Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 48 гостей на сайті

Реклама

Круті розборки у Копичинцях

7 листопада у Тернополі відбудеться прем’єра гостросюжетного молодіжного фільму «Взяти своє». Знімався фільм як у самому обласному центрі так і в його околицях. Для нас він цікавий тим, що багато моментів знято у місцевих барах, таких як «Еліт», «Аркан», «Роман». Режисером картини виступив тернополянин Віталій Жаховський, який до речі на даний момент проживає у Копичинцях.
Стрічка знята у стилі бандитського кіно, де правда в честі та силі. В ролі акторів себе спробували більше 100 аматорів, серед яких є декілька копичан. Фільм в оригіналі іде російською мовою, адже планується широкий показ в Росії, та у кінотеатрах східної України. Все-таки Донбасу круті розбори ближче до душі. В Тернопільських кінотеатрах “Взяти своє” буде з українським дубляжем. Опісля фільм покажуть у кінотеатрах Львова, Києва, Донецька. Кліп фільму (на 55-57 секунді уривок із одного з копичинецьких барів):

Коментарі:

Коментарі  

 
#20 bigfan 11.11.2008, 17:47
О! Бачу гучна реклама, та кольорові бігморди зробили своє діло :roll:
Цитата
 
 
#19 Zid@ne 10.11.2008, 19:13
Цитую bigfan:
Ні, :lol: інформація провірена :P І до речі, ніхто в Тернополі не ходив на премєру?

Квитки були по 20 грн....і люди жалкують що заплатили такі гроші за таку фігню
Цитата
 
 
#18 bigfan 10.11.2008, 16:10
Цитую НЕчаймычурын:
вам ся не здаэ шо то взагалы якісь євангелісти чи шось таке вони насправді засуджують пацанів і там в кінці явно спвають на фоні чогось шо смахує на церкву одної з течій новохристиянства, точьна не знаю , але може хто піжкаже на яку........ тим більше класичні фрази типу пастроіть свой мір, і цитата з б"Б"ібілї в кінці

Ні, :lol: інформація провірена :P І до речі, ніхто в Тернополі не ходив на премєру?
Цитата
 
 
#17 x3mal 08.11.2008, 22:30
о,напевно прікольний фільмєц.Ніхто не знає де можна його скачати?
Цитата
 
 
#16 НЕчаймычурын 08.11.2008, 17:53
вам ся не здаэ шо то взагалы якісь євангелісти чи шось таке вони насправді засуджують пацанів і там в кінці явно спвають на фоні чогось шо смахує на церкву одної з течій новохристиянств а, точьна не знаю , але може хто піжкаже на яку........ тим більше класичні фрази типу пастроіть свой мір, і цитата з б"Б"ібілї в кінці
Цитата
 
 
#15 Дьома 03.11.2008, 18:37
в кліпі нема, може в фільмі буде
Цитата
 
 
#14 Polaris 03.11.2008, 18:18
А де там краєвиди Копичинець?
Цитата
 
 
#13 bigfan 03.11.2008, 18:01
Знайомий що там знімався говорив, що брав участь по-приколу, для себе, щоб на старості посміятися. Тому як почув про широкий показ Україною і не тільки, то довго сміявся.
Цитата
 
 
#12 Дьома 03.11.2008, 17:54
я й нічо не кажу, просто поінформував ;) Та мені взагалі здається шо фільм нікудишній, братки і розборки то трохи не моє
Цитата
 
 
#11 jin 03.11.2008, 17:26
Дьома, таким бюджетом український шоу-біз не злякаєш, навіть для зйомок телевізійних проектів і реклами використовують павільйони, світло, стендіками... Десь крутилась новина про бюджет кліпу Руслани Лижичко "Знаю Я" (знімався на 35-мм плівку), там сумма була серйозніша (якщо я правильно пам'ятаю, то гроші тоді платив "Світоч")
Цитата