Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 66 гостей на сайті

Реклама

«Різдвяна вечірка» і наша молодь

Вчора, на саме Різдво, у приміщенні танцювального залу ЦКіД відбулась святкова тематична «Різдвяна вечірка». Як і було заплановано заздалегідь, до плану вечірки включили колядки, щедрівки, піднесені духом пісні. Протягом свята на проекторі, який вже вкотре люб’язно надає комп’ютерний клуб «kopy.com», транслювався сайт міста kopychyntsi.com.ua, кліпи та різдвяні мюзикли. Також мав виступити вертеп, але його коляду перервала «тиха» глядацька аудиторія. Подробиці свята – за детальніше.

Свято розпочалось з незначним ухиленням від графіку, так як у більшості копичан відбувався ще прийом гостей. До танцювального залу вже на 20.00 год. підійшло багато людей. Трошки пізніше, несподівано з колядою завітав вертеп, укомплектований здебільшого учнями молодших і середніх класів. Глядачі уважно вислухали їх, нагородивши за старання щедрими подарунками.Різдвяна вечірка. Вигляд зі сходівТранслювання сайту на проекторіРіздвяні веселощі і танці

Далі – музика, танці, колядки, кліпи, вітання-привітання, сміх, гамір і веселощі.

Розглянемо детальніше по-пунктах.

Пункт 1. Музика

Музика була різноманітна. Окрім колядок, вона варіювалася від попси до року. Техно на вечірці було мало, 2-3 пісні. Таке рішення з мого боку викликано тим фактом, що на всіх дискотеках музика даного стилю звучить найчастіше. То чому б не відпочити від звичності і послухати щось нове? Крім того, суто з людських чеснот, дати можливість, нарешті, добре потанцювати молоді, що закохана в українську музику і молоді, котра живе важкою (рок, панк-рок, метал) музикою. Всі ми в Копичинцях люди рівні, тому не вважаю за потрібне звужувати музику на дискотеці до одного чи двох стилів. Маєте бути різноманітність, різнобарвність. Тоді життя та й культура міста не здаватиметься такою нецікавою, якою стала зараз. Не маю нічого проти діджея Малиша, якщо хтось вирішив закинути мені льоду за спину, але попрошу його не піддаватися масі, смаки якої нав’язані телевізором та іншим злом, а додавати до рецепту ведення дискотеки інші, не менш цікаві інгредієнти.

Протягом музичних чотирьох годин всяких було конфліктів із незадоволеною публікою: то показували своє необґрунтоване «фе» (на обґрунтування сподіватися було марно:)), то грозила побити мій ноутбук (я б вам побив!), то обіцяла мені море грошей за клубняк, але таки ніхто і не дав:) На що я, спокійно відповідав, що всім не догоджу, і якщо не подобається музика, то можете іти додому. Бо ніхто нікого за руку сюди не тягнув :)

Пункт 2. Танці

Танці, як звично, не танцями бути не можуть. Навіть просте снування серед танцюючої молоді, є танцями. Хоча, вже вкотре спостерігаю, як багацько «типочків» з пляшеками нічого не роблять і навіть не намагаються, а впевнено підпирають стіни Будинку культури :)

Пункт 3. Колядки

Яке ж може бути Різдво без колядок? Колядки були, тільки співало мало… не знають, певно. Думаю, на цьому пункт можна закінчувати, бо слів мало :(

Пункт 4. Вітання-привітання

Це найгірше, що тільки може бути на вечірці. В майбутньому поставлю заборону, або грошове обмеження замовлення пісень. Адже такий наплив охочих на халяву послухати пісеньку, ще не було. Люди, я розумію, що всім «колега», та чи розумієте ви, що всім я не в часі і не в змозі догодити? Правда, важко віриться вам? Так що, чекайте змін в цьому плані :)Робоче місце діджея святаНа екрані мюзикл "Вечорниці на хуторі біля Диканьки"

На 22.00 год. у нас був запланований виступ вертепу. Хлопці після важкого театрального дня, завітали і на вечірку. Публіка проігнорувала моє прохання для певного відтинку часу просто помовчати і вислухати колядників (а, може, через свою алкогольну неврівноваженість, навіть не почули). Звісно, не всі шуміли, але в такій атмосфері вертеп піддався негативному тиску і зник з театральної сцени. Такий прикрий факт змусив задуматися у правильності продовження вечірки. Якби моя воля, то вигнав би усіх порушників тиші, а залишив нормальних і добрих людей. Та навіть маленька лекція по основам моралі не знати, чи до всіх дійшла, але вечірку, все ж таки, ми продовжили.Вертеп, якому не дали нормально виступити


