Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 29 гостей на сайті

Реклама

«Первоцвіт» підкорив Прилуки!

В цю зимову (хоча по погоді і не дуже скажеш) пору збільшив свої мистецькі надбання дитячий зразковий ансамбль танцю "Первоцвіт" м. Копичинці. Цього разу ми відвідали Чернігівську область, а саме м. Прилуки, де взяли участь у всеукраїнському конкурсі "Мистецькі барви". Тітка фортуна знову всміхнулася "Первоцвіту", зробивши їх вкотре володарями Гран-прі.

 

Дорога на конкурс була дуже довгою. Виїхали ми вранці, 1 лютого, і тільки о восьмій годині вечора поселилися у санаторії. Одразу приємно здивував прийом, бо надали нам куратора, який супроводжував усюди по розкладу (торішній колектив, який був під його керівництвом, теж взяв першість). Умови були дуже зручними, адже в санаторії зроблений євроремонт :)У перший конкурсний день, прокинувшись опів на восьму, ми зразу ж поїхали на репетицію в МБК (Міський Будинок Культури), де мало відбутися жеребкування. Нам випало виступати під номером 2 (навіть дивно, бо першими відкривати конкурси вже стало традицією:)). Весь конкурс поділили на безліч номінацій: народний вокал, естрадний вокал та прогресивна музика. З хореографії виділяли: народний танець віком 10-15 років (саме в ній ми і перемогли), сучасний танець віком 10-15 років, народний танець віком 16-35(!)років, сучасний танець віком 16-35 років.

Ми виступили з двома композиціями "Гуцулята" та "На вкраїнському роздоллі". Як завжди, неможливо було і тут обійтися без казусів – посеред танцю вимкнули музику :( Та ми не розгубились, а ще раз насмілилися затанцювати і затанцювали ще краще! Після нашого виступу публіка аплодували з вигуками "Молодці!"

Другий танець вдався без перепон. Після нього залишалося лише чекати. Весь день тривав конкурс, а колективів було таки багато. Вечором у санаторії відбулася дискотека для учасників фестивалю, з різноманітними та цікавими конкурсами! Втомившись, ми позасинали "без задніх" ніг :)


Наступного дня – гала-концерт, нагородження лауреатів конкурсу, все трясеться, ми страшенно хвилюємося. Кожен сподівався на перемогу. Напруга зростала, призових місць залишалося все менше і менше, а нас серед лауреатів не було. Невже все втрачено?! І тут зал затамував подих – «Переможцем VII Всеукраїнського конкурсу "Мистецькі барви" стає ... дитячий зразковий ансамбль танцю "Первоцвіт"!!!»Емоції зашкалювали, сльози радості текли по щоках, пищали від несподіванки та не могли повірити собі!!! Цих почуттів словами не передати. Вручили нам кубок, магнітофон і диплом. Крім цього нагородили окремим дипломом Юлію Типу за акторський показ себе на сцені. Журі висловило своє враження, процитую одного з них: "Такие маленькие детки, а большые профессионалы!" Сказали, що керівник, Дереворіз Оксана Василівна, працює в цирку, бо навчила корову танцювати (в одному з танців задіяна "корова") Запросили також нас в Білорусію, у Судак та Київ.

Кожна поїздка надовго залишається в пам’яті, але ця була найкращою! У серці кожного з нас "Мистецькі барви" і Прилуки будуть асоціюватися із радісним вигуком «УРА!!!»

P.S. Виснаження і фізичне та емоційне було настільки великим, що не залишилося сил на загальну фотографію :(


Коментарі:

Коментарі  

 
#14 Крихта 07.02.2008, 04:37
молодці! тішить, шо підростаюче покоління подає такі надії. і горджуся, шо колись була у складі цього ансамблю
Цитата
 
 
#13 Oksana 07.02.2008, 01:09
Molodtsi!!!! :-) Ya dyzhe rada chytaty scho tantsiuvalnuj ansambl"Pervots vit" ne zypunuvsya na dosygnenomy, a prodovzhye zdobyvaty vse novi i sche kraschi nagorody. I ya dyzhe pushaius scho kolus ya vchula tsux ditaj i ne iz chuzhyx sliv znaiu scho vonu dyzhe talanovyti...i ne tilku v tantsyax. Vasha vchytelka Oksana Stepanivna:)
Цитата
 
 
#12 Speaker_Vova 06.02.2008, 22:12
Мололдці. так тримати
Цитата
 
 
#11 Sofka 06.02.2008, 20:50
Таню,Таню...та я так,через речення... :-* :lol: а знаєш,там твір є "Первоцвіт" підкорив Прилукуи..ото і є то то :lol: :-) :lol:
Цитата
 
 
#10 Optumistka 06.02.2008, 20:43
ОТТО то)))))) я всім розкажу.......П ашко то ГДЗ-то не її стаття)))))) хоть би стид мала-шо ти мене ту позориш?!) :lol: хоть би то на людях не писала-сказала б на вушко при зустрічі)))))))
Цитата
 
 
#9 Sofka 06.02.2008, 20:34
То симпатично-зеле неньке то є наша форма :P :-) Нє,то не я писала з ГДЗ списала :lol: :lol: :lol:
Цитата
 
 
#8 Optumistka 06.02.2008, 20:28
:-) Софка -СУПЕР!!!!!! нє, ну я в захваті......То ти сама так написала? ;-) молодчинка ти моя))))) Гарно так з"їздили) Гран-прі впевнена заслужено ;-) доречі шо то на вас таке симпатично-зеле неньке)))))???? мені аж сподобалось!) :lol:
Цитата
 
 
#7 Віка 06.02.2008, 18:58
Стаття справді класна! Молодці!!!!!!!! !!!
Цитата
 
 
#6 Sofka 06.02.2008, 17:58
Ой,сестро!Дякую !Завстидали мене :oops: :oops: :-)
Цитата
 
 
#5 Apelsunka 06.02.2008, 17:54
вАУ!!! Софка молодець!!!Гарн а роботаІ дуже цікава стаття!! Так тримати!!! Ви гарно провели час....аж завідно чимось.....як згадаю "молодість")) :cry: Супер))) ПРОДОВЖУЙ В ТОМУ ДУСІ :-)
Цитата
 

Додати коментар