Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 87 гостей на сайті

Реклама

Коли настане тепло в храмі культури?

kotelnya_ckid_sm.jpgВсі, мабуть, помітили, що міська котельня не працює. Вона перестала бути потрібною (хіба потрібна сторожу, який її охороняє і мобільним операторам, які начепили свої базові станції на трубі цієї котельні). Зараз обидві школи і дитсадок мають своє автономне опалення. Чого не скажеш про наш Центр Культури та Дозвілля.

Вже зараз починає будуватись автономна котельня і для ЦКіД, проте коли її введуть в експлуатацію – невідомо. На жаль, через холод місто втратило або змушене було перенести в актовий зал Копичинецької ЗОШ №2 декілька дуже цікавих подій.

 

kotelnya_ckid.jpg

 

 

Дуже прикро, адже Копичинецький ЦКіД є одним з найбільших культурних центрів в області, не говорячи про район. Проблема полягає в тому, що навіть коли надворі відносно не холодно, то всередині приміщення як у підвалі, адже воно зовсім не прогрівається.

Нам залишається надіятись на теплу зиму і швидку весну, а також на зведення котельні.

Спонсор допису: Цікавитесь як можна заробити гроші вклавши їх в справу? Дізнайтесь більше про МММ Тернопіль та зробіть власні висновки


Коментарі:

Коментарі  

 
#6 Zori__ 02.02.2009, 03:54
Mer i Mis'ka Rada povunni podbatu pro molod'. Y was navit' nema sportuvnogo klyby. Chum molodum zaimatusya? A duskoteka dopomagae znimatu stres. Til'ku treba slidkyvatu za poryadkom.
Scho stosyet'sya xolody - to tam treba postavutu kraschi vikma i povishatu jzalyuzi abo shtoru iz gryboi materii(znuzutu vtraty tepla).
A tam vxid platnui?
Цитата
 
 
#5 pashko 01.02.2009, 15:58
Цитую Zori__:
Pasha, a xto vlasnuk togo bydunky?


Ну це типу державна власність...
Цитата
 
 
#4 Zori__ 31.01.2009, 19:44
Pasha, a xto vlasnuk togo bydunky?
Цитата
 
 
#3 pashko 30.01.2009, 15:15
Але в тому є і позитив: жвачки від сидіння самостійно відщеплюються))
Цитата
 
 
#2 Дьома 30.01.2009, 15:11
8) на дискотеці хоч не так відчутно, а от в залі посидіти 2-3 години може шось примерзнути до сидіння
Цитата
 
 
#1 pashko 30.01.2009, 15:06
Прикро, що в ЦКіД холодно... Пригайде скільки минулорічної зими відбулось там цікавих заходів, зокрема виступ київського муніципального хору "Хрещатик". А зараз навіть на дискотеку холодно ходити...
Цитата
 

Додати коментар