Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 25 гостей на сайті

Реклама

Повідомлення
  • Simple Image Gallery Notice: It looks like PHP's 'GD Image Library' is not installed/enabled on your system. Please ask your hosting company to enable/install it.

Найсвятковіший день у випускників школи №2

Вчора був найзворушливіший вечір для випускників 2011 року школи №2. Традиційно в залі Центру Культури і Дозвілля зібрались вчителі, учні, батьки та прості копичани щоб разом з цьогорічними випускниками розділити радість у такий урочистий момент. Хоч і було зазначено початок о 18.00, розпочалось все дещо пізніше. Сказати щоб зал був повний це не сказати нічого - людей було стільки, що місцями не було навіть де стояти. Про те, як проходило свято читайте далі.

 Розпочалось все дуже зворушливо - на великому моніторі транслювали відезаписи випускників, коли ті були ще зовсім малими. Все це відбувалось під зворушливі слова вже тепер зовсім дорослих старшокласників. Після виконання гімну України відбулась офіційна частина - дирекція школи вручили грамоти, атестати, а також срібні і золоті медалі. Слово також мала директор школи Хорощак Н.С., котра побажала випускникам успіхів в майбутніх життєвих кроках. Також до своїх вихованців звернулась і перша вчителька Миколаїшин М.Р. Особливо зворушливими були слова класного керівника Яворівського А.В., настільки, що у багатьох випускників аж виступили сльози на очі.

{gallery}2011/school2_vypusk2011{/gallery}

Також до своїх дітей звертались і батьки, а також благословили їх на щасливу дорогу в життя та подарували вишиваний рушник. Окрім того, випускники виконули пісні і присвячували їх своїм наставникам, вчителям та батькам. По закінченню свята на площі перед ЦКіД було виконано і традиційний вальс.

Спонсор допису: У вашому житті складний проблемний період? Знайте, що є решение психо-эмоциональных проблем і воно зовсім близько


Коментарі:

Коментарі  

 
-1 #2 Kofeee 31.05.2011, 17:15
Цитую ole:
ДІВЧАТА ВИЩИЙ КЛАС!!!!!!!!!!!!!!! ПРОСТО СУПЕР!!!!!!!!!!!
Друга школа завжди славилась оригінальністю своїх суконь. :roll: :roll: :roll: :-) :-) :-)
Цитата
 
 
#1 ole 31.05.2011, 05:36
ДІВЧАТА ВИЩИЙ КЛАС!!!!!!!!!!! !!!! ПРОСТО СУПЕР!!!!!!!!!! !
Цитата
 

Додати коментар