Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 19 гостей на сайті

Реклама

Ласкаво просимо на каву

 Запашна кава, старовинні меблі, театральні афіші на стінах, легка французька музика, цікава бесіда в компанії інтелігентних людей, кіно тай годі скажете ви, ну хай буде Львів, Прага, Відень але точно не Копичинці. З гордістю скажу вам, ви помиляєтесь. Минулої неділі у нашому місті відкрито літературно-мистецьку кав'ярню де крім насолоди від терпкої пуерто-риканської кави ви зможете також зустрітися із поетами, піснярами, письменниками та іншими цікавими особистостями, обіцяє пані Руслана Савка.
 

Я особисто дуже вдячний цій жінці за прекрасно проведений час, за вечір який пролетів однією миттю. І хоча я себе не відношу до цінителів поезії, але вірші Михайла Васильовича Тарабія дійсно прекрасно гармоніювали з атмосферою заходу, за що йому великий уклін і многая літа. Отож від імені організаторів запрошую всіх охочих, на наступні зустрічі. Знаю що пані Руслані Савці дуже хочеться на майбутнє бачити більше молоді, студентів, бо як сказала Любов Максимівна Гуменюк, біля юних і сама відчуваєш себе на десяток років молодшою.
На останок пропоную декілька світлин із вечора

 

Спонсор допису: Бажаєте користуватись всіма благами цивілізації? Для вас існує цифрове ефірне телебачення із надзвичайною якістю, котру вам забезпечить цифровий ресивер


Коментарі:

Коментарі  

 
+1 #4 bigfan 03.02.2011, 06:27
Головне щоб почастіше, бо може з фото воно виглядає як звичайний міні-концерт, але насправді було дуже класно
Цитата
 
 
+2 #3 Peligro 02.02.2011, 23:56
суперська ідея! при нагоді потрібно обов язково відвідати!!!
Цитата
 
 
+2 #2 Дьома 02.02.2011, 00:35
і я не був, але судячи з фоторепортажу, було доволі цікаво ;)
Цитата
 
 
+2 #1 madgamer 01.02.2011, 20:33
не був, але трошка заздрю що пропустив таке, над1юсь в майбутньому будуть ще не один раз так1 заходи
Цитата
 

Додати коментар