Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 29 гостей на сайті

Реклама

Майстер-клас від актора

shykula.jpgЦьогорічна мистецька осінь в Україні означена низкою кіно-театрально-літературних фестивалів, що відбувалися в столичному Києві та інших містах і містечках. Бажаючи якось долучитися до такого культурного «нон-стопу», Копичинецький музей театрального мистецтва Тернопільщини започаткував ряд заходів, щоб якось пожвавити мистецьке життя в місті: ще більше зацікавити творчо заангажованих людей та інших відвідувачів музею.

Однією із таких мистецьких акцій була зустріч із актором Київського театру антрепризи «Срібний острів», викладачем Вищого мистецького коледжу Київської державної академії мистецтв Михайлом Шикулою. Вона відбулася у виставковому залі Центру культури і дозвілля, а задля того, щоб створити певну творчу атмосферу, було використано відповідну символічну атрибутику що додало цьому заходу театрального колориту.

З огляду на те, що в Копичинцях діє народний театр поезії «Слово», його учасники стали основним ядром слухацької аудиторії. Зустріч була запланована і відбувалася у форматі діалогу, що дозволило обговорити ряд цікавих тем, починаючи від загальних: про театр і кіно, талант і театральну школу природу акторської гри, самодисципліну відданість обраній і професії та відчуття партнера (бо театр - мистецтво колективне) і закінчуючи більш особистими, вибором акторського фаху, улюбленими ролями в театрі і кіно, маленькими таємницями опанування ролі.

Чимало запитань було в юних любителів Мельпомени, адже не і так часто випадає нагода поспілкуватися з київськими артистами, але найбільше захопили всіх практичні вправи - справжній майстер-клас від професійного актора. Наприкінці вечора пан Михайло запропонував провести невеликий акторський тренінг, що з ентузіазмом було сприйнято. Всі мали змогу попрацювати в запропонованих обставинах, проявити себе, та в ігровий спосіб доторкнутися до «азбуки» акторської майстерності, а можливо навіть, зрозуміти чим для них є Театр.

Творча зустріч завершилась на великому емоційному піднесенні, всі дякували Михайлу Шикулі та просили продовження.

Спонсор допису: Интересуетесь экстримальных и интересными видами спорта? Узнайте больше о Страйкбол в Вологде - команда Вулкан, это очень интересно


Коментарі:

Коментарі  

 
-1 #5 Емілі 24.11.2008, 17:45
я дізналась за 2 години до зустрічі)) :oops: Та і сама зустріч цього разу була для учасників театру поезії "Слово", на скільки мені відомо)
Цитата
 
 
#4 Дьома 24.11.2008, 17:30
а то навіть не знав, так би могли б і на сайті написати щоб побільше народу прийшло... думаю багатьох це цікавить
Цитата
 
 
#3 bigfan 24.11.2008, 17:24
Ну, хоч би слово сказали :sad:
Цитата
 
 
#2 Дьома 23.11.2008, 18:15
ачо Емілі не написала про це!?
Цитата
 
 
#1 Емілі 23.11.2008, 18:06
цікава була зустріч! хороша атмосфера, приємна людина - частіше б організовували щось схоже в Копичинцях. На базі таких зустрічей можна спробувати створити клуб дискусій або літ.клуб, про які вже колись згадувалось... :-*
Цитата
 

Додати коментар