Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 32 гостей на сайті

Реклама

SENSAR feat Moroque - Життя іде

Пам'ятаєте в далекому 2008 році на День Молоді до нас приїжджав реп-проект з Києва - "Сенсар". Хлопці останнім часом стабільно пишуть власну музику, популяризують її на просторах нету та соцмережах. Власне нещодавано в блозі учасника гурту Тараса Пасимка (as_tar) появилась інформація про випуск нової пісні "Життя іде". Що цікаве, що частина тексту пісні написана копичанкою Наталкою Марак. За "детальніше" насолоджуємось треком SENSAR feat Moroque - Життя іде та лишаємо відгуки про трек та творчість гурту.

{audio} http://dl.dropbox.com/u/2234812/music/sensar/SENSAR_feat_Moroque_Zhytya_ide.mp3 {/audio}

 


Коментарі:

Коментарі  

 
+2 #21 Zori__ 11.12.2010, 01:50
І я ніколи не забуду рідне місто. А копичани - народ прогресивний. Хто знає, може зміни у краще почнуться саме з Копичинців ;-) ?
Цитата
 
 
#20 as tar 08.12.2010, 21:02
Цитую Zori__:
Яка гарна пісня. Головне, що вона народилася в душі таких чудових людей.
Тема - кохання. Я зауважила, що на Україні кохають якось особливо, солодко-гірко; з великою емоційністю та навіть журбою.


Щиро дякую за такі теплі слова!!!

Копичинці в моєму серці - назавжди!!!

Тут шалена публіка і активні молоді люди!
Цитата
 
 
+4 #19 Zori__ 08.12.2010, 03:04
Яка гарна пісня. Головне, що вона народилася в душі таких чудових людей.
Тема - кохання. Я зауважила, що на Україні кохають якось особливо, солодко-гірко; з великою емоційністю та навіть журбою.
Цитата
 
 
+3 #18 as tar 08.12.2010, 01:18
Текст пісні "Життя іде"

Життя іде, як має йти
І нам нічого не змінити
У кожного свої світи
Тебе я змушений любити

Мені від долі не втекти
Не знаєш ти, що поза грою
Дозволь тепер мені піти
Я не оглянусь за тобою

Життя іде, як має йти
А я тут для чого? -- Тебе знайти!
Коли не граєш роль коханої людини --
Ким ти є в такі хвилини?

Трампліни, мрії і розчарування
Мовчання мелодій чи голосне звучання
Мінливості долі і Боже втручання
Життя іде -- чиє це бажання?

Ми можемо не йти, ми можемо убити
Та цим життя нам не зупинити
Твого обличчя мені із серця не стерти
Я відправлю любов за адресою в конверті
Життя хай іде, а я хочу вмерти...

Біль промайне, потрібен час
Усе поглине сірий простір
Нажаль не звели боги нас
Я був лише нежданим гостем

Життя іде, як має йти
І ми могли би щось змінити
Та радий я, що саме ти
Навчила так мене любити…

Автор Тарас Пасимок (AS_TAR) & Наталя Марак
Цитата
 
 
+3 #17 pashko 07.12.2010, 16:02
2 as_tar:
Дякую, Тарасе ;) Пісня дійсно дуже і дуже хороша.
Цитата
 
 
#16 as tar 07.12.2010, 15:34
Цитую Назарчик:
Пісенька дуже сподобалася!!! ;-)
Ще погоджуюся з bigfanom дійсно початок похожий на Тінь Сонця)


дякую, скачати нашу пісню SENSAR feat Moroque - Життя іде

можна тут as-tar.com/content/10.html

Цитую shynrech:
Чудова композиція; доповнення мого сьогоднішнього настрою. Дуже поважаю творчих людей, тим паче, земляків. Браво!!!


дякую!

П.С. Паша я тобі поклав пару плюсів за ідею пісні!)
Цитата
 
 
+2 #15 shynrech 07.12.2010, 15:25
Чудова композиція; доповнення мого сьогоднішнього настрою. Дуже поважаю творчих людей, тим паче, земляків. Браво!!!
Цитата
 
 
+2 #14 Назарчик 07.12.2010, 15:13
Пісенька дуже сподобалася!!! ;-)
Ще погоджуюся з bigfanom дійсно початок похожий на Тінь Сонця)
Цитата
 
 
+2 #13 as tar 07.12.2010, 14:48
Так все вірно, - пісня простими словами про почуття!

Я якраз тоді розійшовся з дівчиною, тому тема пісні була мені близька і актуальна і я слухаючи півночі демо-запис Павла Ухача і Юрія Ткачува вирішив дописати свій куплет

Але пісня не забулась, я просто шукав людину, яка її професійно заспіває - і знайшов нарешті Морока!)

тут можна скачати-прослух ати стару нашу демку

4shared.com/.../...
Цитата
 
 
+6 #12 pashko 07.12.2010, 14:37
Цитую as tar:
Цитую pashko:
2 as_tar:
Ніхто ж не знає передісторії цієї пісні.


то давай розкажи пару слів, я від себе додам!


Ок. Пісня виникла випадково. Я часто читав вірші Нати Марак, бо вони мені дуже сподобались. Якось, сидячи і бринькаючи на гітарі (бринькаючи, бо грати на ній я не вмію), я по-приколу на слух поклав слова Нати на триакордову простеньку мелодію. Вийшло прикольно. Потім заспівав її дуетом з Юрком Ткачуком, теж прикольно вийшло. Ми її часто співали, просто задля забави, всім, хто чув її, було весело, навіть тим, хто вважав нас дебілами, їм теж було втішно) Ну а Тарас (as-tar) вирішив доробити почате, причому зробив це дуже добре. Спочатку він написав речитатив і додав до нашого неякісного запису. А потім вже зробив те, що ви зараз можете чути в цій статті. За що йому великий респект.
Все вірно я сказав? Можеш тепер ти додати щось.
Цитата