Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 122 гостей на сайті

Реклама

На фестивалі «Пісенні Медобори» завалилась сцена

У Гусятині, в межах проведення гала-концерту міжнародного фестивалю «Пісенні Медобори», стався прикрий інцидент. Майстри танцю, юнаки й дівчата «Первоцвіту» з м. Копичинці від усієї душі тупцювали по сцені, що та аж… завалилася.

 

На щастя, все обійшлось лише переляком дітей, легкими подряпинами від падіння і відвертим обуренням наставників дитячих колективів.

Директор районного відділу культури відгукнувся про інцидент, мовляв, копичинецькі танцюристи повторили досягнення Руслани на Євробаченні трьохрічної давнини. Показали шоу, зірвали публіку, завалили сцену, тим самим доказавши свою непереможність.

Утім, радіти не варто. Цілком вірогідно, що на цьому все не закінчиться – можна спокійно відкривати судову справу на тему «загроза здоров’ю людини і не належна організація фестивалю».

Спонсор допису: Цікавитесь облаштуванням власного будинку та його оснащенням? Тоді вам слід купить диван щоб завжди було приємно глянути


Коментарі:

Коментарі  

 
#10 нива 22.05.2009, 12:12
ну як Руслана на Євробаченні!
Цитата
 
 
#9 bigfan 18.05.2009, 17:13
:lol: Добре що хоч рапми на голови не падали
Цитата
 
 
#8 pashko 18.05.2009, 02:51
Цитую Zori__:
Прошу вибачення, коли мої попередні коментарі принесли www.kopychyntsi.com шкоди.


Жартуєте? :)

Ми - незалежна вільна інтернет-сторін ка. Тож вільно висловлюємо свої думки. Стаття 34 Конституції України.

Все добре.
Цитата
 
 
#7 Zori__ 18.05.2009, 02:46
Прошу вибачення, коли мої попередні коментарі принесли www.kopychyntsi.com шкоди.
Цитата
 
 
#6 pashko 18.05.2009, 00:35
Цитую Zori__:
Ing,Організатори свята несуть відповідальність за безпеку учасників та гостей.
1.Необхідно було наймати для будови сцени тільки професіоналів(у яких є право та знання займатися такими роботами).
2.Будову сцени повинна була затвердити комісія.
3.Після завалу сцени пострадавшим учасникам повинний бути наданий медичний огляд.
4.Організанори повинні офіційно вибачитися перед учасниками "Первоцвіту" та їх батьками.


Правду кажете, Зорі. Але ми живемо не в тій країні, що хтось перед кимось буде вибачатися. Тут скоріше за все ще й додадуть зверху, бо наші чиновники не вміють гідно приймати поразки. І тому цілком можливо, що райрада може і за цю крихітку відомість або коментарі знову "настрашити" нас судом на відшкодування ніби-то моральних збитків на невіданозвідкив зяту суму у 37 тисяч з лишком укргрошей. Дурдом, панове. Старіють-дуріют ь... Сумно, сумно...
Цитата
 
 
#5 Zori__ 17.05.2009, 21:36
Ing,Організатор и свята несуть відповідальніст ь за безпеку учасників та гостей.
1.Необхідно було наймати для будови сцени тільки професіоналів(у яких є право та знання займатися такими роботами).
2.Будову сцени повинна була затвердити комісія.
3.Після завалу сцени пострадавшим учасникам повинний бути наданий медичний огляд.
4.Організанори повинні офіційно вибачитися перед учасниками "Первоцвіту" та їх батьками.
Цитата
 
 
#4 Inq 17.05.2009, 20:39
ну організато тут причому??
він заплатив,а майстри зробили. Хай вони відповідають за те шо галімо зробили,або ж не догледіли
Цитата
 
 
#3 Sofka 17.05.2009, 03:31
Так,дійсно...це було щось...))((((
організатори навіть не замітили цього,і не припинили музику,деякі учасники зійшли зі сцени ,інша частина лише через кілька хвилин побачила,що когось не хватає...і все ж таки дотанцювали до кінця!
і це добре,що лише так відбулися...а то могло б бути набагато гірше... :-?
Була б нормальна організація сцени,думаю,так ого б не трапилось(( :-*
Проте,ми сприйняли це з позитивом і добрий знаком.Думаю ще довго будемо це згадувати... ;-) :-)
Цитата
 
 
#2 Zori__ 17.05.2009, 01:36
Cпівчуваю учасникам колективу "Первоцвіт" та їх батькам.
Реакція директора районного відділу (із приводу зазначеного вище інциденту )свідчить про безвідповідальн ість і непрофесійність даної особи. Така людина не є достатньо кваліфікованою і тому підлягає негайному звільненню із посади.
Обираючи вчинок - автоматично ми обираємо результат.
Цитата
 
 
#1 Дьома 16.05.2009, 22:14
цьогоріч вже в якості гостей фестивалю.... Заслужили...
Цитата