Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 15 гостей на сайті

Реклама

Купальська феєрія у Чагарах 2012

6 липня в селі Чагарі, що поблизу Копичинців відбувся вже 4-й по рахунку фестиваль сільської молоді "Купальська феєрія". Як і кожного року, так і цього фестиваль зібрав чимало учасників та гостей зі всієї області та України. 

07.07.2012 - додано відео

08-10.07.2012 - додано сюжети каналів ТТБ, TV4, ZIK про фестиваль

11.07.2012 - додано фотографії від Олекси Іванкова

 

Розпочалось свято із святкової ходи учасників та організаторів селом. Відтак все дійство перемістилось на змонтовану сцену, біля ставка. Виступи народних аматорських колективів краю та театралізоване дійство ознаменувало початок.

Цьогоріч фестиваль відбувався під патронатом голови Тернопільської ОДА Валентина Хоптяна, і судячи з великого банеру під сценою ще й за сумісництвом керівника Тернопільського обласного осередку Партії Регіонів. У своєму привітанні до гостей фестивалю п.Хоптян не забув згадати про "здобутки" теперішньої влади, їх активну "роботу" в сфері культури та освіти (жаль щоправда не згадав про чудовий мовний закон, який напередодні прийняли його колеги з Партії Регіонів у Верховній Раді). Окрім того було помічено чимало партійних прапорів вищезгаданої партії.

 




Але не зважаючи на такий політичний негатив, здається люди святом залишились задоволеними. Ближче до вечора на сцену піднялись більш досвідчені та імениті співаки, зокрема багато учасників телевізійних шоу "Голос країни" та "Х-фактор". Завершилось все дискотекою для молоді та чудовими феєрверками.

Фото: Тарас Демчук, Руслан Кравець, Олекса Іванків


Коментарі:

Коментарі  

 
#12 Куця 12.07.2012, 09:23
Цитую bigfan:
Цитую Куця:
Щиро дякуємо за 9-ту фотографію =)**

Є ще одна, якщо тре, звертайтесь ;)

будь-ласка скиньте фотографію мені в приват)
Цитата
 
 
#11 bigfan 11.07.2012, 23:08
Цитую Куця:
Щиро дякуємо за 9-ту фотографію =)**

Є ще одна, якщо тре, звертайтесь ;)
Цитата
 
 
#10 Куця 11.07.2012, 20:50
Щиро дякуємо за 9-ту фотографію =)**
Цитата
 
 
+1 #9 POZAпартійний 10.07.2012, 22:57
Цитую дзьоник:
ососбливо гарно хоптян забув слово "феєрія"...

Хоптян увесь в "тата",згадайте "йолку))"
Цитата
 
 
-1 #8 дзьоник 10.07.2012, 22:03
ососбливо гарно хоптян забув слово "феєрія"...
Цитата
 
 
+2 #7 Гало4ка 10.07.2012, 10:04
Перш за все хочу подякувати організаторам свята, а особливо пану Мацієвському за його титанічну працю. Ми спеціально всією родиною їхали з Тернополя аби побачити концерт. Свято вдалося на славу! Чого лише варті виступи Ілларії, улюбленця всієї родини Владислава Ситника, Сашка Онуфрійчука, Марії Рак, справжнього гуцуляки Назарчика Савка та неперевершеного ведучого Гриця Драпака. Повністю погоджуюся з попередніми коментарями щодо політреклами та керівництва області - їм там не місце і ганьба. Однак не зважаючи на все свято відбулося і пройшло на дуже високому рівні. Бажаємо всім організаторам міцного здоров'я, сили, наснаги, натхнення та чекаємо з нетерпінням наступного свята. Чагарі, ми приїдемо до Вас знову!
Цитата
 
 
+1 #6 Землячка 09.07.2012, 15:05
Кльові фото, але та політреклама ну просто вбиває весь смак свята. Хоче ця ПРівська погань купити електорат на прийдешніх виборах. Люди, не піддаваймося. Покажімо свою волю. Особливо це стосується держбюджетників , яких провладна партія настільки залякує, і маніпулює, що це жах...... Будьмо сильними і плекаймо єдність........
Цитата
 
 
+1 #5 1петро 09.07.2012, 09:16
Були на Святі всією родиною приїхали зі Львова, все дуже сподобалось.Не чекали що свято проходить на такому рівні.Дуже сподобалось виступ Марії Рак, Владислава Ситника,Ілларії та нашого земляка Назара Савко. Дуже дякуємо організаторам та надіємось приїхать наступного року.
Цитата
 
 
+2 #4 ЛюПка 08.07.2012, 08:50
А на другому відео - тернопільський гурт Кавалєрка ;) Вони в Драпака на весіллі також грали і проводили програму зустрічі гостей і всякі інші традиційні прибомбаси ;)
Цитата
 
 
+2 #3 vasa 08.07.2012, 06:58
Свято гарне! Дякую всім організаторам.
Цитата