Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 97 гостей на сайті

Реклама

Про дискотеку...

Давно легенди та казки розповідають між собою затяті релаксувальники про неповторність місцевої дискотеки, що має назву „Техностиль”. Добре там їм, чи зле? Чи подобається зокрема музика? Можливо, їм взагалі не цікаво іти на дискотеку. Але, чому ж тоді ідуть? Спробуємо отримати коментарі у бліцопитуванні на тему: „Що Ви думаєте про нашу дискотеку?

Руля, 20 років

Думаю, що людям після школи там практично нема що робити, хіба напитися J. Стосовно музики - це залежить від діджея. У Шпуляка та Кархута вузький кругозір і застарілі понти. Ваня - нормальний чувак, але завжди на своїй хвилі, яка часто не збігається з думкою та настроєм публіки. Публіка - або дітки, або п’яні наркомани - і перші, і другі не „в’їжджають” у пропоноване клубне диско, „гонять собі бєса”, тим самим псують враження про молодь. А ще, через їх неадекватну поведінку диско лише до 12.00 - на більше не заслужили. Нефори - купка дітей, що є нефорами лише абстрактно. Директор БК - ...., краще б менше переривав дискотеку частими набридлими розмовами, а взявся, нарешті, до справи - поставив урни для сміття і вентиляцію.

Андрій, 18 років

В мене до неї негативне ставлення, бо наша дискотека є дуже одноманітною. І взагалі, таке враження ніби вона для окремих людей. На ній повинна крутитись музика різних стилів, приміщення має провітрюватися, повинні бути туалети, смітники і побільше української музики!!!

Алла, 18 років

Диско заполонили „малолітки”. На мою думку, можна „збацати” струйовий клубняк як на наше містечко. І обов’язково змінити діджея. Ким замінити? Поки що претендентів немає. Був один достойний, але він зарікся, що не буде більше діджеєм.

Тарас, 18 років

Як для мене, то дискотека стала засобом спілкування із друзями. Музика однотипна, а хотілось би більше неформатної української музики.

Від мене:

З точки зору наболілих діджейських поглядів, то диско наше інакшим бути не може. Адже, різноманітна смакова аудиторія не може спокійно поєднувати власні стилі музики з іншими. Тому виникає такий своєрідний дисонанс. Диско як об’єкт - річ невдало організована. Яка простягається від антуражу і до самого процесу „відпочинку”.


Коментарі:

Коментарі  

 
#14 Кзяк 04.04.2008, 23:32
На вашiй дискотецi тверезiй людинi нема що робити!!!
Цитата
 
 
#13 Bodik 04.04.2008, 19:59
Ну шо можна сказати про "дискотеку"
1. Необхідно поставити вентиляцію
2. Заборонити палити в приміщенні БК
3. Вести контроль за пяною молоддю, а то вже надоїло бачити як напються і починають доказувати хто краще іншого, розбиваючи один одному носи
4. Впровадити якісь веселі конкурси, це ж дуже цікаво!!!! :-)
Цитата
 
 
#12 Pashko 13.02.2007, 14:23
Отака то дискотека!!!
Цитата
 
 
#11 Pashko 19.11.2006, 20:45
Так, був я вчора на диско. І позавчора був. Крутив Ваня. Музика нагадувала дискотеку позаторішньої давності. Переважали добре знайомі хіти. До того ж використовувала сь музика різних стилей та уподобань. А ШАНСОНУ не було :-) . Ось так!!! ТАк би частіше!!!
Цитата
 
 
#10 Pashko 14.11.2006, 15:07
Картоне, радує те, що ти заходиш в інет і спілкуєшся з наролом. Це великій + в твоїй творчій та професійній діяльності. Стосовно музики, то ти правильно підбираєш (вважаєш це за комплімент). Мінус полягає в неправильному розшташуванні композицій, але, звісно, це зовсім непросто. Бо де можна змікшувати пісні, коли якесь пяне тєло нависає над тобою і пезд....ть хр...єн зна шо, шо і сам не розуміє. Слово, ми одне одного зрозуміли. Тримайся!
Цитата
 
 
#9 Pashko 14.11.2006, 13:40
Картоне, на плач. Тобі великий РЕСПЕКТ за ту справу, що робиш. Діджеєм дійсно бути паршиво, але таке життя.
Пропозицій стосовно дізи багато і ми разом спробуємо втілити їх у реальність.
В суботу поговоримо. До зустрічі:-)
Цитата
 
 
#8 КАРТОН 13.11.2006, 20:52
:cry: Як би ви поставились до того, щоб продовжити дізу до 1 год. + підвищення квитка до 3 грн. І хотіли б ви, щоб були різні конкурси. Якщо так , то підкажіть які!
:cry: А про музику помовчимо! Я НЕ DJ, і НЕ ВВАЖАВ СЕБЕ ним ніколи, і не ХОТІВ би ним бути, тому що це сама достаюча професія, коли кожен другий навалений приходить і нависає над вухом з якоюсь тупою пропозицією.
P.S. Коли б я не крутив вам дізу, то її взагалі НЕ БУЛО.(Через відсутність DJ Малиша)
Цитата
 
 
#7 Pashko 13.11.2006, 15:35
Бігфане, все ОК.Давай сходимо в суботу на диско і реально оцінимо її становище :-)

ЗІ.Досить про диско. Пиши якісь новини!
Цитата
 
 
#6 bigfan 11.11.2006, 16:41
Хоча я вже й обмовився, що якщо є з ким то відриваюсь під все, але це не зовсім так. Скільки вже було таких випадків коли приходиш на диско з класним настроєм, веселою компанією. А музико, вибачте, ….но. Потанцюєш раз під Белиє рози, під Evropе – Coundown, і все - бажання пропало як гроші із сберкнижки. І хоча потім музика стає кращою, танцювати вже впадляк, так, дьоргаєш, кістками щоб гроші відбити. А так люблю танцювати під клубняк, різних там ді-джеїв чи кислоту, також люблю гарні медляки, попсові, російські, все одно, головне щоб якісні. Все, продовжуйте тему якщо є що сказати.
Цитата
 
 
#5 Pashko 10.11.2006, 20:33
Бажання - це, звісно, супер. Але, музика - головний складник дискотеки, потрібно про цей факт памятати. Я не маю на увазі, що вона повинна відповідати певному колу слухачів. Музичне наповнення повинне створюватись відповідно до характеру та запиту аудиторії. Тому, ще раз наголошую, МУЗИКА - ЦЕ ГОЛОВНЕ. Принаймні, головний складник дискотеки.Про це добре знає і усвідомлює кожен майстерний діджей, ну хіба тіпа-діджей не знає(КАРТОН, то не в образу, але я з тобою категорично не згідно).
Стосовно того, що народу і справді немає куди піти, то в тому є доля правди. Дійсно, якщо добре осмислити сутність дискотечної релаксації, то, здається, що немає куди піти. А ті, що прийшли "повтикати" на відриваючий "піпл" є, не інакше, як ... годі,самі ж розумієте.
Картоне, стосовно МУЗИКИ як головного складника, то ти не ображайся, а то боюсь, що нічого не вмикнеш тепер на замовлення :-) Але памятай,будучи діджеєм, ти зосереджуєш владу у своїх руках і конструктивно керуєш нею. Зрозуміло, що запит слухача може не відповідати власним вподобанням, але на то і є діджей(у нашому випадку - піджей), щоб виконувати волю слухача. Словом, заговорився я багато. Розвивайте тему і надалі, цікаво поспілкуватися: -)
Цитата