Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 144 гостей на сайті

Реклама

Оксана Геравс побувала в "Літературно-мистецькій кав'ярні" Копичинецького музею

«Літературно-мистецька кав’ярня» Копичинецького музею театрального мистецтва Тернопільщини відкрила новий сезон посиденьок за філіжанкою теплої кави і, звичайно ж, приємної компанії. 20 листопада у гості до нашого міста завітала чудова жінка, викладач Чортківської школи мистецтв, віртуозна піаністка та авторка багатьох пісень, Оксана Геравс. Приміщення нашої затишної кав’ярні було наповнене людьми, які вирішили скуштувати мистецтва рідної землі. Пані Оксана приїхала зі своєю матір’ю, сином та колегами. 

Зустріч була дуже цікавою та доволі насиченою. Спочатку пані Оксана ознайомила нас зі своїм творчим шляхом. Життя кілька разів намагалось зламати цю тендітну жінку, але вона вистояла, зуміла не дати впасти духом ні собі, ані своєму синові. Знайшла порятунок у церкві. Оксана Геравс глибоко віруюча людина, цілий цикл пісень та віршів присвячені християнській тематиці.

 


До речі, пані Оксана є активісткою християнського табору, відомого серед копичинецької молоді, - «Оаза», де разом зі сином навчають дітей пісень, які прославляють Бога.
Подяка пані Руслані Савці за проведену зустріч. Саме з її сприяння і бажання копичани мають можливість відірватись на хвилину від щоденних справ і наповнити душу живим мистецтвом.


Коментарі:

Коментарі  

 
#2 bigfan 24.11.2011, 23:34
Гарно кажуть було, жаль що в мене вийшла "накладочка" :cry:
Цитата
 
 
#1 Zori__ 24.11.2011, 05:35
Яка цікава людина.
Цитата
 

Додати коментар