Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 37 гостей на сайті

Реклама

Популяризатори поезії

Уже другий за щойно минуле літо мистецький вечір відбувся в Чорткові. Організатор заходу — Олександр Медяник, поет, композитор, пісняр. На вечорі, окрім поезії, представили виставку пам’яті Віктора Цоя. Нещодавно виповнилося 20 років від дня його загибелі. Свої вірші читали Ярослав Дзісяк, Ярослав Гуменюк, Олександр Медяник, Іван Шеремета і Наталія Марак — гостя з Копичинців.

Вони — люди різних уподобань, професій… У них різні вірші та стилі письма. Але поєднує їх, за словами організатора, «прагнення популяризувати поезію як окремий вид мистецтва». Можливо, дещо з прочитаного було трохи важким для сприйняття. Та зроблю застереження: ми не претендуємо на геніальність і загальне захоплення.

Як дехто може вважати, поезія аж ніяк не застаріла в сучасну епоху. Прочитане, почуте залишається не менш важливим і тепер, як і в часи Софокла та Вергілія. Адже продукт технічного прогресу апелює до свідомості, а слово — до надсвідомого.

Ярослав ДЗІСЯК.

м. Чортків.

«Вільне життя плюс», №70 (15182) від 10.09.2010 р.

Спонсор допису: Цікавитесь подорожами по країні? Тоді вам буде цікаво дізнатись про Все отели и гостиницы Тернополя и Украины та вибрати найкращий


Коментарі:

Коментарі  

 
#2 bigfan 13.09.2010, 12:33
Цитую Тризуб:
Може б пару віршиків десь написали*

Було б добре
Цитата
 
 
#1 Тризуб 13.09.2010, 10:29
Може б пару віршиків десь написали*
Цитата
 

Додати коментар