на музику, яка в майбутньому може стати класикою.
 
 
Писати можна багато, але суть справи від цього не змінюється. Незважаючи на всі перешкоди та „палки в колесах” в бік української музики, вона все-таки існує, розвивається, стає якіснішою, записує альбоми, створює кліпи...
 
 
Чого варта, наприклад, група ТОЛ, яка на всесвітньому фіналі GBOB зайняла 5 місце серед всіх альтернативних команд світу?!
 
 
Є визнання в світі, але розвиток є і в самій Україні. За останні роки створено безліч фестивалів різної спрямованості, з якісним звуком, сценами, які стають чудовим плацдармом для злету багатьох українських груп та виконавців.
 
 
Отже, висновок напрошується сам по собі. Любіть Україну! Слухайте українське!

Коментарі:

Коментарі  

 
#3 bigfan 13.02.2007, 23:33
Вже декілька днів підряд слухаю Перкалабу. І не надоїдає зовсім. Ще б пак, стільки енергії, драйву, а спробуйте послухати пару днів Могилевську чи Віагру, нудити почне. :P
Цитата
 
 
#2 Сміх для всіх 13.02.2007, 13:22
Так справді, музика без фонограм, ц...цьк, та іншої х...ні, яку нав'язують продюсери справді хороша. Чого тільки вартує один живий звук?

Так це чудово. Хто ніколи не був на справжньому, якісному концерті із живим звуком, той ніколи не зрозуміє про що я. Так напевне ніхто із нашого Міністрества культури, та ін., що могли б спонсурувати молодих ентузіастів., а меценатство - це лише "понти", або відмазка від податківців.

Хтось займається шоу-бізнесом, а хтось, справді музикою, а це зовсім різні речі.
Цитата
 
 
#1 as tar 12.02.2007, 15:19
Тол рулить! :D В нас багато класних рокових гуртів в Україні!Європа як не як :D А от з хіп-хопом ...Краще я помовчу.Нічо скоро ви мене почуєте) :zzz
Цитата
 

Додати коментар