Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 34 гостей на сайті

Реклама

Повідомлення
  • Simple Image Gallery Notice: It looks like PHP's 'GD Image Library' is not installed/enabled on your system. Please ask your hosting company to enable/install it.

Перший випуск гімназистів із школи-гімназії 2011

Вчора, 29 травня в місті Копичинці відбувся ще один випускний вечір. Цього разу святкувала школа-гімназія, котра цьогоріч мала особливий випуск, адже цьогоріч зі школи випускались перші гімназисти. Як і в школі №2 так і тут, учні почали збиратись біля школи, потім пішли в церкву на Горі і вже звідти безпосередньо в зал ЦКіД.

31.05.2011 - додано відео

Зал також був повністю зайнятий. Розпочалось все доволі традиційно - із запізненням. А от сценарій свята був досить оригінальним. Учні розіграли "залізничну" тематику. На сцені були лавки виконані в стилі залізничних, учні знімали умовний "фільм" в якому були відеокадри з їх наймолодших і найстарших класів.

Передати все доволі важко, будемо очікувати на відео, але сценарій був досить цікавим і оригінальним. Саме свято розпочалось із вручення атестатів, грамот, подяк. До учнів звернулась також директор школи Білик О.І., мер міста Пеляк В.С, котрий також срібним медалістам вручив по срібній монеті, а золотим - з нагоди 20-річчя Незалежності по золотому тризубу. З особливим привітанням до випускників звернулась керівник ансамблю "Первоцвіт", котра привітала і вручила подарунки двом із випускниць, котрі свого часу займались у танцювальному колективі.

{gallery}2011/school1_vypusk2011{/gallery}

Також винуватців свята звернулась і перша вчителька - Чорній Т.В. Як і на випускному в школі №2, так і тут найзворушливішим були привітання класних керівників - Бугири О.В та Ярмоленка С.В. Слова наставників настільки розчулили випускників, що частина з них не змогла стримати сльози. Окрім того до своїх дітей також звертались і батьки, котрі за традицією благословили і дали вишивані рушники. Згодом на площі перед ЦКіД був традиційний вальс, а також колишні учні відпустили в небо повітряні кульки - як символ закінчення дитячого і перехід у доросле життя.

Спонсор допису: Шукаєте різну інформацію про продукцію і її складно знайти? Тоді вам в допомогу база данных предприятий украины, в якій є інформація про різні продукти і їх виробників


Коментарі:

Коментарі  

 
+1 #6 bigfan 02.06.2011, 08:56
Цитую nazarko b.:
оой а то шо за Алєксандр ефективний і красивий туво появився)))
та полнятно шо на 2 школі краще було...ше якби світло ввечер було то взагалі би 2школа була ШКОЛОЮ ГОДА))))

А що там за історія зі світлом?

Цитую Alexander:
І всеж таки ,на другій школі дівчата ефектніші і красивіші.............

Можна скласти рейтинг-голосув ання, найефектніших та найкрасивіших :roll:
Цитата
 
 
#5 nazarko b. 01.06.2011, 22:07
оой а то шо за Алєксандр ефективний і красивий туво появився)))
та полнятно шо на 2 школі краще було...ше якби світло ввечер було то взагалі би 2школа була ШКОЛОЮ ГОДА))))
Цитата
 
 
+3 #4 user 31.05.2011, 15:53
100%
Цитата
 
 
+3 #3 karen 31.05.2011, 09:32
не погоджуся. красиві однаково на обидвох школах, а от тут дійсно ефектні - як кінозірки на фестивалі
Цитата
 
 
-4 #2 Alexander 31.05.2011, 05:30
І всеж таки ,на другій школі дівчата ефектніші і красивіші...... .......
Цитата
 
 
+2 #1 bigfan 30.05.2011, 22:56
Дівчата-казка
Цитата
 

Додати коментар