Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 60 гостей на сайті

Реклама

Копичинецький театр популярний і в області!!!

П`ятого березня у Тернополі відбулась прем`єра добре знайомої копичанам вистави "Зв`язкова генерала". Пригадаймо попередній успіх наших акторів-аматорів і талановитого режисера 22 грудня 2007 року. Тепер усе відбувалося на професійній обласній сцені.
 

У академічний театр ми приїхали десь о другій годині дня. Перше, що нас втішило – це афіша на центральній площі Тернополя. Дуже приємно, що змогли хоч кілька днів Копичинці «повисіти» тут, де проходить надзвичайно велика кількість людей. Ми з охотою фотографувались там, бо ще мали трохи вільного часу. 

Пізніше нас гарно прийняли, допомогли розвантажитись, оскільки усі постанови, столики, шафа, сходи, арматура для них, тощо - підвезли на вантажівці. Концерт планувався на 19 годину. Я і хлопці, які тут були вперше, ніяк не могли збагнути, навіщо так швидко починати перевдягатись і «репетувати»? Однак Орест Іванович усе розрахував, актори прогнали виставу, пан Савка допомагав записувати програму для освітлення, звуку працівникам театру.Пропоную переглянути кілька фото, які я робив, коли вже був повний зал, а актори налаштовані до виступу:
 
Попри виснажливий день, ми піднімали собі настрій різноманітними жартами. І ось ширму піднесли, зал завмер…

 

Окремо хочу написати про глядачів. Дуже гарно було працювати з ними. Вхід тільки по запрошеннях. Це вже означає, що попасти на наш виступ міг не кожний. Присутні добре знали, куди вони прийшли, тому у залі панувала тиша. Навіть один дідусь прийшов із величезним прапором України.:)

 

Чомусь все відбулося швидко, але гарно. Чекісти у першій дії участі не брали, тому зразу за нашою не справжньою стінкою лягли у «люлю», змучені: 

 

 

Кожний виконав свою роботу по-звичайному, як завжди по напрацьованій системі. Але вдячність залу була неймовірною. Багато людей вітало нас. «Серйозні дяді», яких я на жаль не знаю, дарували квіти. Люди, які дивляться на гру професійних акторів сприйняли нас не як аматорів. Кожного нагородили квітами.


 Був запрошений також автор наших п`єс
Загальне фото

Ось так Копичинці показали Тернополю, хто ми такі. Колишня слава театру імені Богдана Лепкого – не міф, а реальність. Тапер нам є що згадати…

 


Коментарі:

Коментарі  

 
#8 loner 13.12.2009, 04:33
людей,які працюють з Великим майстром сцени-п.Савкою- просто неможливо сприймати як аматорів, тому що всім давно відомо- у нього "самонадєяності " принципово небуває.
Цитата
 
 
#7 Edu@rd 20.03.2008, 00:12
круто :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: так тримати :lol: :lol: :lol:
Цитата
 
 
#6 Peligro 19.03.2008, 20:01
Тішить, що люди все більше цікавляться темою УПА! Побільше б таких вистав! Браво
Цитата
 
 
#5 pashko 17.03.2008, 12:39
Та не те слово, мені дуууже сподобалась вистава!) Пройнявся, як то кажуть)
Цитата
 
 
#4 VIKA USA 16.03.2008, 13:14
:lol: :lol: :lol: Супер!!!
Цитата
 
 
#3 Люля 16.03.2008, 00:40
Я рада що ми маємо ким гордитися!
Цитата
 
 
#2 Sofka 15.03.2008, 20:04
МОЛОДЦІ!Таке маленьке містечко-зате люди великі! ;-)
Цитата
 
 
#1 pashko 15.03.2008, 19:26
Що ти - СУПЕР! Молодці актори і автор молоець! ;-)
Цитата
 

Додати коментар