Ще одним, вже звичним для будь-якого свята, став танцювальний номер копичинецьких брейк-дансерів. Хлопці показали все, на що здатні, і що навчилися за останні роки. Публіки цього разу не було чути. Напевно, дійшло попереднє прохання мовчати під час виступу вертепу :) Шкода, що вже коли потрібно було оплесками підтримувати танцівників, вони понуро ховали голову у паркет і заломлювали очі від «начебто яскравого світла».Брейк-данс у вишиванці
 


На вечірку прийшло близько 300 осіб, а це таки багато для маленького залу. Дозволю собі процитувати одного з гостей свята: «Прийшло багато народу, а от людей мало». Справді, так склалося в свідомості нашої молоді, що будь-яке свято обов’язково має супроводжуватися з чималою дозою алкогольних напоїв. Хто був на вечірці, той бачив, як п’янички весело (це весело?) «літали» по залу, копали ногами пляшки з-під пива, розбиваючи їх в кінцевому, та приставали із збудженою алкологем активністю до діджея свята. А потім, через їх необережність (та яка обережність може бути???), мусів підключати наново колонки, щоб нормальні люди могли далі веселитися.

Перше, що зробив я, прийшовши додому, це помив чистою водою лице. Бо стільки бруду, як було вчора на Різдво, ще не бачив. Найбільш противно було спілкуватися із тими п’яними «пиками», з яких тхнуло алкоголем і почасти летіла слина. Бе… :( Аякже, як в такому стані взагалі говорити можна?!


 


Тепер у романтичних стосунках молоді обов`язково має бути пивоПляшок від пива було по всьому залі, лише одиниці пили із банок :)

Напевне, вечірка вдалася на славу, коли про неї так багато написав. Будь людьми, любіть свою країну і мову! Шануйте рідну музику! Христос народився!!!


Коментарі:

Коментарі  

 
#35 bigfan 12.01.2008, 16:04
Від пива також? :cry:
Цитата
 
 
#34 east 12.01.2008, 15:54
Люди. а може годі сваритися чи то так бурно дискутувати. Молодці, що стараєтесь зробити щось толкове, а кому не подобається, то допобачення. Мені ж на звичайній дискотеці так і заявляють. Взагалі, пора вже відкрити ще хоч одне диско, щоб була свобода вибору. Радійте тому, що маєте, я в цей час чухала на схід здавати сесію... Просто любіть один одного та намагайтеся порозумітися!P. S. Щодо алкоголю, то це справді серйозна проблема, треба з цим боротися, думаю, насамперед, подавати приклад. Я взагалі відмовмлась від цієї отрути та апсолютно нічого не втратила.
Цитата
 
 
#33 bigfan 12.01.2008, 09:31
Та ні, мені як здається то я хрещуся. А говорю я до того, що нічим ця вечірка не відрізнялася від звичайної діскатєки, та сама попса час-від-часу, купа п’яних пик, биті пляшки, постійні замовлення треків (Пашко за System велике спасибі:P ). Можливо дійсно варто спробувати зробити закриту вечірку.
Цитата
 
 
#32 pashko 10.01.2008, 13:24
Ну незнаю, мені було найліпше цього разу. А тобі так здається, бо дуже багато людей було. В минулі вечірки все було тихіше, простіше і гарніше...

Хоча, найліпшоб з вечірок вважаю саме дебют - "Неформатна вечірка"
Цитата
 
 
#31 bigfan 10.01.2008, 13:12
Якось воно цього разу було не дуже :cry:
Цитата
 
 
#30 НечайМічурін 10.01.2008, 11:01
не снобіть
Цитата
 
 
#29 Boduk 09.01.2008, 16:27
Ну воно так. Вечірки потрібно робити частіше. Я подумав, що коли ти сказав: "Мені що до того", то че означає, що тобі байдуже. Хіба не так?
Цитата
 
 
#28 pashko 09.01.2008, 14:13
Ні, мова не тільки про вечірки. Мова про те, що кількома вечірками в рік нічого не зміниш, потрібне постійне внесення змін в нашу молодь. Про музику я згоден повністю, але в таке велике свято важко було задовольнити бажання і прохання всіх присутніх. В інші дні простіше. Хотів включити всього багато, а вийшло всього по-трошки.

Мені байдуже? :)
Цитата
 
 
#27 Boduk 09.01.2008, 14:09
Пашко, ти кажеш, що тобі байдуже. То мова йде тільки про вечірки, де ти DJ? На ній всі мають бути гарними, слухняними і тверезими.
А на звичайній дискотеці нехай бухають і коляться? Це ж одна громада. Тому закликаю до спільних дій. :eek:
Цитата
 
 
#26 pashko 09.01.2008, 13:53
Діліться музикою з Русином, мені що до того? Я ж керую вечіркою, ТЕМАТИЧНОЮ, де відповідна музика, а не така, яку п`яні чуваки пропонують мені з мобілок через "блютус" і т.д))) Крім того, в мене музики вдосталь
Цитата
 

Додати коментар