Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 34 гостей на сайті

Реклама

"Шевченкове перо"

Під такою красномовною назвою 10 березня 2013 року пройшли Шевченківські читання в Копичинецькій міській бібліотеці для дітей. Літературний календар на книжковій виставці сповістив про відзначення шевченківських дат в березні. На столі, на вишиваних рушниках - святкова викладка літератури. Поряд з книгами великого письменника розмістився живописний образ Кобзаря - картина копичинецького художника-аматора Юліана Козла.

В читальному залі зібралися шанувальники Шевченкової творчості. У вступному слові бібліотекар старшого абонементу Білинська Н.Я., навела кілька подій з біографії письменника, цитатою з його творів відкрила першу сторінку читання. Учасники дійства - діти різних вікових категорій. Святково зібрані в українських вишиванках вони натхненно і емоційно декламували улюблені вірші Кобзаря , виконували пісні на його твори .

 

 

 

  

 

Наступною сторінкою свята була вікторина :"Мандрівка шевченківськими творами",де читачі продемонстрували свої знання і не лише програмних творів. Змагання оцінювало журі - Болгова О.Ю.(вчителька літератури) і Турок Г.М. (завідувачка вказаної бібліотеки). Підсумовуючи свято Турок Г.М. подякувала всім присутнім за ачасть, наголосила на тому, що всі учасники прекрасно справилися з завданням та найкраще продекламував вірш Шевченка " Мені однаково,чи буду..." учень 7 класу Лящук Денис. Бульчак Дмитро і Марійка заворожили всіх присутніх чудовим виконанням пісні " Думи мої, думи мої". М'які тембри голосів , рівне інтонування , виразна дикція, емоційне співпереживання показали слухачам всю красу авторського слова. Галина Миколаївна відзначила й те, що великою приємністю свята стала сімейна участь в ньому. Діти з сімей Бульчак і Калимін з задоволенням декламували улюблені рядки.

Вчителька Оксана Юліанівна відзначила прекрасне розповідання улюблених віршів ученицею 4 класу Калимін Ольгою. Білинська Н.Я.вручила учасникам призи (українські книжечки). Глядачі щедро нагородили їх гучними аплодисментами адже вболівальниками були друзі, хороші знайомі і родичі учасників. Для домашнього читання всі бажаючі вибрали книги ,що й стало безмовним підтвердженням слів відомого українського письменника Олеся Гончара: "Слово вічне, слово, невмируще своєю правдою, невідцвітне художньою красою,- це і є "Кобзар".

Джерело: Гусятинська ЦБС

Спонсор допису: Бажаєте щоб ваша квартира чи будинок були у безпеці? Використовуйте цветной видеодомофон - захистіться від непроханих гостей

 

Коментарі:

Додати коментар