Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 35 гостей на сайті

Реклама

Повідомлення
  • Simple Image Gallery Notice: It looks like PHP's 'GD Image Library' is not installed/enabled on your system. Please ask your hosting company to enable/install it.

Копичани побачили "ТойХтоПройшовКрізьВогонь"

 У вівторок, останній день липня, копичинчани мали нагоду познайомитись з фільмом українського режисера Михайла Іллєнка - «ТойХтоПройшовКрізьВогонь». Правда, цього разу негода стала на заваді перегляду під відкритим небом. Але стіни театрального кафе, що у ЦКіД, створювали неповторну атмосферу затишку.

З рук самого режисера фільм прибув до нас потягом. Людей зібралось чимало, адже справді, ми мали чудову нагоду подивитись цей фільм у високій якості. Приємно те, що для того, аби покази відбувались, долучається багато людей. Допомагають – хто чим може. Тому плануємо показувати фільми і надалі. Слідкуйте за афішами та новинами на сайті.

{gallery}2012/pereglyad{/gallery}

Фото: Тарас Хлібович

Спонсор допису: Цікавитись регіональними справами в різних кутках України? Тоді вас зацікавлять Новости Мариуполя, де безліч цікавого


Коментарі:

Коментарі  

 
#1 Ivan Kuteckyj 02.08.2012, 23:44
Класно було! Надіюся це не останнє українське кіно в цьому році. Може колись ше подивимося "Синевір", якшо нам дадуть права. А найближчим часом прокрутимо на Кутці в останній день християнського табору якийсь гарний фільм, можливо "Владика Андрей". Як Бог дасть погоди, то буде надворі під церквою 10-го серпня. Приходьте всі, хто забажає.
Цитата
 

Додати коментар