Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 28 гостей на сайті

Реклама

Копичинецький KAZANTIP!

Вже четвертий день поспіль міська дискотека «Техностиль» проходить під знаменом всесвітньовідомого танцювального фестивалю KAZANTIP. Правда, дискотека не є настільки масштабною за організацію як фестиваль, але приносить схожий ефект та задоволення від музики, світла, кількості відпочивальників на квадратний метр :)


Модернізація дискотеки «Техностиль» (до речі, питання щодо нової назви чомусь притихло…) розпочалась з помітних змін. Насамперед переобладнали звукову систему, додавши додаткових дві колонки. Потім зусиллями та коштами ЦКіД придбали лазерну установку, два ультрафіолети. Відтепер зал дискотеки нагадує шикарний клуб, адже лазер мигає в такт музиці, зупиняється на димових завісах, створюючи ефект зелених хмарок над людьми :) Ультрафіолети у свою чергу стали збирати людей, у яких в гардеробі є багато білих речей (мало не пів дискотеки світиться в той час від щастя: і в прямому, і в переносному значенні).

Світло і звук є, далі справа залишилась тільки за музикою. DJ Malysh, не пошкодувавши часу і могоричів, дістав найновішу і найцікавішу танцювальну музику, здебільшого у стилі minimal techno, яка не дуже «напрягає», а радше навпаки – активно розслаблює. Є, звичайно, музика з KAZANTIP, також люди відриваються під треки з нещодавно прогудівшого у Києві Free Fat Fest. Що цікаво, під час дискотеки не було жодної повільної пісні, і хоч рок та брейк-данс діджей називав справжніми іменами, а все одно замість них включав техномузику :)Видно, як лазер спіймав димову завісу

Поряд із цими змінами одразу з’явилася інша – танцювати стало приходити все більше і більше народу, так, що й нікуди притулитися :) Усі веселі, щасливі, трішки захмелені, крикливі, плескають у долоні, від чого самому діджею стає дуже весело і він за це дозволяє собі побільше заводити народ, піджартовуючи при цьому: «Люди, майте совість, у залі дуже спекотно, тому хто не помастився дезодорантом під пахвами – попрошу вийти. Надіюсь, у нас всі чемні – всі помащені :) ».

Справді, улітку танцювальний зал ЦКіД стає дуже спекотним, а відтепер, коли ще під Копичинецький KAZANTIP ніхто не хоче виходити, то й поготів. Вікна у Будинку Культури не можна відкривати, а єдиний час свіжого повітря – коли відкриті двері до бару – минає одразу після початку придбання квиточків. Щоб якось розрідити атмосферу у залі, DJ Malysh просив під час виступу брейкерів скористатися чудовою нагодою подихати чистим повітрям надворі :)

Як бачимо, дискотека рухається вперед і набирає приємних обертів! Тепер навіть деякі клуби можуть нам позаздрити! ;) Але, попрошу DJ Malyshа на розслаблюватися, бо вже під дискотекою чатують всякі «Таврії», «Запорожці» і «Жигулики» з потужною звуковою системою, які опісля копичинецького KAZANTIP`у ще продовжують веселити людей на площі перед ЦКіД. А це вже привід для серйозної конкуренції! ;)

Коментарі:

Коментарі  

 
#28 Дьома 25.06.2008, 01:33
ПРОСТО ПЄсня, ти досі платиш за дискотеку!? Тоді ми йдемо до вас! :lol: :D
Цитата
 
 
#27 jafa 24.06.2008, 00:46
просто пєсня! за ті гроші ,що ти платиш то ітак забагато.
Цитата
 
 
#26 ПРОСТО ПЄсня 21.06.2008, 20:43
Як шо то всьо було схоже на Казантип, то я королева вікторія!!!)))т ой самий клубняк річної давності...ну але якщо сказали шо Казантип, то значить казантип,,,,))) ) :-*
Цитата
 
 
#25 pashko 20.06.2008, 19:11
WhiteAngelЦитата:
не все, шо в аптеках продається без рецепту
відкрив нам Гамерику...)
Цитата
 
 
#24 WhiteAngel 20.06.2008, 17:56
не все, шо в аптеках продається без рецепту :lol: :lol:
Цитата
 
 
#23 pashko 19.06.2008, 13:06
2WhiteAngel :lol: Сила позитивної думки - найвища сила! (після любові, звісно)

п.с. дві аптеки поруч :) Можна замовити ;)
Цитата
 
 
#22 WhiteAngel 19.06.2008, 13:03
тако почитаєш коментів і аж душа радіє, як все у всіх класно, які всі щасливі....

п.с. а щоб АтмАсфЄра ще більше походила на "Казантипську", тра' жиби хтось почав проштовхувати ЛСД і Екстазі:))))))
Цитата
 
 
#21 Rulya 19.06.2008, 02:19
Пашко!За фотку +5.Jafa,тобі +5 за все решту :lol: І Картону теж!Одним словом -всі молодці,вам великий РЕСПЕКТ 8)
Цитата
 
 
#20 pashko 19.06.2008, 00:44
І, Ваня, читай уважніше статтю: "розпочалась з помітних змін. Насамперед переобладнали звукову систему, додавши додаткових дві колонки." Тобто вже дві були, дві додали - в результаті чотири. Але то не так важливо, правда? :)
Цитата
 
 
#19 Optumistka 19.06.2008, 00:21
ай, що я буду говорити різного по трошку.... ФАЙНО!!!!!!!! ;-)
Цитата
 

Додати коментар