Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 25 гостей на сайті

Реклама

Молодь і «Вечорниці на Андрія»

З останнім місяцем року пов'язано багато свят, зокрема День Андрія, яке випадає на 13 грудня. З цим днем пов'язана значна кількість різноманітних звичаїв, обрядів і повір’їв, а також угадування майбутньої долі, ворожіння, ритуальне кусання калити. Маленьке відтворення духу святкування Дня Андрія бачила молодь Копичинців у суботу, 15 грудня, під час проведення у ЦКіД тематичної вечірки «Вечорниці на Андрія».

Вечірку організовували інформаційно-розважальний портал міста «kopychyntsi.com.uа», також інформаційну підтримку гарантував комп’ютерний клуб «kopy.com», а урочисту частину взяв на себе народний театр поезії «Слово».

Людей на початок свята було вкрай мало

Запашний хліб - калита, яку смакує молодь на Андрія

Народний театр поезії "Слово"


Свято розпочалось за звичним сценарієм: як завжди в афіші було вказано початок о 20.00 год., але, так як молодь зібралась вже ближче до десятої вечора, то довелось ще трохи понервувати юним талантам народного театру поезії «Слово». Тим часом люди підходили і до українського танцю ставало все більше молоді. Що цікаво, протягом вечірки не прозвучало жодної іноземної пісні. За словами організаторів, такий принцип є протестом проти тотального зомбування української молоді чужими істинами, а часто і ворожими, які насамперед виливаються із музики.

Ритуальне кусання калити у виконанні акторів

До жартівливої гри долучились і гості свята


Слід відзначити, що хлопці і дівчата з театру «Слово» є справді творчими дітьми і заслуговують неабиякої поваги. Бо попри ще їхню «неотесаність», як говорила напередодні свята режисер театру Савка Руслана Мирославівна, вони з успіхом витримали високу напругу виступу і зуміли перебороти негативну атмосферу, що панувала в залі. Річ у тім, що на прохання під час вистави мовчати глядачам, дехто, а їх було багато, нехтував цим і продовжував далі розмовляти між чи голосно обговорювати представлене дійство. Зрозуміло, що театр – це не кіно і не комп’ютерна гра, тому більшість «продвинутої» молоді вирішили, що театр не має права існувати в їхньому «правильному» соціумі. У середовищі шуму акторам було важко працювати, але, поділились мені перед виступом, що не такий перебіг подій вони й очікували. У постановці театру глядачам найбільше припало до душі частування калитою (круглий хліб з діркою). Калиту міг скуштувати кожен охочий.

Калитою частувались усі охочі. І брали чим побільше:)Гості свята так прокоментували побачене на вечірці «Вечорниці на Андрія»: «Наша молодь здебільшого сама не розуміє для чого сюди прийшла. Дехто приходить, ставить питання чи є «діскатєка», і йде геть. Решту – п’яні діти, вештаються по залу, аж гидко дивитися. Треба батькам піти хоч раз, та й глянути, як їхні чада просирають важко зароблені гроші на горілку чи пиво. Дуже дякую організатором вечірки. Мені приємно, що в Копичинцях є ще свідома молодь».

Це була остання вечірка цього року. У наступному чекатимемо нових зустрічей. Повідомляю, що є відеоверсія вечірки. Кому треба, звертайтеся по телефону - 8 097 653 00 78

Спонсор допису: Цікавитесь всім не звичним, що є навколо нас? Тоді можливо вас зацікавить і хиромантия, яка є досить цікавою


Коментарі:

Коментарі  

 
#41 Imakaduin 26.12.2007, 17:30
Дійсн портило
Цитата
 
 
#40 АнтиГоп 20.12.2007, 11:23
Вечірка вдалася класна, але Підростаюче БИДЛО портило всю картину! :sad:
Цитата
 
 
#39 bigfan 19.12.2007, 13:10
Розвели дискусію ні з чого, як у ВР :-x
Цитата
 
 
#38 Pashko 19.12.2007, 12:39
:D
Точно, тут тільки згода підходить!
Цитата
 
 
#37 bigfan 18.12.2007, 14:13
Ну згода то згода, но точно не компроміс :roll:
Цитата
 
 
#36 Peligro 18.12.2007, 14:10
Пашко, і чим же я поступився? А кидаючись такими словами потрібно точно знати, що вони означають. Компроміс тут точно не підходить, але і консенсус звучить дещо дивно. Можна використати просте україське слово - згода!
Цитата
 
 
#35 Pashko 18.12.2007, 12:29
Бігфан, а якої тут згоди мали ми досягти? ми ж не ставили питання стосовно чогось і пропозиції. У нас була суперечка, а от погодження з нею, то і є компроміс. Пелігро поступився і більш детально розписав що мав на увазі Бодик. Ок, мова тут не про компроміс...
Цитата
 
 
#34 Peligro 17.12.2007, 23:06
Реб'ята, давайте жити дружно! :D
Цитата
 
 
#33 bigfan 17.12.2007, 22:26
:sigh:
Цитата
 
 
#32 Peligro 17.12.2007, 20:30
І так все було зрозуміло, без просвітлення. А для чого використовувати такі складні слова? Ми всі і без того мудрі!
Цитата
 

Додати коментар